Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A jak mam wziąć ten hak

Musisz udać się do korytarza po lewej stronie. Tam znajduje się skrzynka zwisająca na łanuchu. Po prawej stronie jest niewielki otwór. Teraz możesz wyjąć uchwyt, a następnie pogrzebać w hałdzie ziemi pod skrzynką. W ziemi tej znajdziesz kórek (pokrętło) od brakującego otworu. Umieszczasz go we właś ciwym miejscu (otworze). Wtedy skrzynka opadnie na ziemie, a Ty będziesz mógł wziąć hak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma mpokręcić tym mechanizmem mam użyć jakiegoś itemu

Tak, masz otworzyć klapkę i włożyć item, który tak się dziwnie składa i w brew wszelkiej logice znalazłeś wcześniej. Zgadłeś, to są klucze, które znalazłeś (chyba znalazłeś?) przy martwym strażniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miczkok

Mam problem z funkcjonalnością gry, a mianowicie dialogi, które wymiawiają postaci nie są zsynchronizowane z graficznym przedstawieniem, to znaczy jakaś postac zaczyna cos mówić (i porusza ustami ;)), ale gdy jej wypowiedz sie konczy, postac nadal rusza ustami, ale dzwiek przestaje byc odtwarzany (bo dana postac skonczyla sie wypowiadac) i strasznie mnie to irytuje. Musze za kazdym razem klikac myszą, zeby przejsc do nastepnej wypowiedzi, ale jest to dosc upierdliwe. Czy wszyscy tak mają albo mozna to jakos naprawić?

Mam Celerona 1.7GHz, 256MB, GeForce 64 MX400, AC'97 zintegrowana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miczkok

Dzięki Grabarz za pomoc, ale już wiem o co chodzi. Przecież to takie proste... ;)

Wystarczyło zwiększyć szybkość wyświetlania napisów na maxa i wyłączyć Antialasign, żeby sie gierka nie przycinała na moim "full wypas" GeForcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma mpokręcić tym mechanizmem mam użyć jakiegoś itemu

Tak, masz otworzyć klapkę i włożyć item, który tak się dziwnie składa i w brew wszelkiej logice znalazłeś wcześniej. Zgadłeś, to są klucze, które znalazłeś (chyba znalazłeś?) przy martwym strażniku.

A gdzie jest ten martwy strażnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem juz otwprzylem sejf, mam statuetke ale kiedy wychodze falszywy Petr grozi mi bronia w solucji jest napisane ze trzeba rzucic w niego zelaskiem ale nie moge (zelasko wogole nie miga na nim) moze to dlatego ze wczesniej nie uzylem go na dzienniku ale tez nie moglem do tej pory ani razu nie kozystalem z porad czy solucji do wszystkiego doszedlem sam no ale do tego mometu

bardzo prosze o pomc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemoge juz nawet kluczem sróbokretem młotkiem prubuje i nic chyba jakiś błąd mi się wkradł EHHHHHHH

Spróbuj poklikać prawym, albo lewym przyciskiem myszy na tę szafę, a powiedzien nasz bohater coś powiedzieć na jej temat. Wtedy pewnie dopiero będzie możliwe użycie młotka. Drażni taka liniowość, ale cóż począć. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...