Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Rozwiązany: Grand Theft Auto San Andreas problem z sterowaniem myszą

Polecane posty

Witam. Mam następujący problem z grą GTA San Andreas ,a mianowicie nie mogę sterować w niej myszką czy to w menu czy w samej grze ,ani klikać. Na początku trochę się dało ,ale teraz nie. Macie jakieś sugestie?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to ma też wpływ na myszkę, ale tak czy siak warto włączyć limit FPS. Z wyłączonym limitem gra jest zabugowana. Sam miałem wiele błędów. Poszukałem na forum steam'a (ponieważ moja wersja gry właśnie z niego pochodzi) i po włączeniu limitu błędów nie miałem. Warto spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety limit FPS miałem włączony wcześniej ,a wyłączenie go też nie pomaga.

Naciśnięcie klawiszy Alt+Tab by na chwilę przełączyć się pomiędzy aplikacjami pomaga ,bo gdy znów nacisnę Alt+Tab ,by przełączyć na grę powoduje to ,że przez chwilę myszka działa i mogę nawet klikać ,ale tylko w menu (kilka sekund).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tak:

Włącz GTA SA, wciśnij kombinację klawiszy ALT+TAB, po ich wciśnięciu (już na pulpicie) CTRL + ALT + DEL (Menedżer zadań). W zakładkach wybierz "Aplikacje", poszukaj proces GTA: San Andreas i klik na nim PPM. W procesie gta_sa.exe klik PPM i Ustaw koligację. Wyłączasz CPU 0, a CPU 1 zostawiasz. Później wchodzisz z powrotem do gry bez wyłączania menedżera zadań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to z koligacją pomogło. Niżej jak to zrobić i uruchomić także na stałe:

"Po odpaleniu gry zminimalizuj ją i wejdź do Menedżera zadań. Wejdź w zakładkę procesy, kliknij PPM na proces od GTA (gta_sa.exe), wybierz Ustaw koligację... i odznacz wszystkie procesory poza jednym (dowolnie wybranym). Powinno pomóc (jeśli nie działa spróbuj zrestartować grę i ponowić próbę). Tę operację trzeba powtarzać za każdym razem (każdy program jest domyślnie uruchamiany na wszystkich rdzeniach), chyba że odpalisz tę grę w taki sposób (można to wpisać w poleceniu Uruchom, albo można do tego zrobić skrót):

C:\Windows\System32\cmd.exe /C start /affinity numer_rdzenia gta_sa.exe /d "sciezka_do_gry"

Rdzenie numerowane są od jedynki (chyba). "

Autorem cytatu jest yojo2 ,a tu macie link z jego postu:

http://forum.cdaction.pl/lofiversion/index.php/t123458.html

Temat uważam za zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...