Skocz do zawartości

Call of Juarez (seria)


RoZy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No tak ale mogło być o wiele lepiej :D

Ten multi bardzo przypomina mi multi w cod 2- szybka akcja, dużo strzałów, brak zgrania między graczami no i brak oryginalności :( Mi się po 2 godzinach grania więcej grać nie chciało, następne meczyki rozegram już na pełniaku :D

Jedyna rzecz, która mnie urzekła w tym demie to klimat :D (5 gości próbuje obronić bank przed grupką Indian :D - super :D, scena rodem z filmów :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Clasic Rifle jest świetny już w singlu pokazywał co potrafi no i jest półautomatyczny :D:D . A jak się spisuje dynamit :D:D:D:D . Jak będe miał pelniaka to zagramy już niedługo :D. Obrona banku przed indianami musi być super no i te pojedynki :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7600GS w góre już się dobrze gra, ogólnie optymalizacja jest robiona pod Nvidie bo na podobnych Radkach gierka zwalnia dosyć znacznie.

Sorka że wracam do już dosyć "starej" wypowiedzi alle ... ;)

Na moim Gigabyte GeForce 7600 GT CoJ śmiga aż miło w rozdziałce 1024x768 + max detal (po porstu wszystko do styki wyciągnąłem ^^). Praktycznie żadnych spowolnień itd.

A to że pod Nvidie robiona optymalizacja to prawda, o czym może dowodzić chociażby logo tejże firmy wyświetlane razem z innymi roklamówkami podczas załączania się gry. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh porównując (wydajnościowo) demko SP i MP zauważyłem, że:

W demku SP podczas epizodu z Rayem grałem na medium a podczas epizodu z Billym na low :D

Ale: podczas grania w demo MP, dla zabawy ustawiłem na high i wiecie co chodziło mi płynnie :)

Mój komputer:

AMD Athlon 64 3000+

Galaxy Geforce 6600 LE

512 MB RAM

Niewiem czemu tak jest :D może panowie z Techlandu już coś poprawili :P :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W epizodzie z Billym jest znacznie więcej szczegółów - dużo drzew i każde wali szczegółowy cień pod siebie, masa trawki i krzaków - a ten z Rayem to tylko kilka budynków. Pewnie dlatego w nim ci lepiej śmigał.

:D:D:D Nie no wiem :D Jest rzeczą oczywista to, ze lepiej będzie działał epizod z Rayem :D. Mi w tamtym poście chodziło oto, że MP chodzi mi lepiej i płynniej niż SP, mimo, że na mapach do multi też jest dość sporo trawek 8):wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im solidniejsza optymalizacja tym lepiej. ^^

Może Techland już skończył dawno grę i tylko nad kodem teraz siedzą. :lol:

Ale muszę powiedzieć jedno, tyle tuta sie naczytałem pozytywnych opinii nt. graficzki CoJ`a że liczyłem na ... chyba sam Allach nie wie na co. :D

No i się trochę zawiodłem... gierka owszem bardzo ładna ale przynajmniej jedna klasę niżej niż Oblivion i dwie niż Crysis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie Obek graficznie jest gorszy od CoJ popatrz na już wspominane cienie i HDR napewno jest różnica. Co do optymalizacji to mi gra śmiga w ustawieniach high na 7300GT Galaxy Zalman 600MHz, 1600MHz a juz na R1600XT było gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego możemy być pewni juz w demku muza wymiatała szczególnie w menu i podczas loadingu. W samej grze zresztą też jest niezle przyspieszenia w momencie akcji robią całkiem dobre wrażenie podobnie było w FarCry'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy jeżeli gra odniesie sukces na zachodzie, to czy powstanie więcej gier o takiej bardzo ciekawej tematyce- może przeniesienie jakiegoś filmu Sama Peckinpaha na ekrany monitorów :?: Może The Wild Bunch The Game :?: albo Unforgiven The Game- ale obowiązkowo z głosem i wizerunkiem Clinta Eastwooda :twisted: 8):wink:

BTW: Myślicie, że powstanie Call of Juraez II(będzie Chrome 2 więc czemu nie CoJ II :D- wiem wiem, czekam na drugą część jak jeszcze pierwsza nie wyszła :D- ale poprostu kocham takie klimaty :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woja drogą też ciekawostka że akurat Polacy tworzą Western.

Heh, coś Ci powiem :

Kojarzysz takiego gościa: Józef Kłyk :?:

Jest to koleś(Polak) który przez 30 lat kręcił westerny w Bojszowach(takie miasteczko koło Pszczyny).Kłyk mieszka w tej właśnie Pszczynie(dodam, że przez 20 lat był sąsiadem mojej babci, mieszkał 2 ulice ode mnie :D). Żeby było śmieszniej to On przez te 30 lat kręcenia westernów nigdy nie był w Stanach(prawie jak Karol May :D ) :lol: :lol: Ale chyba ostatnio pojechał do Teksasu(przynajmniej tak mówili i pisani w gazetach). Więc nie trzeba być amerykanem by dobrze pisać(no właśnie wspomniany już May) czy kręcić filmy(np. Leone czy nasz rodak: Kłyk :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia moi kumple ostatnio nakręcili nawet western - cały w sepii i gadają po angielsku (nałożyli jeszcze lektora :D), ciekawie im to wyszło. :lol:

Ostatnimi czasy tematyka na topie jest. ^^

Ta pewnie mże jeszcze powiesz ,że twój brat za pomocą game factora zrobił gre na miare Unreala tylko że na kupionym za kase zarobionom na tym westernie twoich kolegów śilniczku CryEngine 2 i nazwał ją BFG(skrót od Big Fuc**** Game żeby nie było wątpliwości :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) :?: :lol: :!:

Nie wiesz czy Ivo mówi prawde to nie komentuj na siłe ja tam wierze przecież w Polsce ludzie też się westernami interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...