Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ade78

Pad do PC podobny do tego z X360

Polecane posty

A co sądzicie o tym padzie? Ktoś go ma? Jeśli tak, to jak się sprawdza?

Polecam. Mam już ponad rok i jedyny uszczerbek to pęknięcie kabla, ale to poniekąd moja wina, nikt mi nie kazał owijać go wokół pada. Gram sporo, a w dodatku jestem nerwowy, IMO pad bardzo wytrzymały. Z biurka zleciał ze 100 razy, całkiem często zdarzyło mi się nim pyrgnąć w nerwach i dalej jest jak nowy.

Po przegraniu jakichś 50 godzin w Fifę analog się rozleciał. To znaczy ta gumka zlazła confused_prosty.gif Wg. mnie to badziew.
Ja przegrałem w Fifę i NBA 2K11 łącznie jakieś 90 godzin i gałki (jak i zresztą wszystko, oprócz nieszczęsnego kabla) w stanie idealnym.

Jeśli szukasz niedrogiego pada, to 360 Style od SpeedLinka'a będzie najlepszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam Gamepad Logitech ChillStream.

Według mnie jest to bardzo dobry gamepad chociaż ma swoją cenę (ja kupowałem go chyba 2-3 lata temu na 160zł ale był to okres gwiazdkowy :dry: ). Wygodnie leży w (moich) dłoniach, nie jest wadliwy, jeżeli masz Win Vista/7 to tylko podłączasz i grasz.

W wielu grach (np. Fable3) gdzie sterowanie przeniesione jest z X360, jest bardzo pomocny.

Jedyny problem to to, że na allegro widzę tylko 1 i to używany (chociaż za cenę 50zł nie kupisz lepszego pada)

Jako, że nigdy nie miałem z nim żadnych problemów (a przy fifach i innych grach siedziałem naprawdę długo), POLECAM Ci właśnie tego Pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...