Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje o sesji Starcrafta

Polecane posty

imię:Dragor

rasa:Protos

Kasta:Tempalriusz

Wygląd:niebieski odcień skóry,czerwone oczy,szczupły, wysoki dobrze

zbudowny

charakter:pokojowe nastawienie do terranów, nienawidzi zergow,

lojalny dla swej rasy,lubi pomagać

ekwipunek:standardowy pancerz z generatorem pola,wszczepy

cybernetyczne(nieco ulepszone[lubi majsterkować])

psioniczne ostrza(wlasnie pracuje nad ich ulepszeniem)

Umiejętności:wyczucie niewidzialnych istot,wyczucie kłamstwa,

inżynier 2 poziomu

mam nadzieje ze nie przesadzilem :D

-----------------

Dodano:

poprawka do mojego postu o postaci ekwipunku bedzie posiadał jesczcze narzedzia i urzadzenia inzyniera.

Informacja dnia. Nie piszemy dwoch postow pod rzad. I nie ma ZADNEGO wytlumaczenia. - P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje cię chociaż miej sie na bacznosci young padawan!

PRzeczytaj informacje i regulamin naszej sesji zawarte w niezbedniku, nie mozna pisac dubli, podwojnych postow.

Jako, że jest to zupełnie nowy użytkownik to proszę naszego dobrego moderatora P_aula o sklejenie jego postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Excel 'Nigga

Rasa: Protoss

Wygląd: twarz zakryta, świecące oczy, cienkie czarne warkoczyki, większość ciała zakryta. 180 cm wzrostu, bardziej atleta niż paker. Zdolność niewidzialności.

Charakter: Tajemniczy, nie lubi tłumu, nie lubi dużo gadać. Honor ponad życie!

Ekwipunek: Broń biała, Shield

Umiejętności: Specjalizuje się w broni białej, oraz w pilotażu maszyn latających, znawca historii Xel'Nagi, języki obce.

Excel 'Nigga został wygnany z Dark Templar, prowadzi wędrowny tryb życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimberion---> Takiej karty nie przepuszcze. Głównie za to, że samo imię stanowi pewnego rodzaju zgrywę. Nie chce mieć bohatera na sesji, który jest w połowie programem Microsoftu, a w połowie przedstawicielem nowojorskiego gangu.

Nie napisałeś zupełnie nic o poglądach swojego herosa, jako że jest to karta nie powinno przeszkadzać to, że postać jest tajemnicza. Musze znać pewne fakty z życia, żeby odpowiednio wpasować ją do fabuły.

Krótko mówiąc: karta do poprawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Randor

Rasa: Protoss

Kasta: Templariusz

Wygląd: twarz zakryta, świecące oczy, cienkie czarne warkoczyki, większość ciała zakryta. 180 cm wzrostu, bardziej atleta niż paker. Zdolność niewidzialności.

Charakter: Tajemniczy, nie lubi tłumu, nie lubi dużo gadać. Honor ponad życie!

Ekwipunek: Broń biała, Shield

Umiejętności: Specjalizuje się w broni białej, oraz w pilotażu maszyn latających, znawca historii Xel'Nagi, języki obce.

Dziook został wygnany z Dark Templar, prowadzi wędrowny tryb życia. W przeszlosci mial duze konflikty z prawem, wciąz jakies drobne przwinienia, ktorych sie nagromadzilo, wiec postanowili go usunac z Dark Templara. Nienawidzi Sędziów. Zawsze zanim ruszy do walki, już ocenia straty swoich ziomków, zupełnie nie przejmując się ilością wojsk przeciwnika.

Jestem poczatkujacy, wiec jak cos nie tak, mowic od razu jaki kawalek textu, lub czego konkretnie nie ma.

P_aul tu byl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimberion---> Cały twój ostatni post nadaje się tylko do tego, żeby go wrzucić do kosza i spalić. Czytając go ledwo powstrzymałem się od rzucania klątwami i wyrywania sobie włosów z głowy. Jak ktoś chce grać Protossem, a odpowiada jak zwyczajny łotrzyk terrański to jest dla mnie zbyt duży mismatch. Pewna swoboda może być, ale Protoss, do tego Mroczny, który wypowiada się z gracją przeciętnego mieszkańca Bronxu.

