Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Blogi - dyskusje

Polecane posty

Chyba nie do końca zrozumiałeś. Te filmy pochodzą od tych użytkowników, są efektem ich pracy, a nie wklejonymi na blogi śmiesznymi filmami z tuby z serii ''śmieszne koty" które ktoś znalazł i postanowił się podzielić. W każdym razie ja nie widzę podstaw aby sądzić inaczej.

Na siłę to jest udawanie, że te wpisy pasują do blogów, bo pasują tam jak pięść do nosa.

To twoje zdanie. Jak dla mnie pasują tam równie dobrze jak ściany tekstu.

Pytanie, czy tak to powinno wyglądać? Szczerze mówiąc już większą wartość miały dla mnie wpisy typu "zjadłem rosół", czy wpisy Hrabulu. Przynajmniej nikt (łącznie z autorem) nie udawał, że mają jakąkolwiek wartość.

Sugerujesz, że autor tworzący film robi mniej niż taki który coś tam napisze? Bo to, że dla ciebie coś ma mniejszą wartość nie znaczy, że tak jest faktycznie i nagle musimy zmieniać położenie tej rzeczy.

@Xerber

To jeżeli zauważysz, że naprawdę długo coś takiego wisi po prostu poślij mi PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że autor tworzący film robi mniej niż taki który coś tam napisze? Bo to, że dla ciebie coś ma mniejszą wartość nie znaczy, że tak jest faktycznie i nagle musimy zmieniać położenie tej rzeczy.

Jeśli autorowi nie chce się choć słowa napisać o tym co znajduje się w danym filmie, to ma to dla mnie taką samą wartość jak reklamy, które tylko zachęcają do kliknięcia, bo w końcu o kliknięcia chodzi, a nie o zawartość merytoryczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś, ale w mamy 14 kwiecień, a w polecanych dalej wisi tekst z 18 marca. Na liście wpisów serio widać świeższe rzeczy, które przepadają z +100 wyświetleń. Czy nie jest może przypadkiem czas na to by obecnie promowany wpis po zebraniu "imponujących" 425 wyświetleń zwolnił honorowe miejsce? Na co czekamy? Aż ludzie przybiegną się zabijać, żeby ten wpis poczytać? Miesiąc tego nie zrobili to dlaczego nagle mają...

No, chyba że nie bawimy się już w podtrzymywanie iluzji żyjącego ekosystemu, nawet na poziomie elementarnym. Jak tak - wybaczcie zapytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...