Jump to content
cahir112

Brak software'u na lapciaku

Recommended Posts

Witam, dawno mnie tu nie było, ale gdzie mam się zwrócić o pomoc jak nie tutaj?

Otóż mam już prawie dwa lata Samsunga R520 (lapciak) i jak każdy laptop ma on swoje klawisze sterujące do mediów, ekranu i głośności. Wszystko działało cacy, ale ostatnio wszystkie klawisze funkcyjne nie działają! Po wciśnięciu Fn i jakiegoś klawisza nie ma żadnej reakcji (tylko dźwięk działa od czasu do czasu, ale mam wrażenie, że tylko wtedy kiedy mu się zachce). Jest to doysć frustrujące w codziennym użytku, zwłaszcza jak się człowiek przyzwyczaji. Podejrzewam, że to po prostu jakiś program odpowiedzialny za to się zepsuł/usunął i dlatego nie działa. Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?

A druga sprawa - do tego lapciaka nie mam dołączonych żadnych sterowników, kompletnie nic. Samsung umożliwia mi tylko "przywrócenie" stanu systemu z pierwszego włączenia za pomocą Samsung Recovery.. A chciałbym sobie zainstalować Win7. Możecie coś na to poradzić? czy najlepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie sterów ze stron producentów i po formacie zainstalowanie ich?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosc czesta praktyka jest nie dolaczanie ply instalacyjnych z oprogramowaniem do laptopow. Najlepiej chyba bedzie zrobic tak jak napisales - udac sie na strone producenta sprzetu i pobrac sterowniki. Mozesz tez ewentualnie poszukac w google czy nie ma jakiegos software pack dla Twojego modelu laptopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...