Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miedziobrody

Street Racing Syndicate

Polecane posty

Mam 2 pytania dotyczące tej gry.

1. Czy da się jakoś wyłączyć wspomagajki takie jak ABS itp. bo bardziej przeszkadzają niż pomagają. Szczególnie jak się kieruje samochodem z klawiatury.

2. Czy ktoś już sprawdził czy da radę grać przez neta w wersję dołączoną do CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo pojawia mi sie 1/4 ekranu. Pojawia sie takj jak wejde w jakis wyscig np.arcade race lub street. Pisze,,Wystąpił problem z aplikacja SRS.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty''

POMOCY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proble z SRS zainstalowalem ja odpalem giere tworze nowego gracza wlaczam Street Mode ogladam filmik i ... i gra sie wylacza.Pogrzebalem w ustawieniach i dalej nic...Co moze byc tego przyczyna?Moj komp to Procesor AMD Athlon 1.2 384 RAM karta grafiki Radeon 9550 Jak ktos wie co jest tego przyczyna to niechnapisze z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że masz kartę, która nie obsługuje DX 9.
z tego co wiem jakims cudem go obsługuje(bo gdyby tego nie robiła nie pograł bym sobie w most wanted a jakimś cudem grałem płynnie na tym samym kompie :wink: ), a po drugie gdybyś przeczytał readme file gry wiedziałbyś że radeon 9200 jest wystarczający dla tej gry

Zwracam honor. Racja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom jazdy jest porownywalny do twojej ortografii (ew. skutecznosci trafiania w klawisze)

To jest roznica ortografia, a "trafialnosc w klawisze" ... Zreszta to tylko jedna literowka [ty na tym forum pewnie nie miales TYLKo jednej...] wiec nie wiem czego sie czepiasz. A nitro w garazu uzupelnic sie nie da ...

Save'uje sie samo, ale troche dziwne jest to ze wyskakuje komunikat ze niezapisane rzeczy zostana utracone :?

co to znaczy torque??

Moment obrotowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam proble z SRS zainstalowalem ja odpalem giere tworze nowego gracza wlaczam Street Mode ogladam filmik i ... i gra sie wylacza.Pogrzebalem w ustawieniach i dalej nic...Co moze byc tego przyczyna?Moj komp to Procesor AMD Athlon 1.2 384 RAM karta grafiki Radeon 9550 Jak ktos wie co jest tego przyczyna to niechnapisze z gory dzieki

rmseba też mam radka 9550 i u mnie to samo :/ wkurza mnie to,bo chce pograć a nie mogę wie ktoś czy nie ?? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wie ktoś jak dokładnie to nitro uzupełniać???

Trzeba triki robić. Rozpędź się na prostej trasie i tuż przed skrętem w dowolną stronę włączasz ręczny i np. skręcasz w lewo. Jeżeli w nic nie udeżysz powinno ci pisać u góy jaki trik zrobiłęś. Jeżeli kila(różnego rodzaju) to będziesz miał mnożnik za "combo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wie ktoś jak dokładnie to nitro uzupełniać???

Trzeba triki robić. Rozpędź się na prostej trasie i tuż przed skrętem w dowolną stronę włączasz ręczny i np. skręcasz w lewo. Jeżeli w nic nie udeżysz powinno ci pisać u góy jaki trik zrobiłęś. Jeżeli kila(różnego rodzaju) to będziesz miał mnożnik za "combo".

Cos ci sie pomyliło z Undergroundem :) W tej grze nitra tak się nie uzupełnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wie ktoś jak dokładnie to nitro uzupełniać???

Trzeba triki robić. Rozpędź się na prostej trasie i tuż przed skrętem w dowolną stronę włączasz ręczny i np. skręcasz w lewo. Jeżeli w nic nie udeżysz powinno ci pisać u góy jaki trik zrobiłęś. Jeżeli kila(różnego rodzaju) to będziesz miał mnożnik za "combo".

Cos ci sie pomyliło z Undergroundem :) W tej grze nitra tak się nie uzupełnia.

Uzupełnia! W trakcie wyścigu nabijasz sobie za to punkty, w trakcie swobodnej jazdy, uzupełniasz NOS-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ci sie pomyliło z Undergroundem :) W tej grze nitra tak się nie uzupełnia.

Najprostszym sposobem na odzyskanie nitra (moim zdaniem) jest bliskie omijanie samochodów przy dużej prędkości, przez co za każde płynne wykonanie tego triku dostajemy 10 -20 punktów, co się przekałda na 2-3 kreski nitra 8)

A tak co do forsy w grze to natrafiłem na małą przeszkodę w rozgrywce do :| A mianowicie tak się dziwnie stało, że aktualnie jestem bez grosza przy duszy i nie mogę się wpisać na żadne wyścigi, żeby zarobić na nowy sprzęcior. No i właśnie nie mam pojęcia gdzie się dorobić - próbowałem już jeździć po mieście i zaczepiać gości chętnych do wyścigów, ale oni także chcą zawsze jakieś minimalne kwoty, której oczywiście nie mam. :/ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak co do forsy w grze to natrafiłem na małą przeszkodę w rozgrywce do Neutral A mianowicie tak się dziwnie stało, że aktualnie jestem bez grosza przy duszy i nie mogę się wpisać na żadne wyścigi, żeby zarobić na nowy sprzęcior. No i właśnie nie mam pojęcia gdzie się dorobić - próbowałem już jeździć po mieście i zaczepiać gości chętnych do wyścigów, ale oni także chcą zawsze jakieś minimalne kwoty, której oczywiście nie mam. Ekhm... ?

Zawsze możesz się załapać na te wyścigi , w których już wcześniej brałeś udział . Ja tak robię , ponieważ też nie mogę dojść dalej , bo kasy brak ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz się załapać na te wyścigi , w których już wcześniej brałeś udział . Ja tak robię , ponieważ też nie mogę dojść dalej , bo kasy brak ;]

No już zajarzyłem, ale dzięki za cynk :wink: Po prostu zapomniałem, że ta pierwsza seria wyścigów była bez wpisowego na starcie i tam można podreperować nasz budżet :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym sposobem na odzyskanie nitra (moim zdaniem) jest bliskie omijanie samochodów przy dużej prędkości' date=' przez co za każde płynne wykonanie tego triku dostajemy 10 -20 punktów, co się przekałda na 2-3 kreski nitra 8) [/quote']

Nie wiem po co tak z tym nitrem wymyślacie ja tam w sekunde uzupełniam nitro tym sposobem:

przykładowo wczesniej kupiłem sobie to drozsze nitro venoma i mi sie skonczyło więc idziesz do garażu do menu z nitro

wybierasz tansze nitro ale nie kupujesz a pozniej zmieniasz na to nitro ktore miales wczesniej i przywychodzniu z garazu bedzie cos takiego

http://i92.photobucket.com/albums/l24/grzesiek17/1.jpg

i bedziemy miec full nitro za free :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co tak z tym nitrem wymyślacie ja tam w sekunde uzupełniam nitro tym sposobem:

przykładowo wczesniej kupiłem sobie to drozsze nitro venoma i mi sie skonczyło więc idziesz do garażu do menu z nitro

wybierasz tansze nitro ale nie kupujesz a pozniej zmieniasz na to nitro ktore miales wczesniej i przywychodzniu z garazu bedzie cos takiego

http://i92.photobucket.com/albums/l24/grzesiek17/1.jpg

i bedziemy miec full nitro za free

Eeeee można jakoś jaśniej i konkretniej ?? Najlepiej opisując screenami ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...