Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Devil May Cry (seria)

Polecane posty

@up - jeśli trollujesz, przestań. Jeśli piszesz poważnie - zmień ton, bo twoja wypowiedź zbyt uprzejma nie była.

Wiesz, nawet bym się w ogóle nie odezwał w tym temacie, ale jedna rzecz jaką zold powiedział w swoim nagraniu była...dziwna, "DmC DE jest najlepszą produkcją jaką NT zrobiło w swojej karierze" po czym dodaje że grał HS a w Enslaved już nie, więc pytam się skąd wie że Enslaved jest złe i w ogóle syfiaste jak nie miał z produkcją NT styczności?

Tak wiem, że mogę poświęcić wiele godzin na stworzenie półgodzinnego materiału, w którym poruszam bez mała każdy problem gry, podając proponowane rozwiązania, przedstawiając materiał wideo uwidaczniający go, poświęcić samej grze około 70 godzin w sumie, aby zobaczyć wszystkie jej ważne elementy i spróbować dać w miarę rzetelną opinię

Zrobiłeś tak przy pierwszym DmC i wysłałeś sugestie zamiast życzyć bankructwa i grozić zabójstwem?

i wciąż zostanę nazwany chorym psychicznie

Więc proszę, pokaż w którym miejscu tak cię nazwałem?

Na dobrą sprawę, teraz sam dajesz mi powód abym uważał ciebie za chorego psychicznie.

i w ogóle to "nie lubie bo włosy".

Do czego to niby było?Ja nawet o tym nie wspomniałem, ty sam wyskakujesz z tym bez powodu, masz obsesje na tym punkcie czy co?

"Your taunting is pointless."

Chwalisz się tym co wyniosłeś z lat "nauki"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wie że Enslaved jest złe i w ogóle syfiaste jak nie miał z produkcją NT styczności?

Robisz okropną, wysysającą duszę grę, która niczego nie robi dobrze, a jej najlepszym elementem jest główny zły i jego Saturday Morning Cartoon Villain League i tylko dlatego, że nie traktuję ich serio. Potem tytuł, który jest zupełnym przeciwieństwem wszystkiego co cała seria, do której należy, sobą reprezentowała, nabijasz się z fandomu wspomnianej serii i wmawiasz wszystkim, że zrobisz to lepiej, po czym twoja gra jest porażką PRową, gameplayową i finansową. Chcesz mi powiedzieć, że między tymi tytułami powstała dobra gra od tego samego studia? Że zrobili dwie okropne, a w międzyczasie dobrą? Ciężko w to uwierzyć. Pomijając, że o Enslaved raptem wspomniałem dwa razy z czystego obowiązku i w ogóle się nie skupiałem na tej grze. Po niej mogę pojechać jak już ją skończę, ale wątpię żeby chciało mi się marnować na nią więcej czasu niż potrzeba.

Zrobiłeś tak przy pierwszym DmC i wysłałeś sugestie zamiast życzyć bankructwa i grozić zabójstwem?

Zrobiłem kilkustronicową recenzję zarówno bazowej gry jak i DLC, pomijając LP z obydwu, w których wymieniłem mnóstwo wad tych tytułów. Nie mam nawet zamiaru pytać skąd wciąłeś ten tekst o zabójstwie, ale bankructwo NT przestało mnie obchodzić po ogłoszeniu DMC4:SE. Mogli zniszczyć serię Devil May Cry i tak, za to wciąż należą im się najgorsze wyzwiska, ale teraz ktoś inny przywraca ją z powrotem, więc są mi tak obojętni jak byli przed ogłoszeniem DmC. Przynajmniej do czasu, aż znowu nie zaczną dotykać czegoś czego nie powinni.

Więc proszę, pokaż w którym miejscu tak cię nazwałem?
Idź lepiej na odwyk bo to twoje ukochane Devil May Cry zrobiło ci sieczkę totalną we łbie
Do czego to niby było?Ja nawet o tym nie wspomniałem, ty sam wyskakujesz z tym bez powodu, masz obsesje na tym punkcie czy co?

To był przykład.

Chwalisz się tym co wyniosłeś z lat "nauki"?

https://youtu.be/EG2oddX15N8?t=1m58s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz okropną, wysysającą duszę grę, która niczego nie robi dobrze, a jej najlepszym elementem jest główny zły i jego Saturday Morning Cartoon Villain League i tylko dlatego, że nie traktuję ich serio. Potem tytuł, który jest zupełnym przeciwieństwem wszystkiego co cała seria, do której należy, sobą reprezentowała, nabijasz się z fandomu wspomnianej serii i wmawiasz wszystkim, że zrobisz to lepiej, po czym twoja gra jest porażką PRową, gameplayową i finansową. Chcesz mi powiedzieć, że między tymi tytułami powstała dobra gra od tego samego studia? Że zrobili dwie okropne, a w międzyczasie dobrą? Ciężko w to uwierzyć. Pomijając, że o Enslaved raptem wspomniałem dwa razy z czystego obowiązku i w ogóle się nie skupiałem na tej grze. Po niej mogę pojechać jak już ją skończę, ale wątpię żeby chciało mi się marnować na nią więcej czasu niż potrzeba.

Faktycznie jak wmówiłeś sobie że DmC jest okropne to z automatu reszta produkcji NT też jest syfem, najwyraźniej nie zauważyłeś (bardziej zignorowałeś fakt) tego że mimo wszystko poprzednie gry NT mają swoich fanów.

