Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kondzior5533

Monitor z tunerem TV do 1200-1300zł

Polecane posty

Od jakiegoś czasu poszukuję nowego monitora 22-24". Tuner TV interesuje mnie głównie ze względu na większą ilość różnych wejść jakie zwykle wrzucają do takiego sprzętu (mam sporo starszego sprzętu, który chciałbym móc podłączyć). Sama możliwość oglądania telewizji też jest stosunkowo ważna, zwłaszcza że do pokoju poprowadzony jest trójnik, z którego dobrze by było w końcu skorzystać, ale jeśli znalazłoby się coś jeno z wejściami (composite, component, SCART, S-Video i oczywiście typowe wejścia jak DVI czy HDMI) byłbym zainteresowany również czymś takim, a tuner dojdzie najwyżej w późniejszym terminie. Monitor powinien mieć matrycę VA lub IPS i generalnie być dobry do gier i filmów. Zastanawiałem się nad BenQ E24 5500, ale nigdzie nie mogę znaleźć pewnej informacji o czasie reakcji (widziałem na 2 stronach 5 i 15 ms). Ktoś miał już z tym sprzętem jakieś doświadczenia? Co do ceny, jak w temacie do 1200-1300zł, choć z dobrym powodem mógłbym pewnie dorzucić trochę więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32" odpada na pewno, być może 26-27" by się zmieściło, będę musiał zmierzyć, ale generalnie nie zależy mi na zbyt dużym ekranie, 24" w zupełności wystarczy (przypuszczam zresztą, że i tak będzie to maksimum).

Jeszcze jedno, co sądzisz o tym BenQ? Bo mi ogółem się całkiem podoba, tylko nie wiem jak z tym nieszczęsnym czasem reakcji, gdyby nie to, to pewnie bym się od razu na tego zdecydował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...