Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SKRZYP3X

Skup Gier Pc

Polecane posty

Dziś mi doszły Overlordy (wczoraj wysłane, DPD mnie pozytywnie zaskoczył), oto zdjęcia:

overlordfront.th.jpg

TYŁ, WNĘTRZE, MAPA + INSTRUKCJA

overlordiifront.th.jpg

TYŁ, WNĘTRZE

Gry są w standardowych DVDBoxach (nie slimy, nie "grube"), w folii (choć ta na Overlordzie "jedynce" podejrzanie wyglądała na termokurczliwą, mimo to obie płytki są "igła"), manuale nie wyglądają na premierowe (36 stron w Overlord, b&w + mapka, 40 stron w Overlord II - full color), brak też jakichkolwiek kodów rejestracji elektronicznej (a do "jedynki" przecież przyznaje się CDP) czy kart rejestracyjnych. Rozszerzonego manuala na żadnym DVD nie stwierdzono. Więc raczej nie są to wydania premierowe (choć mogę się mylić, jak kiedyś w MM oglądałem premierowe wydanie Majesty 2, to też był to DVDBox i do tego dość lekki, nie wskazujący na to, że w środku znajduje się chociaż jakaś w miarę obszerna instrukcja), ale, moim zdaniem, za 9,99/szt nie ma co narzekać. Czy Tobie to będzie pasować - sam zdecyduj, z tego, co widzę, to gry wciąż są dostępne :).

EDIT Sprawdziłem na Replacementdocs (zanim ktoś się zacznie czepiać, to uprzedzam, manuale tam zamieszczane są za zgodą autorów gier, w sumie to jedyna chyba strona w necie, która ma błogosławieństwo Blizzarda na zamieszczenie tam instrukcji do ich gier), dokładnie taka sama objętość instrukcji jest w wersjach angielskich, więc te nie są okrojone w żaden sposób :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam premierowe Neverwinter Nights 2 (black). Mam też Red Faction: Guerrilla ( o ile się nie mylę, mimo, że użyłem kod do GfWL, mógłbyś go użyć ponownie na swoim koncie). Poza tym byłbyś zainteresowany może premierowym Bioshockiem, UT3, Mass Effect, Heroes V + Kuźnia Przeznaczenia (2 boxy), World of Goo, Gears of War (wada - słabo trzymający klej w poradniku i użyty klucz GfWL - sytuacja jak w Red Faction) czy Prince of Persia 2008 (wszystkie gry to premiery)? Mam również premierę Dawn of War 1, ale w trochę gorszym stanie - trochę wymęczone tekturowe opakowanie oraz wyłamany jeden "chwytak" na instrukcję i płytę. Mogę zrobić i przesłać fotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Call of Juarez PL (PC Format), Divinity 2 PL (Premiera), Mount & Blade PL (Biedronka Edition / DVD Box + płyta z grą), Fable The Lost Chapters PL (CD-Action) i Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory ENG (KŚ Gry Extra / pudełko typu Slim).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...