Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ade78

CoD: MW2 problem z lvl.

Polecane posty

Witam.

Ostatnio kolega zaprosił mnie na pewien serwer z modem (nie wiem jakim). Więc gramy, zabawy co nie miara. Po skończonej zabawie zauważyłem, że mam 70 lvl., choć jeszcze nie dawno miałem 18 czy 19. Czy dałoby się to jakoś odwrócić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer byl nieautoryzowany, zhakowany i z wlasnymi zasadami, innymi niz te ustanowione przez tworcow MW2. Grajac na nim, chociaz nieswiadomie, popelniles oszustwo. Mozliwe, ze jesli napiszesz do supportu na forum MW2 i wyjasnisz im cala sytuacje, to beda w stanie Ci pomoc i cofnac nieuczciwie zdobyte levele (no bo gdzie tu przyjemnosc w takim ich zdobywaniu?). Jesli jak zakladam posiadasz oryginalna wersje Modern Warfare 2, to nie powinienes miec problemu z uzyskaniem wsparcia. Natomiast powinienes sie bardziej pilnowac i pod zadnym wzgledem nie grac na takich serwerach. Twoja przygoda z MW2 i innymi grami multiplayer moze sie skonczyc banem na Steam za uzywanie oszustw. Wbrew pozorom Steam jest bardzo aktywny w tej kwestii, wspolpracuje w tworcami gier i banuje konta graczy, u ktorych zauwazono bardzo podejrzane zmiany w statystykach.

EDIT:

Pamietaj, ze wszystkie oficjalne serwery MW2 dzialaja w IWNetwork i nie ma na nich zadnych modyfikacji. Jesli po dolaczeniu do meczu zauwazysz, ze jest uzywana jakas modyfikacja, lepiej szybko opusc ge, bo jest to zhakowany serwer i gra na nim moze pociagnac nieprzyjemne konsekwencje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...