Skocz do zawartości

Call of Juarez (seria)


RoZy

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
wszystko cacy ale gra bedzie kosztowala 90 zl.

techland nie zrobil tak jak z people can fly z painkillerem

90 zł. to wcale nie jest dużo kasy, myśle, że po 2-3 miesiącach gra staniej do 70. ( o ile już w dniu premiery w części sklepów gra nie bedzie kosztować 70...)

A zresztą, która tak dobrze reklamowana produkcja kosztuje teraz mniej niz te 89,90 :?:

Powiem Ci, że ja się spodziwałem drożej: coś w okolicach 120 zł. w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust te 90zł to dosyć dobra cena ale nie przesądzajmy ponieważ nie wiemy co dokładnie znajdzie się w pudełku!

Bo jesli będzie to tylko jedna płytka w pudełeczku + czarno-biała instrukcja licząca piętnaście stron ...

Acz szkoda że nie zrobili takiego manewru jak PCF z Painkillerem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje ok 80zeta to wcale tak drogo nie jest a w niektórych sklepach będzie jeszcze tańsza mam taki jeden upatrzony :D. Co do graf ATI to teraz wyszły 1300XT z DDR3 i 1650Pro obydwie wydajnościowo mniej więcej są na poziomie 1600XT... Nowe grafy ATI są wolniejsze od 7300GT Palit 500MHz,1300MHz więc teraz raczej rozsądniejsza będzie Nvidia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grę tej klasy nikt nie sprzeda za np 50zeta od sztuki w momencie premiery nie oczekujmy zbyt wiele. Oczywiście ja też bym chciał, żeby kosztowała np 20 zeta ale z drugiej strony ktoś się niezle przy grze napracował i dziwne jakby nie cenił swojej pracy. 80zeta za tytuł tej klasy to mało a w niektórych sklepach będzie zapewne po 70 zeta aż z czasem stanieje do śmiesznych kwot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graficznie CoJ jest lepszy ma zaawansowane cienie i oświetlenie. Nie bez przyczyny cienie w CoJ są porównywalne do tych z Crysis wyglądają jak autentyczne. Co do oceny całej gry to poczekam na pełniaka. Jeśli chodzi o Painkiller to nie powiedziałem, że jest gorszy to twoja interpretacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty porównujesz grafikę!? Halo!! minęły już dwa lata od premiery Paina - dziwnym by iście było gdyby CoJ nie wyglądał ładniej!

Ale wracając do tematu, to CoJ mógł by zostać wydany u nas za niższą cenę, już nie mówię o tych "symbolicznych" dwóch dyszkach ale cztery - pięć? Czemu nie?

Kto jest za? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Polacy zaczynają ustanawiać nowe standarty w branży gier :D . Tylko tak dalej

CoJ w żadnym wypadku nie ustanawia żadnych nowych standardów. To po prostu bardzo udany FPS.Nic więcej, żadna rewolucja, przełom, nowa generacja. Osobiście nie widzę w niej nic, co można by nazwać "nowym standardem" Jeśli mimo to ktoś nadal liczy na "Sam-Nie-Wie-Co" po prostu się zawiedzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->
(..:Dj:..)
Polacy zaczynają ustanawiać nowe standarty w branży gier :D . Tylko tak dalej

CoJ w żadnym wypadku nie ustanawia żadnych nowych standardów. To po prostu bardzo udany FPS.Nic więcej' date=' żadna rewolucja, przełom, nowa generacja. Osobiście nie widzę w niej nic, co można by nazwać "nowym standardem" Jeśli mimo to ktoś nadal liczy na "Sam-Nie-Wie-Co" po prostu się zawiedzie ;)[/quote']

Dokładnie. Strzelanka na Dzikim Zachodzie to nie nowośc. Efekt spowolnienia podczas wyciągania broni i podczas pojedynków rewolwerowców był już wcześniej w innych grach(na konsole - PS 2 chyba - ale tytulu gry nie pamiętam). Natomiast jeden dobrze wykonany efekt ognia i ładna grafika wiosny nie czynią - CoJ to porządny FPS, a na pewno jeden z najlepszych, który stworzyli nasi rodacy(Mortyr II czy inne Wolfschanze nie moga podskoczyc, a Painkiller to inna sprawa - w końcu to gra stricte multiplayerowa), ale nie jest rewolucją i na bank nie będzie wyznaczał jakichś nowych standardów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie CoJ urzekł klimatem tam czuć dziki zachód atmosferę strzelanin potyczek z indianami. Świetne są też bronie efekt dymu podczas wystrzału :D .To są może drobnostki ale miłe dla oka i cieszą. Do tego fantastyczna oprawa. Może gra nie będzie rewolucją ale napewno będzie wielka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy gra w klimacie filmów Sama Peckinpah'a 8)8)8)

Do tego z muzyką Morricone :D

Teraz jest moda na robienie gier na podstawie filmów(Scarface, Dirty Harry, Reservoir Dogs, The Godfather itp.) więc może kiedyś zagramy Patem Garrettem poszukującym Kida(lub uciekając Kidem przed Garrettem :D ), albo jako Bezimienny zapolujemy wraz z Lee Van Cleefem na Indio.....

Ach rozmarzyłem się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...