Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miedziobrody

Street Racing Syndicate

Polecane posty

Ja jak włączam SRS to pojawiają się plansze początkowe, później napis NAMCO (z tą śmieszną melodyjką), po czym gra momentalnie wychodzi do windowsa :( Mój komputer to Athlon 3000+, karta graf. GeForce 7600 GS, 512 mb RAM.

Mam ten sam problem i to jest BARDZO wkurzające, prosze pomóżcie !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej widze , ze nie warto zakupic CDA dla tych "pelnych" gierek.

Napalilem sie na SRS , ale dam sobie spokoj. Nie mam ochoty sie denerwowac , ze to nie dziala itd. Jak zwykle fuszerka....Fajne podejscie do ludzi , ktorzy to kupuja...Z Shellshockiem bylo tak samo , ale u producenta bylo co i jak to przepisali to...a tu klops...

Wole isc do MM i kupic tego SRS...w koncu zejdzie z 80 zl...Wole poczekac...

A ta porada z paczem mnie dobila. pacz kasujacy pokazowki,bo gra sie wysypuje...fajnie ja ktos sprawdzal. Watpie aby oryginal za 80 zl byl tak wadliwy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem tkwi w tym, że nie wiem gdzie zapisać tą grę. Jeżdże po całym mieście i nie moge znaleźć żadnego garażu. Proszę niech ktoś wyjaśni jak zapisać grę.

Włączasz mape klawiszem [m] enterujesz opcje "City Locations" czy jakoś tak i pokazują ci sie garage, car showroom, warehose wybierasz jedno z nich i [Enter] potem wystarczy dojechac do punktu na mapie. a gre zapsuje sie bodajże w tym ostatnim. wystarczy wjechć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej widze , ze nie warto zakupic CDA dla tych "pelnych" gierek.

Napalilem sie na SRS , ale dam sobie spokoj. Nie mam ochoty sie denerwowac , ze to nie dziala itd. Jak zwykle fuszerka....Fajne podejscie do ludzi , ktorzy to kupuja...Z Shellshockiem bylo tak samo , ale u producenta bylo co i jak to przepisali to...a tu klops...

Wole isc do MM i kupic tego SRS...w koncu zejdzie z 80 zl...Wole poczekac...

>>>I bedziesz mial DOKLADNIE to samo. Bierz poprawke, ze jak 100.000 ludzi uruchamia te gre i jednen PROMIL ma problemy, to daje to... 100 ludzi majacych problemy. Czyli 100 postow z narzekaniami. Ale czy to znaczy, ze gra jest do bani? Znasz jakas gre, ktora startuje i dziala BEZBLEDNIE na KAZDYM sprzecie?

Admin jest na urlopie, jak wroci to pewnie jak zawsze znajdzie jakis sposob by ci, ktorzy maja problemy z ta gra przestali ja miec.

A ta porada z paczem mnie dobila. pacz kasujacy pokazowki,bo gra sie wysypuje...fajnie ja ktos sprawdzal. Watpie aby oryginal za 80 zl byl tak wadliwy...

>>>Ale jednak, jest to wersja bezposrednio od producenta, bez zadnuch posrednikow, bez zadnyuch zmian w stosunku do wersji sklepowej. Ale jak chcesz wydac 80 zl by przyznac mi racje, to prosze bardzo, nie ma sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do pełnych wersji w CDA dobiega końca. Najpierw była Kleopatra, po której musiałem przeinstalować system bo mi się nie chciał komp uruchomić. Przeżyłem to. Potem była Sudeki, która w ogóle nie chciała mi się uruchomić, bo wymagała Pixel Shader. Przebolałem. Teraz mam dwie gry, które za nic w świecie nie chcą mi się uruchomić, to już WIELKA przesada. Żeby przynajmniej było napisane na stronie głównej, że Bad Day nie działa na kartach z serii MX, ale w to wszystko macie w głębokim poważaniu, bo jak już ktoś kupi CDA to już nie ma wyjścia, nie może oddać w kiosku. A o SRS nie zabrał głosu żaden redaktor CDA, tak jakby was to nie obchodziło. Byłem waszym wiernym czytelnikiem, zbierałem CDA od 4 lat i to chyba za długo, jak już mówiłem za wstępie moja cierpliwość dobiega końca... Czas już kończyć te moje wywody, mam nadzieję, że przeczytasz te n powiedzmy list. Nara... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do pełnych wersji w CDA dobiega końca. Najpierw była Kleopatra, po której musiałem przeinstalować system bo mi się nie chciał komp uruchomić. Przeżyłem to. Potem była Sudeki, która w ogóle nie chciała mi się uruchomić, bo wymagała Pixel Shader. Przebolałem. Teraz mam dwie gry, które za nic w świecie nie chcą mi się uruchomić, to już WIELKA przesada. Żeby przynajmniej było napisane na stronie głównej, że Bad Day nie działa na kartach z serii MX, ale w to wszystko macie w głębokim poważaniu, bo jak już ktoś kupi CDA to już nie ma wyjścia, nie może oddać w kiosku. A o SRS nie zabrał głosu żaden redaktor CDA, tak jakby was to nie obchodziło. Byłem waszym wiernym czytelnikiem, zbierałem CDA od 4 lat i to chyba za długo, jak już mówiłem za wstępie moja cierpliwość dobiega końca... Czas już kończyć te moje wywody, mam nadzieję, że przeczytasz te n powiedzmy list. Nara... :cry:

