Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2011

Recommended Posts

Guest

Mnie się tam King Kong podoba, tylko, że gra przestała działać :rolleyes: Ale ogólne wrażenia pozytywne. Rajd Polski to kiepska gra, a Splinter Cella nawet nie instalowałem, nie ma sensu, słaby komp :smile: Ja liczyłem na Chaos Theory, ale trudno, jest ok :smile:

Jakie bugi ?

Każdemu może się z jeden trafić ...więc nie przesadzaj .

Bo ja osobiście żadnego bugu w tej grze nie widziałem.

Te, które pamiętam:

przed drzwiami z kolcami babka biegnie w miejscu między kolcami z dzidą

gdy atakuje nas robak, ten duży, kamerzysta stoi i kręci gadając tę samą kwestię

gościu, który ma broń stoi w miejscu, a robak przez niego przechodzi jakby go tam nie było

Więc nie przesadzam.

A mnie King Kong na samym początku się kaszani. Mam spojrzeć na jakiegoś kolesia i nie mogę, bo kamera wraca na widok na niebo. I jeszcze gra poinformowała mnie, że mam nieaktualne sterowniki, a są najnowsze. To jakieś jaja są, trzeba chyba patcha poszukać

Bolow miałem to samo z kamerą i poprzestawiałem ustawienia sterowania czułość myszki wyłączyłem wibracje i działa ale co pewien czas kamera ucieka mi w górę, co do komunikatu o sterach mam najnowsze i tak się wyświetla :(

Już się nie mogę doczekać, żeby kupić (wcześniej nie mogłem :sad: ) Co do numeru zapowiada się ciekawie, jakiś czas temu chciałem kupić Splinter Cell Double Agent, a teraz będę miał dodatkowo inne pełniaki. Płyta z pomocnymi programami też się przyda, bo ostatnio mam problemy z komputerem. Już się nie mogę doczekać. :happy:

Edited by Erandil

[Ciekawe jak czuje się większość pracowników CDA ,gdy tylu luzi narzeka ,niesmak ;/]

1. Pisz pełną nazwę ludzi, a nie luzi :wink:

2. Podejrzewam że pracownicy CDA nie biorą tych uwag które piszą użytkownicy :)

Zauważyłem, że Polacy mają tendencję do narzekania, a użytkownicy coraz częściej zapominają, że płyta jest dodatkiem do gazety, a nie na odwrót, ale niech im będzie.

Co do samych pełniaków, jak zawsze miłe zaskoczenie. W żadną z gier nie grałem ze względu na brak czasu, ale do SC na pewno kiedyś przysiądę, ponieważ bodajże 1 część serii była nawet niezła. Ogólnie nie są to jakieś niszowe gry, a nawet dobrze oceniane produkcje(Pomijając Rajd Polski, który robi na płycie, jako zapychacz(przynajmniej dla mnie))

Jednym słowem, udany miesiąc.

Pełniaki w miarę dobre, bez szału, ale pograć można, jeśli posucha na półkach sklepowych lub domowych :). Jednak wg mnei Rajdu Polski mogłoby nie być. Naprawdę takie oczywiste gnioty możecie sobie darować, nawet jeśli miałyby być tylko 2 pełne wersje. Można za to wrzucić tapety z gier, jakieś recki czytelników czy cuś.

Pełniaki w miarę dobre, bez szału, ale pograć można, jeśli posucha na półkach sklepowych lub domowych :). Jednak wg mnei Rajdu Polski mogłoby nie być. Naprawdę takie oczywiste gnioty możecie sobie darować, nawet jeśli miałyby być tylko 2 pełne wersje. Można za to wrzucić tapety z gier, jakieś recki czytelników czy cuś.

Ale ja nie rozumiem dlaczego RP mialoby NIE byc. Miejsca na tapety itd. i tak nie brakuje, a zawsze znajdzie sie jakis % ludzi, ktorym ta gra przypasuje. A ze nie zajmuje ona duzo miejsca, to w czym problem?

Nie mam pojęcia o prawidłach nabywania licencji, ale myślę, że miast takich gier jak Rajd Polski (nazywajmy rzeczy po imieniu: słabych) moglibyście spróbować dać na cover jakąś grę indie? Na chłopski rozum indyki nie biorą chyba tyle samo za licencję co Capcom czy Ubi?

Nie mam pojęcia o prawidłach nabywania licencji, ale myślę, że miast takich gier jak Rajd Polski (nazywajmy rzeczy po imieniu: słabych) moglibyście spróbować dać na cover jakąś grę indie? Na chłopski rozum indyki nie biorą chyba tyle samo za licencję co Capcom czy Ubi?

Rajd Polski ma JAKAS marke, a poza tym to troche jakbys chcial, zeby ci sprzedali na DVD film ale tez tych 5 minut w polowie, kiedy tylko gadaja. :) Czesto sie gry kupuje w pakietach, a jak juz cos masz, to czemu tego nie dac?

Kupiłem ten numer ale mam pewien problem... Próbował ktoś z Was zainstalować Splinter Cell?? W połowie instalacji wyskakuje błąd CRC.. Próbowałem już wszystkiego (łącznie z czyszczeniem płyty, kopiowaniem instalki na dysk...) I NIC :(

Kupiłem ten numer ale mam pewien problem... Próbował ktoś z Was zainstalować Splinter Cell?? W połowie instalacji wyskakuje błąd CRC.. Próbowałem już wszystkiego (łącznie z czyszczeniem płyty, kopiowaniem instalki na dysk...) I NIC :(

W razie czego zawsze mozesz odeslac do wymiany...

Mam dokładnie ten sam problem kupiłem cda jakies 15 dni temu ale dopiero dzisiaj chciałem zainstalować splinter cella a tu błąd CRC

Guest

A ja mam pytanie. Czy to prawda, że są dwie wersje King Konga? A jeśli tak, to która została zamieszczona na płycie? Bo słyszałem, że różnią się od siebie grafiką, a co za tym idzie, również wymaganiami.

W razie czego zawsze mozesz odeslac do wymiany...

Jak trzeba to odesłać?