Ucz się od Holy'ego jak pisać posty odpowiadające swojej rasie, bo czegoś takiego więcej nie zniosę. No i skąd u licha wziąłeś tych Xel' Naga? Pomyliłeś Protossów z Xel'Naga? Czy może chodziło ci o takie porównanie jak Rany julek? Tak czy inaczej jest to niedopuszczalne. Jeśli od następnego posta się nie poprawisz to będe zmuszony usunąć cię z sesji

PS. Wszelkie zapytania proszę kierować do Holy'ego albo do mnie jeśli nie wiesz jak powinien się wysławiać Protoss.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje zostały stworzone po to, by w nich - o dziwo - dyskutować o tym co robicie na sesji. Jako że Face żali się, iż nie ma dostępu do gg na uczelni, to prosi, byście wszystkie wasze utrapienia względem niego i jego tworu wylewali tutaj... - patrzy na kartkę - Ponadto piszę też i z tego powodu, że po swoim ostatnim odpisie jest on niejako przyblokowany i nic nie mógł tu napisać.

Sam rzucę propozycję, by usunąć Werewolfa z sesji. Jak nie uczestniczy w grze, to do widzenia, przynajmniej ja tak sądzę. Wiem, że ostateczna decyzja należy do Face'a, ale nie chcę tego odwlekać w nieskończoność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że postać Marcela zostaje wyeliminowana z gry. Rozmawiałem z franiem i stwierdził, że "wypalił się ostatecznie" i nie będzie w stanie nic pisać. Sam też nie mam zamiaru przymuszać go do tego więc mówię "orewułar". '

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

<megafonton on>Wielka Mobilizacja! Poszukujemy nowych graczy na sesję! Jest jeszcze kilka wolnych miejsc! <megafonton

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Nyden

Rasa: Terran

Frakcja: Konfederacja

Wygląd zewnętrzny: Średniego wzrostu (ok. 180 cm); krótkie, czarne włosy; oczy koloru zielonego; usta i nos ma przysłonięte materiałem (mocne poparzenie – pamiątka z pewnej akcji).

Cechy charakteru: Małomówny, lojalny, honorowy; przyjacielski

Ekwipunek: Nosi lekki pancerz koloru ciemno-zielonego, gdzie nie gdzie były wytarte miejsca przez które było widać goły metal; przy pasie ma podczepioną kaburę z pistoletem, kilka kieszonek w których ma wytrych i apteczkę polową oraz 4-5 magazynków do karabinu i 2 magazynki do pistoletu; na prawym udzie ma przymocowany nóż; na plecach ma przewieszony karabin gaussa.

Umiejętności:

-szybkie przeładowanie

-celny

-jest zręczny i ma szybki refleks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy: Hawk i Indyk - wasze postacie idą teraz na mostek więc możecie rozpocząć rozmowę między waszymi postaciami, jeśli nie chcecie to powiadomcie mnie w dyskusjach lub gg. Jeśli mają to być posty na tyle krótkie jak ten ostatni Indyka to zgadajcie się przez gg i niech jeden go później wklei z odpowiednimi kolorami. Możecie również odpisywać po kolei, ale posty muszą być w stylu Aegnora, tzn. Mimo że jest dialog powinniście pisać trochę więcej niż same wypowiedzi.

Sprawa druga: Indyk - takie posty są kasowane przez Moderatora lub umieszczane w dyskusjach więc nie mma sensu śmiecic na sesji. Offować mogę tylko ja i staram się nie nadużywać tego prawa. Po to stworzone są dyskusje, ale oczywiście wy wiecie lepiej i nie chce wam się tam pisać.

Następnym razem zgłoś po prostu ten post do moderatora zamiast samemu wdawać się w polemiki.

PS Musiałem poruszyć ten temat w dyskusji mimo, że w swoim dopisie P_aul zawarł wszystko co chciałem powiedzieć. Jednak uważałem, że muszę zabrac głos jako MG i potępić dodatkowo takie zachowanie. Mam nadzieję, że to był ostatni raz kiedy któryś ze "starych" graczy robi coś takiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, karta jest zbyt krótka nawet jak na tą sesję. Sam wyglad i opisanie w kilku słowach cech charakteru postaci nie wystarczy.

