Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cahir112

Brak software'u na lapciaku

Polecane posty

Witam, dawno mnie tu nie było, ale gdzie mam się zwrócić o pomoc jak nie tutaj?

Otóż mam już prawie dwa lata Samsunga R520 (lapciak) i jak każdy laptop ma on swoje klawisze sterujące do mediów, ekranu i głośności. Wszystko działało cacy, ale ostatnio wszystkie klawisze funkcyjne nie działają! Po wciśnięciu Fn i jakiegoś klawisza nie ma żadnej reakcji (tylko dźwięk działa od czasu do czasu, ale mam wrażenie, że tylko wtedy kiedy mu się zachce). Jest to doysć frustrujące w codziennym użytku, zwłaszcza jak się człowiek przyzwyczaji. Podejrzewam, że to po prostu jakiś program odpowiedzialny za to się zepsuł/usunął i dlatego nie działa. Może ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?

A druga sprawa - do tego lapciaka nie mam dołączonych żadnych sterowników, kompletnie nic. Samsung umożliwia mi tylko "przywrócenie" stanu systemu z pierwszego włączenia za pomocą Samsung Recovery.. A chciałbym sobie zainstalować Win7. Możecie coś na to poradzić? czy najlepszym rozwiązaniem będzie ściągnięcie sterów ze stron producentów i po formacie zainstalowanie ich?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc czesta praktyka jest nie dolaczanie ply instalacyjnych z oprogramowaniem do laptopow. Najlepiej chyba bedzie zrobic tak jak napisales - udac sie na strone producenta sprzetu i pobrac sterowniki. Mozesz tez ewentualnie poszukac w google czy nie ma jakiegos software pack dla Twojego modelu laptopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...