Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SKRZYP3X

Skup Gier Pc

Polecane posty

Mam na sprzedaż:

GTA Vice City (Kolekcja Klasyki) 10 zł

Mount&Blade (Wyd. Premierowe) 10 zł

Buronut Paradise (Wyd. Premierowe) 20 zł

Assasins Creed (Wyd. Premierowe) 25 zł

Call of Juarez Więzy Krwi (Edycja Kolekcjonerska w której skład wchodzi także pierwsza część gry) 25 zł

Icewind Dale wraz z dwoma dodatkami: Heart of Winter oraz Trails of Luremaster (stara Extra Klasyka) + Icewind Dale II (stara Extra Klasyka) całość 15 zł

Borderlands (Wyd. Premierowe) 30 zł

Neverwinter Nights II z dodatkiem Maska Zdrajcy (Złota Kolekcja, wydanie z poradnikami) 30 zł

Dodatkowo:

Arcanum: Przypowieść o Maszynach i Magyi (Wyd. Premierowe) 15 zł

Revenant 10 zł

Star Wars Knights of the Old Republic (Wyd. Premierowe) 20 zł

Jeśli chodzi o stan: Wszystkie gry się uruchamiają, płyty są wykrywane. Zdecydowana większość w stanie idealnym. Sporadycznie zdarzają się minimalne defekty opakowań - tknięte czasem kanty obwolut. Główne płyty Neverwinter Nights II i Icewind Dale są analogicznie porysowane i znacząco porysowane, lecz jak już mówiłem z rozruchem nie ma żadnych problemów. Ceny są minimalne, do delikatnej negocjacji. Oczywiście do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki. Śmiało pytaj, na życzenie zrobię zdjęcia. Sprzedam jedynie całość lub zdecydowaną większość. Jestem zaufanym użytkownikiem targowiska oraz forum - 5 pozytywów przy zerowej ilości neutralnych i negatywnych komentarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany mam na sprzedaz Assassin's Creeda (Ubi Exclusive), Battlefielda Bad Company 2 (wyd. premierowe) i PoP Dwa Trony (wyd. premierowe). Co do sprzedazy to moge to wystawic na allegro, a w kwestii ceny moze dogadac sie na pw. Stan gier idealny, bez zadnych rysek na plycie. Jedynie PoP ma dokladnie 2 ryski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Overlord 2 Edycja Premierowa ,IDEAŁ ,tylko rozpakowana ,raz w nośniku aby sprawdzic czy dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Abstrahując od tematu, nie rozumiem ludzi, którzy sprzedają nowe gry "tylko odfoliowane w celu sprawdzenia, czy działają". Przecież jeśli gra jest nowa to musi być sprawna :dry: . No chyba, że to nastoletni CD, z którym z racji wieku mogą być problemy z działaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam:

Mirrors Edge w Classics. Zawartośc wszystkiego co w edycji premierowej tylko, że okładka żółta.

Baldur's Gate mam tylko 2 ale za to w edycji kolekcjonerskiej. niestety bez big boxa same pudełka z grą.

Mafia 1 jest w edycji premierowej na 3 cd z mapką po angielsku.

Nie wiem za to to myślę 45 zł z wliczoną przesyłką jest git. Sam ME kosztuje w sklepie 55 zł.

Pisz na gg 10045612 to na pewno się dogadamy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter IV - 15zł

Command & Counqer:Tyberjański zmierch - 15zł

Codname: Panzers - Zimna Wojna - 10zł

Unreal Tournament III -10zł

Hearts Of Iron II Platynowa Edycja- 5zł

Turning point: Fall of Liberty - 10zł

Left 4 Dead - 20zł

Left 4 Dead 2 -20zł

The Orange Box - 20zł

Order of War - 10zł

Warhammer 40 000 :Dawn of War II - 10zł

Warhammer 40 000 :Dawn of War II - Retribution - 35zł

Tom Calancy's : End War-15 zł

Empire Earth II -15zł

TMNT: Wojownicze Żółwie Ninja -20zł

Guild Wars - 25zł

Guild Wars: Factions - 25zł

Axis & Allies - 5zł

Phantasy Star: Universe - 5zł

Razem z przesyłką ofc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...