Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiVines

Jaki tablet ?

Polecane posty

Potrzebuję najtańszego tabletu na androidzie 3.0 lub nowszym z wifi i 3g dla rodzicielki spragnionej internetu i gier typu mahjong xD. [Może to brzmi dziwnie ale to osoba której najwiecej czasu zajmuje znalezienie własnego kursora na ekranie, dla tego uznałem ze tablet to najlepsze rozwiązanie: eliminuje problem z kursorem którego nigdy nie mozna znaleść {lol}, umozliwia w miare sprawne i wydajne korzystanie z netu oraz nauke "osohozi z tym netem", eliminuje problem z instalacja nowych aplikacji -> android market jest w miare czytelny, obsługa jest prosta i intuicyjna]. Inne małe przenośne komputerki typu netbook nie wchodzą w grę.

Tabletow z tego co wiem jest już na pęczki i mozna se wybierać . . . problem w tym ze te w miarę dobre [czyt: w miarę wydajne, nie rozwalające androida poprzez własny custom interface usuwajacy wszystkie google aplikacje z marketem włacznie, z pojemnosciowym touchscreenem] kosztują prawie 2000pln, a te tańsze "dziwnych" lub chińskich form są mi nie znane albo należą do wyżej wymienionych gniotów.

Może macie jakieś propozycje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...