Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DeMola

Bezprzewodowa Klawiatura Multimedialna/Dla Gracza

Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem Klawiatury bezprzewodowej do ceny 100-150 zł ( 150 zł to TOTALNE MAKSIMUM wg jak na klawiaturę ).

Zależy mi na tym aby klawiatura nie odstraszała tandetnym wyglądem i była ogólnie przyjemna dla oka i dla rąk.

Bardzo podoba mi się Logitech K300 ( niestety jest przewodowa ) i czegoś w tym guście poszukuję.

Było by też bardzo miło gdyby miała podświetlenie ale to jest jako nieobowiązkowy dodatek.

Klawiatury marki Manta bądź jakiś Shark albo coś w tym stylu po prostu zignoruję !! :)

Przyjmę oraz rozważę niemal każdą propozycje poza totalnymi budżetówkami jakie wyżej podałem :).

To by było na tyle, dziękuje z góry.

Coś w podobie do k300 to Logitech Wireless K340 . Jak można wyczytać opinie są o niej pozytywne, w oczy może się rzucać jedynie "mocno ograniczona możliwość jednoczesnej kombinacji klawiszy " ale sam już miałem bezprzewodową i przy grach dużego problemu to nie sprawiało, bodajrze do 3 na raz sobie radziała ( w fifie wymiękała przy trickach jedynie) tu nie wiem ile można na raz trzeba na stronie producenta sprawdzić.

Co do podświetlania to bezprzewodowa w tej cenie ... nie ma mowy prawie.

Sam bym tu polecił Microsoft Sidewinder X4, fajne klawiaturka dla graczy, ergonomiczna, ładny design oraz jest podświetlana ( lecz przewodowa )

Na koniec dodam że bezprzewodowa to dobry wybór jak ktoś gra sporadycznie, na dłuższą metę przewodowa jest lepsza.

@Fredos

Powiedz mi jedną rzecz... Kto normalny w dzisiejszych czasach gra w Fifę bądź Pesa na Klawiaturze ?? :D toż to graniczy z szaleństwem :)

Co do gry na dłuższą metę to obecnie mam Prostego lecz ładnego ( wg mnie ), Microsoft Wireless Keyboard 800 i bateria trzyma już 8 miesiąc a ja na komputerze siedzę codziennie i jak widać, bardzo często piszę. :).

Wiadomo że na sprzęt typu Logitech Illuminated K800 ( który uważam chyba za ideał ... ) mnie stać nie będzie, no ale staram się wszystko przeanalizować i poszukać czegoś nawet i przewodowego w ostateczności.

Chciałem jeszcze zapytać o K300. Jeśli miał ktoś z nią kontakt lub jest przekonany co do mojego poniższego pytania to chciałbym poznać odpowiedź :)

Czy ta klawiatura ma podświetlenie przycisków, czy podświetlenie samych przycisków multimedialnych ?

Co do Sidewindera X4 zgadzam się całkowicie. Klawiatura w tej cenie jest naprawdę potężna i świetnie wygląda. Jakie podświetlenie jest w niej użyte ? Samych literek czy pod klawiszami ??

A klawiatury z podświetleniem i bezprzewodowe to widzicie jakieś w google ?. Z tego co ja znalazłem to tylko powyższe illuminated ...

Sidewinder x4 ma podświetlanie samych klawiszy z tego co się orientuje.

Co do fify to grałęm na bezprzewodowej klawiaturze Microsoftu z 4 lata temu ;) jak się grało ze znajomymi i miało się jednego pada to nie było wyboru. :laugh: Teraz jak sa tytuły GFWL i sportowe, to nie wyobrażam sobie grać w nie jak kiedyś na klawie. Chociaż ostatnio czasu brakuje na takie rozrywki.

sam zobacz ;)

No to z tego co widzę to K300 ma podświetlenie multimediów ... no szkoda ^^.

Może w najbliższym czasie przejdę się do jakiegoś sklepu komputerowego typu saturn albo MM i poszukam X4. Chciałbym sprawdzić jak sprawuję się ergonomicznie i tego typu duperele :P. Zawsze mają klawiatury i myszki na zewnątrz wyciągnięte :).

Jakieś inne propozycje podświetlanych klawiaturek ? ( niekoniecznie bezprzewodowych ).

E: Z tego co widzę to X4 ma tylko czerwone podświetlenie ? Może wiesz czy ma białe albo inne ?

Microsoft Sidewinder X4 to chyba jedyny model do 150 zł.

Widziałem Saitek Eclipse jeszcze, ale z wyglądu to raczej przeznaczony dla kosmitów był :P

No cóż. Poczekam jeszcze na komentarze innych ale dzięki za pomoc i udzielanie się. :)

No to z tego co widzę to K300 ma podświetlenie multimediów ... no szkoda ^^.

jako były posiadacz odwrotnej syt (podświetlenie nie obejmowało multimedialnych) stwierdzam, że K300 ma lepsze rozwiązanie... w końcu i tak przestajesz patrzyć na klawę i automatycznie jej używasz, a multimedialne... cóż. nigdy nie mogę się przyzwyczaić i na ślepo mylę przyciski ;)

Jako że ja piszę bez patrzenia się na klawiaturę to jednak czasami w nocy po prostu zaczynam od nie tej literki co trzeba i to mnie często potrafi ostro wnerwić :).

Szukając klawiatury, na pewno kieruję się wyglądem oraz wygodą bo czasami grając na mojej obecnej klawiaturze, to mam takie wrażenie że zaraz lewa ręka mi odpadnie od reszty ciała :P:).

Co do multimediów w mojej klawiaturze to na pewno przydaje się przycisk Kalkulatora :pokerglass:. Chociaż nie mam pojęcia dlaczego włącza się 3 razy gdy klikam ten przycisk raz :P.

U mnie sie zaczynają wycierać klawisze, ale i tak nie zwracam na to uwagi większej. Co do twojego problemu ze znalezieniem pierwszej litery, Przyciski "F" oraz "J" są takimi jakby orientacyjnymi przyciskami z takim powiedzmy odlewem na bliższej krawędzi.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...