Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a skad wziales te liczby, bo na logike to nic nie maja one zwiazane z gra. :o

W poradniku pisze, ale on był mi tylko potrzebny do zagadki z kulkami. Od tamtego czasu go miałem. A liczby już nie pamiętam. Może gdzieś jakąś kartke w grze znalazłem, albo kombinowałem. Tego już niepamiętam. Aaa! Coś trzeba było zrobić z kasiążką na stole. Na końcu strony było puste pole i tam był ukryty kod. Tylko nie pamiętam jak się to robiło.

EDIT:

Pierwszą cyfrę ustawiaj zgodnie ze wskazówkami zegara, następną w przeciwnym kierunku. Ta sama metoda dotyczy kolejnych dwóch cyfr, natomiast jeżeli chodzi o ostatnią liczbę, pierwsze przestaw pokrętło w kierunku zgodnym ze wskazówkami zegara, po czym wróć go jedną cyfrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wziales te liczby, bo na logike to nic nie maja one zwiazane z gra. :o

Z dziennika profesora. Mój tok rozumowania

o mam dziennik mam żelazko hm (cytryna? , atrament sympatyczny)

A może by tak rozgrzanym żelazkiem przemaglować dziennik :D

Hm nic to nie daje

I tu ujawnia się wnerwiająca nielogiczność gry. Przed przemazianiem dziennika rozgrzanym żelazkiem należy na niego popatrzeć przez lupę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu ujawnia się wnerwiająca nielogiczność gry. Przed przemazianiem dziennika rozgrzanym żelazkiem należy na niego popatrzeć przez lupę.

Gdy nasz bohater spojrzał przez lupę, wtedy na końcu strony coś zobaczył. Skąd mógłby wiedzieć, że na końcu książki coś jest? Nikt mu tego nie powiedział :D NiBiRu jest do myślenia. Niech ludzie główkują godzinami :D

bartek4444>>> Gdy wszystko zabierzesz z sejfu, wtedy będziesz musiał wyjść z pomieszczenia. Koło niego będzie ktoś czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Jestem w ruinach jakieś świątyni w Meksyku. Znajduje się tam taka układanka. I sęk w tym, że za nic nie mogę jej przejść! Jestem za młody i za głupi na takie łamigłówki :) Do poradnika zaglądać nie będę. Tak czy siak na nic się poradnik nie przyda. POTRZEBUJĘ SEJWA Z ROZWIĄZANĄ UKŁADANKĄ!

Byłbym bardzo wdzięczny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Jestem w ruinach jakieś świątyni w Meksyku. Znajduje się tam taka układanka. I sęk w tym, że za nic nie mogę jej przejść! Jestem za młody i za głupi na takie łamigłówki :) Do poradnika zaglądać nie będę. Tak czy siak na nic się poradnik nie przyda. POTRZEBUJĘ SEJWA Z ROZWIĄZANĄ UKŁADANKĄ!

Byłbym bardzo wdzięczny ;)

W Meksyku są chyba aż cztery łamigłówki. Mógłbyś powiedzieć jakie już zrobiłeś? Albo jak ona wygląda. Takie prostokąty? Czy kulki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:

Jestem w ruinach jakieś świątyni w Meksyku. Znajduje się tam taka układanka. I sęk w tym, że za nic nie mogę jej przejść! Jestem za młody i za głupi na takie łamigłówki :) Do poradnika zaglądać nie będę. Tak czy siak na nic się poradnik nie przyda. POTRZEBUJĘ SEJWA Z ROZWIĄZANĄ UKŁADANKĄ!

Byłbym bardzo wdzięczny ;)

W Meksyku są chyba aż cztery łamigłówki. Mógłbyś powiedzieć jakie już zrobiłeś? Albo jak ona wygląda. Takie prostokąty? Czy kulki?

Kulki :) Brązowe, złote, zielone i białe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki oto problemik

gra działa (wersja z CDA)

No i zaczynam grać gadam z malarzem, wyczerpuję wszystkie tematy i ani nowych tematów, ani nowych osób do rozmowy, ani możliwości przejścia na dalszy kawałek planszy. :x

nie czytałem całego tematu(wysiadłem na 3 stronie bo albo ktoś nie może odpalić albo rozwiązać łamigłówki)więc jeśli powtarzam pytanie to proszę o informację na której stronie znajduje się odpowieć(w takiej sytuacji kasuję ten post) albo o samą odpowiedż. :shaking2:

Za pomoc będę bardzo wdzięczny(i proszę o nie pytanie jakie ustawienia włączyłem bo:

1Nie miałem dostępu do opcji

2W grę grałem ostatnio na wakacjach[ale dopiero teraz wpadłem na pomysł napisania] :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quezie>>>To chyba najtrudniejsza łamigłówka :/ Zapisu nie mam, ale mogę przesłać na prv co trzeba zrobić. Wszystko dokładnie opisane. Troche tego będzie, więc spodziewaj się tego wieczorem. Chcesz?

ryfterek>>> Pierw porozmawiaj z malarzem. Potem pójdź do turysty(malarz musi ukończyć portret). Wróć do niego i wypytaj go o Barborę. Wypytuj go tak długo, aż dowiesz się, że kobieta zostawiła coś przy pomniku. Podejdź do rzeźby Św. Tomasza i przyjrzyj się jej, znajdziesz tam karteczkę z informacją od Barbory. Po przeczytaniu jej, zadzwoń z komórki do profesora. Podczas rozmowy dowiesz się gdzie ona mieszka.

Troszkę informacji wziąłem z poradnika, bo nie pamiętałem gdzie jest ta karteczka :) Jak będziesz dalej miał problemy, to mów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quezie>>>To chyba najtrudniejsza łamigłówka :/ Zapisu nie mam, ale mogę przesłać na prv co trzeba zrobić. Wszystko dokładnie opisane. Troche tego będzie, więc spodziewaj się tego wieczorem. Chcesz?

No jak chcesz to możesz mi przesłać na prv, może uda mi się to rozwiązać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odswiezam temat, ale..ale..Z nudow postanowiłem zainstalować nibiru... jednak podczas instalacji pojawi się jakiś dziwny błąd---->gf3x.prg czy cuś takiego.Teoretycznie mozna go ingnorować, niestety pozniej gra nie odpala. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quezie>>>To chyba najtrudniejsza łamigłówka :/ Zapisu nie mam, ale mogę przesłać na prv co trzeba zrobić. Wszystko dokładnie opisane. Troche tego będzie, więc spodziewaj się tego wieczorem. Chcesz?

No jak chcesz to możesz mi przesłać na prv, może uda mi się to rozwiązać.

Rozwiązanie jest bardzo proste !

Trzeba kulki odpowiednio poukładać zaczynając od wewnętrznego pierścienia . A potem po kolei na zewnątrz . Nie powinno ci to sprawić problemów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również utknąłem przy cojones (w końcu "kulki", nie?)... Tylko, że ja ułożyłem prawie wszystkie poza dwiema, tzn zielone i białe są naswoich miejscach WSZYSTKIE, ale niestety jedna (ostatnia czyli czwarta od środka) czerwona jest na miejscu tej samej tylko żółtej, i vive versa... Próbowałem i nie mogę ułożyć tych kulek, a zrobiłem sejwa gdzie brakują mi tylko one... Może ktoś się pobawi i powie mi jak mam przeswać kółka??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...