Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Zastanawiam się jak to w końcu będzie w przypadku Mass Effect:

Czy każdy otrzyma unikalne klucze do gry i dlc, które można zarejestrować na Steam (i jednocześnie na Steam mieć to dlc z edycji rozszerzonej) czy jednak zostaje standardowa instalacja wyłącznie (oby był pozostawiony wybór angielskiej wersji).

Dołaczam się do pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że istnieje pojęcie "walenia z grubej rury", i że widocznie bardzo się ono Wam podoba, ale to już jest nieustanne prucie z baterii katiusz;D

Wcześniej Gothic 3, teraz ME, w końcu w niego zagram, czemu nie. Tylko najpierw chciałbym przejść tą pierwszą, szkoda tylko... że jeszcze nie zacząłem: staż, znajomi, pilka nożna, a gdzie czas na granie? Buuu... Znaczy, nie że narzekam na bogate i ciekawe życie, ale lista się robi co raz bardziej pokaźna. No cóż, na studiach będę widocznie ją wypełniał, albo już nigdy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie,to tak:

Rayman:Szalone Kórliki- choć jestem na takie coś za stary, to w roku szkolnym może być fajnym czasoumilaczem po nauce,więc będę miał na uwadze

Syberia 1 i 2- fuj,nie cierpię przygodówek,co już nie raz wspominałem,więc nawet kijem nie tknę

MASS EFFECT- wielki zdziw,szok,ślinotok,wyłupione oczy i piana z ust,po prostu W ŻYCIU bym się tego nie spodziewał! Choć grę mam już cały szmat czasu i przeszedłem kilka razy,to gratuluję wam, redakcjo za umieszczenie tak wyje... wykopanego w kosmos pełniaka! Tylko czekać,aż dacie Dragon Age :icon_cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PAtro342- kto wie, CDA jeszcze raz pokazało, że "wszystko się może zdarzyć..." :D. Cieszę się, że nareszcie pojawiły się jakieś CRPG, najbardziej jednak żałuję, że jestem na robocie w Holandii, CDA zostanie więc zakupione przez moją babcię, a ja sam będę mógł sobie pograć dopiero w połowie września i do tego tylko przez 2 tygodnie, po czym człowiek wraca do pracy, ale i tak się cieszę :D

A wracając do listy marzeń, co powiecie na Starcrafta 2? :wink: Albo Diablo 2 z LoD??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to w końcu będzie w przypadku Mass Effect:

Czy każdy otrzyma unikalne klucze do gry i dlc, które można zarejestrować na Steam (i jednocześnie na Steam mieć to dlc z edycji rozszerzonej) czy jednak zostaje standardowa instalacja wyłącznie (oby był pozostawiony wybór angielskiej wersji).

Bedzie jeden serial dla wszystkich, a wersja jezykowa - jaka chcesz, w tym miksy typu "angielskie glosy/polskie napisy" i odwrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayman: Szalone Kórliki 2 - chyba najbardziej interesujący tytuł w tym numerze, może dla niego się skuszę

Syberia, Syberia II - gry nawet niezłe (choć nie wybitne, nie wiem skąd te wychwalanie w niebo) aczkolwiek raz - było WIELE lepszych przygodówek - dwa - obie części lądują w czasopismach tak często, że zastanawiam się kiedy będą w FAKCie

Mass Effect - czekałem (zgodnie z zapowiedziami) na duchowego następcę świetnej serii KOTOR, cudownego cRPG w klimatach SF... a dostaliśmy strzelankę taktyczną z naciąganą fabułą, opartą na dialogach (niemal jak Heavy Rain) i strasznie zabugowaną. Gra mnie odrzuciła po 1-2h przy każdym z 3 kontaktów które z nią miałem. Tak więc po raz kolejny sławna acz imo lipa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest z dubbingiem w ME? Dobrze przetłumaczone? Gra nie traci klimatu? Czy lepiej grać po ENG z napisami?

I jeszcze raz napiszę: CDA, jesteście wielcy:) Aż wam chyba zrobię pomnik w Minecrafcie:P

Polski dubbing jest OK. W sumie pan Sheppard brzmi IMO lepiej niz pani Sheppard po polsku ale daja rade. Jedyny bol to Wrex, z ktorego zrobili dresiarza w PL, gdyz w kazde zdanie wstawia pare k*** i ch****, czego w oryginale nie ma. Ale jesli ktos lubi Talara z Wiedzmina (I) to pewnie bedzie szczesliwy, bo to ten sam klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Jeszcze zabawniej by było, gdyby to był fejk :P

Oczywiście żartuję...

Genialna robota Panowie! ME będzie dla mnie obowiązkiem. Zwłaszcza, że szykowałem się do kupna tej gry od jakiegoś czasu. Syberia, ach Syberia ;) Pamiętam demo, w którym trzeba było karmić rozwścieczonego niedźwiedzia rybami z rzeczki. Co do Rayman'a, w między czasie, w burzowe dni może dam mu szansę.

Good job!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nieźle z tymi pełniakami. Taki hit już po 4 latach od premiery. Liczymy więc, że za jakieś kolejne 2 lata będzie część druga :) A miesiąc temu była Amelia. Ja czekam jeszcze na Sacred 2 a potem, rzeczywiście możecie dodać Gears of War 1. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było tak dobrze, więc uznałem że lepiej być nie może. A tu proszę: gra którą miałem kupić już dawno, moja pierwsza przygodówka i jedyna zresztą, która nie odbiła się ode mnie w 5 minut gry. Jest świetnie, starajcie się dalej a mój wkład w redakcyjną skarbonkę macie zapewniony. Niestety przez was cierpi polski rynek bo wszyscy zamiast kupować nową grę wolą poczekać na CD-ACTION i liczyć na to, że się tam pojawi. Tak trzymajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to teraz zaszaleliście. Mass Effect?! No po prostu brak mi słów. Macie drugie urodziny w tym roku czy jak? A może to jakieś święta? Oby tak dalej, jak będzie jeszcze coś ekstra do poczytania, to będzie "super numer". :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkie te gry grałem ;] Z czego najgorsza to Mass Effect. Syberia to był dopiero klimat "Waladilajn" nie pamietam jak to się piszę :D miała swój urok. Gorzej z drugą częścią tam urok pryska wraz z zimą, którą tam zastajemy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo kasy macie, że na licencję do ME macie. Ile kosztowała? Pewnie tyle co barek na wisky w samochodzie Smugglera (żart)(chyba żart?). A tak nie można by dać 1 wyrzucającejwkosmos gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...