Radziłbym poczytać niezbędnik w temacie Sesja RPG i regulamin sesji. Później zabrać się za przygotowanie trochębardziej treściwej karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko : Bargal Thregor

Rasa:Terran

Wygląd:

Oczy: Brązowe

Włosy:długie,czarne do łokci

twarz;chuda,pełna powagi,zmęczona światem

wiek:35

Wzrost:1,79

Frakcja:synowie Krohala

Charkter: Mściwy,koleżeński,powazny,zdecydowany, nie znosi kłutni i bitek oraz nietrzeźwych osób,jest czuły wobec kobiet

Ekwipunek: Broń Biała <miecz długi> karabin Gauss,nóź,plecak,sakiewka na drobne przedmioty,paczka ziemskich cygar

Znaki szczególne: Blizna 1 cm. na twarzy

=====

Jak zaczynam sesje podajcie mi w jakim czasie,miejscu itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saffron ---> Wiesz co, zaczynasz mi trochę działać na nerwy. Wpisujesz się do tematu sesji bez akceptacji, ciągle ignorujesz zasady forum i piszesz kilka postów pod rząd. Widzę jednak, że bardzo chcesz się dostać do sesji, a ja nie mam zamiaru nikomu zamykać drogi. Proponuję, żebyś skontaktował się ze mną na gg albo PW i przedstawił mi swoją kartę(oczywiście obszerniejszą niż ostatnio). Wracam w piątek i dopiero wtedy będę mógł pogadać. Do tego czasu nie wysyłaj więcej postów na dyskusjach bo ostro sobie grabisz.

PS Podkreślam jednak, że na razie cię NIE PRZYJMUJĘ, pomyśl lepiej porządnie nad kartą. Masz na te przemyślenia kilka dni czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saffron

karta postaci starcraft

Imiê i Nazwisko : Bargal Tregor

Rasa:Terran

Wygląd:

Oczy Brązowe,Włosy:długie,czarne do łokci,twarz chuda,pełna powagi,zmêczona światem

wiek:35

Wzrost:1,79

Frakcja:Dominium Terrańskie/samotny wojownik

Charakter: Mściwy,koleźeñski,powazny,wraźliwy na kobiety i bójki,mściwy umiejętności,uniki,odwracanie uwagi

Ekwipunek: Broñ, Biała <miecz długi znaleziony na pradawnej planecie Ziemi> karabin Gauss,nóź,plecak,sakiewka na drobne przedmioty,paczka ziemskich cygar

Znaki szczególne wyglądu: Blizna 1 cm. na twarzy,przekonania polityczne:wierzę w słowa Mengska,który ocalił ludzi przed terrorem konfederacji terrańskiej i stał się naszym władcą by dać nam wolność i pokuj moja historia =urodziłem się na planecie Antiga Prime,gdzie kolonie wiedły spokojne źycie,gdy nie zaatakowały jej dziwne stwory. lokalni mówili źe są to Zergowie.W panice z rozkazu konfederackich marines cała kolonia musiała ewakuować, a mieszkańcy umiejący się bronić przyłączyć się do Synów Korhala,konfedercja przywołala statki by ewakuować się na planetę Ziemię,tam spędziłem 4 lata źycia.Zbyt chaotyczne źycie na Ziemi zdenerwowało mnie,więc na najbliźszym lotnisku ukradłem wahadłowiec i wyleciałem nim w orbitę gwiezdną,moi rodzice z powodu chorób przez wydobywanie gazu Vespan umarli kiedy miałem 6 lat opiekował się mną rolnik o imieniu Dragg,teraz wędruje po galaktyce "Sektor Koprulu" by obrać źyciowy cel

