Skocz do zawartości

>>>>>Komputer PC dla gracza<<<<<


Shadow16

Polecane posty

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że WSZYSTKIE zdjęcia poniżej wykonane są przeze mnie i przedstawiają sprzedawany sprzęt.

CENA: 1499 zł (jestem otwarty na wszelakie propozycje)

Komputer był używany jako platforma do gier (sprzedaję, ponieważ kupiłem konsolę) i sprawdzał się w tym celu znakomicie (Bad Company 2, Crysis, GTA IV, Wiedźmin 2, co tylko chcesz :)). Oczywiście nie miał też żadnych problemów z obsługą multimediów, bądź edytorów grafiki.

DSC03080copy.jpg

Specyfikacja techniczna:

System Operacyjny: Windows XP Professional (Oryginalna płyta + naklejka z kodem wewnątrz obudowy)

Procesor: Intel Pentium E5200 (2x 2,5GHz)

+

Chłodzenie Arctic Cooling Freezer Xtreme (Duży radiator z pionowo usytuowanym wentylatorem w środku, GRATIS oryginalne chłodzenie INTEL'a)

Karta Graficzna: Asus HD 4870 (512MB do 1024MB z pamięci RAM komputera używane np. przez GTAIV)

+

Chłodzenie Arctic Cooling Accelero Twin Turbo (Duży radiator na całej karcie, oraz dwa wentylatory GRATIS oryginalne chłodzenie ASUS'a)

Płyta Główna: GIGABYTE P43-DS3L

Pamięć Operacyjna: 2 GB (GoodRAM)

Zasilacz: Seasonic M12 II 520W (Praktycznie nówka, kupiony niedawno)

HDD: Western Digital 250MB (SATA)

Napęd: LG DVD-RAM (Nagrywarka, SATA)

Sieć: Karta Wi-Fi Ralink

Obudowa: NZXT Apollo Black (Jedna z najpiękniejszych i najsolidniejszych konstrukcji wydanych przez NZXT, niestety już nie do zdobycia) podświetlana na niebiesko.

Dodatkowe chłodzenie: Dwa zasysające wentylatory z przodu i z boku obudowy oraz jeden z tyłu (wspomagany przez duży, poziomo usytuowany wentylator zasilacza) zapewniają stały przepływ powietrza w obudowie).

(do wszystkich podzespołów mogę dorzucić oryginalne pudełka, lecz niestety wpłynie to na koszt wysyłki)

Oczywiście sprzęt można obejrzeć, pomacać, uszczypać w obudowę i odebrać na miejscu, jednak wcześniej (lub w razie jakichkolwiek pytań) proszę o kontakt:

email: theshd16@gmail.com

GG: 2391051

tel: 697 011 699

Jedyną niewielką niewygodą związaną ze sprzętem jest konieczność odcinania zasilania przed każdym włączeniem komputera (nie wiem czym to jest spowodowane). Nie sprawia to jednak większego problemu, jeśli po wyłączeniu komputera zawsze wyłącza się listwę zabezpieczającą.

GRATIS!

Cały worek gadżetów dla gracza oraz samych gier (nie byle jakich :))!

DSC02975.jpg

DSC02939copy.jpg

DSC02998copy.jpg

DSC03024copy.jpg

DSC03019copy.jpg

DSC02977copy.jpg

Zrzuty ekranu z gry Wiedźmin 2 wykonane przeze mnie, na sprzedawanym sprzęcie:

witcher22011-07-0322-45-26-01copy.jpg

witcher22011-07-0320-22-59-03copy.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wzieles pod uwage cen nowego sprzatu jaki jest teraz dostepny, bo za 1500 zł to mozna sobie o wiele lepszy PC do grania zakupic. Do tego nowka... No chyba ze ktos chce przeplacac tylko dlatego, ze podobna obodowa" jest juz nie do zdobycia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...