A może zamiast wszystkie swoje żale wylewać na redakcję, w momencie, gdy dowiesz się jakie gry sa dołączone na coverze sam ruszysz swoje szanowne cztery litery i wystukasz choćby w googlach podstawowe dane o tej grze? Jesteś podpięty do sieci, więc naprawdę wymaga to poświęcenia raptem 2-3 minut i już masz wszelkie potrzebne dane. Poza tym, jeśli kupujesz CDA wyłącznie dla pełnych wersji - to juz Twój problem. Jeśli z racji tego, że na Twoim komputerze nie idą najnowsze gry (bo do takich należy Bad Day i Sudeki) musisz obwiniać za to redakcję, to współczuję. Bardzo wspólczuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja jak to, że gra nie chodzi na MX-ach powinna być napisana na głównej stronie, poza tym przejrzałem kilka recenzji tej gry(i wymagań) i NIGDZIE nie było napisane, że SRS nie działa na kartach z tej serii. Poza tym Colidor nikt nie może mi zabronić kupowania CDA tylko dla gier (choć tak absolutnie nie jest), bo po wydaniu prawie 16 zł wymagam rzetelnych informacji na temat danej gry i to nie jest tylko mój problem ale kilkudziesięciu (-set?) ludzi, którym te gry się nie uruchamiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na stronie producenta jest napisane ze gry nie chodzą na MX? A czy na stronach innych pism jest napisane ze gry nie chodzą na MX? A czy przy recenzji gier w internecie jest napisane zę gry nie chodzą na MX? A czy przy wymaganiach systemowych gier jest napisane ze nie chodza na MX? To skad Ku**a redakcja nie posiadając kart MX(nie wiem czy mają) mają ci podac taką informacje? A jeżeli pisze ze od geforce 3w góre to Geforce 4mx i 2mx to już wiadomo prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa Bad Day, ale nie rozpaczam. CW mi skacze, trudno. SRS mi ładnie działa, fajnie. A to jest 1/3 pełnych wersji.

Danio_magu-a nie możesz sobie poszukać wymagań? Ja tak zawsze robię. Myślałem że mi wszystkie pójdą. Nie poszły. Ale to nie wina redakcji. Nie oni robili grę, nie ustanawiali wymagań.Ja swój komputer nie upgradowałem od 6 lat! I raczej nie zamierzam(a jest słaby, oj jest).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącza mi sie gra, ale teraz mam inny proble !!!! fu ck!!! otóż jak wchodze w street mode (czy jakoś tak) to gra wychodzi mi do windy!! jak gram zwykły wyścig to jest wszystko OK, ktoś może mi pomóc???!!!

Nie chce mi sie z wami kłócić, i nie chodzi o to że nie mam absolutnie racji, ale wiem, że i tak będziecie bardzo bronić !naszego! pisma. KOniec.

Czy mógłby ktoś pomóc mi rozwiązać ten problem, który wcześniej napisałem ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem z tą grą. Chodzi mi o wyzwanie od jednej laski( nie pamiętam imienia) w którym chodzi o zdobycie w ciągu 1 minuty 35 punktów respektu. I moje pytanie brzmi jak najszybciej je zdobyć??? Robię poślizgi i mijam o włos auta ale mi nie nalicza punktów!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor - K****a przecierz nie po to dajecie gry zeby za kazdym razem wchodzic w te zas... głupie google i patrzec jakie moga byc problemy, wymagania itp, itd tylko macie dawac gry w 100% sprawne a wiem ze na MX smiga SRS (bo moj kolega grał niewiem jamik cudem ale grał) a wy dajecei gry ktore 13 ludziom nie działa :shock: Coś mi sie to nie podoba i wydaje mi sie ze nie podoba sie to wielu ludziom ktorzy kupuja CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem była Sudeki, która w ogóle nie chciała mi się uruchomić, bo wymagała Pixel Shader.

Idioto przecież to nie jest wina redakcji, to dlaczego sie za to wyżywasz na redakcji.

Ja nigdy nie maiałem takich problemów, tylko kilka demek mi nie chodzi ale to dlatego że mam Geforce 3 TITANIUM.

PS:Nie zalicczajcie do tej wypowiedzi najnowszego CD-ACTION bo jeszcze nie testowałem chwilowo nie mam mojego DVD a kupiłem CD-ACTION z DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...