=====

co teraz mam zrobić by grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saffron - Dostałeś ode mnie ostrzeżenie. Aby nie było wątpliwości za co - pisałeś po dwa posty pod rząd - z czego drugi nie zawierający w sobie żadnej treści albo pytanie retoryczne. Zignorowałeś poza tym wypowiedź Mistrza Gry sesji, do której chcesz się przyłączyć - czyli Face_Dancera, który dokładnie napisał ci, co masz zrobić - przemyśleć i wysłać mu prywatnie poprawioną kartę i zaczekać na jego akceptację, nim ją umieścisz. Na domiar złego, całkowicie zingorowałeś ostrzeżenie od moderatora P_aula. Dlatego też, skoro widać, że nie wywierają na tobie skutku, dostajesz ostatnią szansę na poprawienie się - następny błąd to już będzie ban. Proponuję więc ponowne przeczytanie Regulaminu forum(a najlepiej również tych regulaminów sesji zamieszczonych w Niezbędniku), dwukrotne czytanie -ze zrozumieniem - postów, do których chcesz się odnieść, i przynajmniej trzykrotne pomyślenie, zanim napiszesz własną wiadomość.

Hawk, myślę, że sam rozumiesz, co chcę ci powiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zupełnie tak jak się - niestety - tego spodziewałem. Gracz Saffron dostaje ode mnie ostrzeżenie na sesji Starcraft, jako że pomimo regulaminu, który już już kilka osób nakazało mu przeczytać, ten go po raz któyś łamie. Jeszcze jedno ostrzeżenie i wyleci z sesji.

Oto punkt z regulaminu sesji umieszczonego w niezbędniku:

5. Krótkie bądź nic nie wnoszące posty są niedopuszczalne. Pomyślcie dwa razy zanim coś takiego opublikujecie ( najlepiej w tym wypadku skonsultować się z MG)

Wczoraj wysłałem do wszystkich graczy na privie komunikat o tym, że jest nowy upload, a Saffronowi specjalny. Przeczuwając możliwe kłopoty, z dopiskiem, żeby post miał co najmniej trzy linijki tekstu, a on albo nie przeczytał albo zignorował i zrobił wpis a la sesja online.

PS Proszę moderatorów o wykasowanie ostatniego posta na sesji, a gracza o to, żeby konsultował ze mną wcześniej to co wysyła, jeśli nie potrafi się dostosować do panujących tu wymogów. Jak post zostanie skasowany to Saffron może zrobić nowy wpis i biada mu jeśli i tym razem będzie tak tragiczny.

DODANO:

Nie panowie, zaczynam mieć już dość tej swawoli na sesji!

To ja jestem MG i ja podejmuje decyzje jak skończą się wasze akcje. Mimo moich ciągłych zaleceń i uprzedzeń większość "wie lepiej" i robi swoje. Najpierw Bimberion wbija ostrze w Durana. No i kropla, która przelewa czarę goryczy, czyli najnowszy post Indyka. Najpierw od tak podkrada się do przeciwnika i go zabija nożem, a potem chwyta kolejnego jako żywą tarczę. Czy ja muszę ciągle powtarzać, że to nie sesja typu Free? To, że macie podejmować akcie w czasie niedokonanym i dopiero ode mnie zależy, czy i jak one się powiodą. Bo czuje jakbym uderzał głową o ścianę.

Jeszcze raz ktoś będzie stroił MG to zarobi OSTRZEŻENIE na sesji. Chyba tylko w ten sposób będziecie w końcu myśleć co piszecie.

PS. Do moderatorów - P_aul mówił, że jakbym chciał coś ogłosić to mogę to zrobić tu, a on później podklei posta. Nie chcę łamać regulaminu i pisać dubli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla Bimberiona - jak zobaczylem twoj post na sesji mialem ochote od razu wystawic ostrzezenie. Face poprosil mnie, bym nie wyciagal konsekwencji, niemniej na drugi raz zasady dzialu Sesja RPG postawie przed zasadami danej sesji i nawet prosby mistrza nic nie zmienia. Tym razem tylko ostrzezenie slowne.

Face - zmien kolor ktorym piszesz posty, bo moje ewentualne dopiski nie beda sie odcinaly od reszty. Dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Face Dancera powtórzę się o nieobecności:

Nieobecny: od 15.07 (możliwe, że już od 13. GG niech będzie wskaźnikiem) do 29.07

Jeśli jakimś cudem dorwę kawiarenkę postaram się odpisać.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje w pełni, sesja mimo tego nie stoi i cały czas się coś dzieje. My sobie gramy - a w zasadzie Wy drodzy gracze :D , na aszej młodej sesyjce stuknął już okrągły rok. Tak dokładnie to wątek został założony przez niziołkę dnia 31 lipca, a pierwszy odpis powstał 6 sierpnia. Rozpoczynaliśmy z czwórką graczy, a teraz jest ich już ośmiu. Najbardziej chciałbym podziękować tym, którzy są od początku - Holy, Hawk i Grabcio. Indyk i Bimberion też są tu od dłuższego czasu. Nie zapominam także o Aegnorze oraz o dwóch "świerzych" graczach - mcamie i Sowie. Życzę nam kolejnych lat owocnej rozgrywki, niech sesja SC trwa po wsze czasy :D

PS Szykujcie się bo niedługo zakończymy Akt I i rozpoczniemy Akt II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na post Face'a myślę, że mogę sobie pozwolić podziękować naszemu genialnemu mistrzowi gry w imieniu całej spółki grającej na sesji Starcraft. Teraz trochę wazeliny:

Gdyby nie Face, nie przybywałoby nowych graczy, gdyby nie Face, gracze długo grający odchodziliby po jakimś czasie, gdyby nie niezmierzone przestrzenie wyobraźni Face'a, nie byłoby możliwości gry dla tak wielu graczy, gdyby nie jego cierpliwość do nieobeznanych (w tym mnie), nie byłoby mnie dzisiaj na sesji.

Tak więc życzymy Face'owi niewyczerpanego źródła pomysłów a pod choinkę nowy Gauss rifle i pluszowego Zerglinga.

Sto lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko : Brandon Kaze

Rasa: Człowiek

Strona: Konfederacja

Wygląd: Wzrost ok. 180; krótkie, czarne włosy; zielone oczy

Charakter: Cichy, Opanowany, , pewny siebie

Ekwipunek: Strój "Ducha", Nóż energetyczny, Karabin kartaczowy C-10,5 magazynków do karabinu kartaczowego,1 magazynek do karabinu kartaczowego "Lockdown"

Umiejętności: Skradanie, zastraszanie, Bardzo dobre posługiwanie się bronią snajperską.

Nie jestem na bierząco z sesją więc moge być trochę niedoinformowany ale czytam ją ciągle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko : Brandon Kaze

Rasa: Człowiek

Strona: Konfederacja

Wygląd: Wzrost ok. 180; krótkie, czarne włosy; zielone oczy

Charakter: Cichy, Opanowany, , pewny siebie

Ekwipunek: Strój "Ducha", Nóż energetyczny, Karabin kartaczowy C-10,5 magazynków do karabinu kartaczowego,1 magazynek do karabinu kartaczowego "Lockdown",Elektroniczne oko z wbudowanym komputerem z funkcją noktowizji i 5x zoomem optycznym.

Umiejętności: Skradanie, zastraszanie, Bardzo dobre posługiwanie się bronią snajperską.

Nie jestem na bierząco z sesją więc moge być trochę niedoinformowany ale czytam ją ciągle.

@edit : Górnego posta proszę usunąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie : Desther

Rasa : Terran

Wyglad : niebieskie oczy , dlugie biale wlosy , wzrost 185

wiek : 28 lat

Charakter : raczej mily , chyba ze mu ktos zajdzie za skore , w tedy potrafi byc wybuchowy :) , lubi pomagac innym , niektorzy uwazaja go za swira przez to , ze nosi na szyi rozaniec .

Ekwipunek : Karabinek snajperski GD-8T ,UZI , ktore sam przerobil , zeby wchodzily tam nabojke z kwasem , sam naboj jest lepszy niz ten ktory jest w AK-47 , pistolet z tlomikiem , maczeta przy pasku , 2 kastety , plecak , 4 granaty.

Zdolnosci Dodatkowe : telekineza

Ma na plecach tatuaz przedstawiajacy bitwe aniola sw. MIachala z Diablem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...