Więc proszę, pokaż w którym miejscu tak cię nazwałem?
Idź lepiej na odwyk bo to twoje ukochane Devil May Cry zrobiło ci sieczkę totalną we łbie

Jak dla ciebie wysyłanie na odwyk jest równoznaczne z nazywaniem cię psycholem, to gratuluje przesadnej nadinterpretacji.

Jednak miałeś jakieś inne "pomoce do nauki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak wmówiłeś sobie że DmC jest okropne to z automatu reszta produkcji NT też jest syfem, najwyraźniej nie zauważyłeś (bardziej zignorowałeś fakt) tego że mimo wszystko poprzednie gry NT mają swoich fanów.

Pomijając fakt, że w Heavenly Sword grałem ze trzy lata temu, czyli przynajmniej na rok przed DmC, uwielbiam argument pod tytułem "coś ma fanów, więc musi być dobre". Wcale mnie to jakoś nie przekonało do Zmierzchu, Naruto ani Metallici, tutaj też nie zdziała. Ale wiesz co jeszcze ma fanów? Devil May Cry.

Jak dla ciebie wysyłanie na odwyk jest równoznaczne z nazywaniem cię psycholem, to gratuluje przesadnej nadinterpretacji.

Bardziej ta część z sieczką w mózgu.

Jednak miałeś jakieś inne "pomoce do nauki".

Niepotrzebna złośliwość i pojazdy osobiste przez moją opinię na temat gry wideo są w tym momencie nie tylko nie na miejscu, ale wcale nie stawiają cię w lepszym świetle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"coś ma fanów, więc musi być dobre"

Nie oto mi chodziło, ale ty w końcu wiesz lepiej.

Bardziej ta część z sieczką w mózgu.

No to powiedz kto normalny robi raban o coś trywialnego jak gra?

Niepotrzebna złośliwość i pojazdy osobiste przez moją opinię na temat gry wideo są w tym momencie nie tylko nie na miejscu, ale wcale nie stawiają cię w lepszym świetle.

Nie przez twoją niechęć do DmC, tylko do szastania losowymi angielskimi tekścikami i filmikami nie wnoszącymi nic wartościowego do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto mi chodziło, ale ty w końcu wiesz lepiej.

Więc ja i moje "wiem lepiej" proponują, żebyś, zamiast się foszyć, usiadł i wytłumaczył znaczenie tej wypowiedzi, bo ja ją tak odebrałem.

No to powiedz kto normalny robi raban o coś trywialnego jak gra?

Wybacz, ale ja na serio zaczynam się gubić. Najpierw mi wyrzucasz, że narzekam na DmC bez podania konstruktywnych opinii, teraz że za dużo o tej grze mówię? I w odniesieniu do czego? Do tego, że zszedłem sobie z drogi, kupiłem ją znowu i dałem jej drugą szansę? Podszedłem na spokojnie i sprawdziłem wszystkie poprawki? Bo mogłem mieć to gdzieś i kupić The Last of Us Remastered. Pomijając, że w tym momencie to ty robisz raban o mnie nie lubiącego NT i mającego inną opinię.

Nie przez twoją niechęć do DmC, tylko do szastania losowymi angielskimi tekścikami i filmikami nie wnoszącymi nic wartościowego do dyskusji.

Jeśli aż tak cię to boli, to następnym razem jak będę cytował Blade Wolfa, to znajdę oryginalny, japoński tekst, naprawdę nie robi mi to różnicy. Nie moja wina, że nikt nigdy MGR nie przetłumaczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja i moje "wiem lepiej" proponują, żebyś, zamiast się foszyć, usiadł i wytłumaczył znaczenie tej wypowiedzi, bo ja ją tak odebrałem.

Faktycznie jestem tak "strasznie sfohany"(ty strasznie lubisz wyolbrzymiać koleś),zauważ że fanów może mieć największy shit (np.Postal), więc fani będą przy produkcjach niekiedy nawet bez względu na jakość.

Wybacz, ale ja na serio zaczynam się gubić. Najpierw mi wyrzucasz, że narzekam na DmC bez podania konstruktywnych opinii, teraz że za dużo o tej grze mówię?

A ty znowu w moich wypowiedziach doszukałeś się drugiego dna?Nawet tego nie powiedziałem, a ta cała dyskusja zaczęła od Enslaved(naprawdę trudno było napisać tylko o tej produkcji i wrócić do swoich zajęć?).

I w odniesieniu do czego? Do tego, że zszedłem sobie z drogi, kupiłem ją znowu i dałem jej drugą szansę?Podszedłem na spokojnie i sprawdziłem wszystkie poprawki? Bo mogłem mieć to gdzieś i kupić The Last of Us Remastered.

Mogłeś sobie darować kupowanie w ogóle, po co marnować czas i pieniądze(na dodatek 2 razy) na coś co i tak doskonale wiedziałeś że znienawidzisz tak czy siak?

Pomijając, że w tym momencie to ty robisz raban o mnie nie lubiącego NT i mającego inną opinię.

A ty znowu swoje.

Jeśli aż tak cię to boli, to następnym razem jak będę cytował Blade Wolfa, to znajdę oryginalny, japoński tekst, naprawdę nie robi mi to różnicy. Nie moja wina, że nikt nigdy MGR nie przetłumaczył.

No to szukaj sobie jeżeli sprawi to tobie taką dziką przyjemność.

Ja kończę, bo widać trudno znieść tobie fakt że mam inną opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jestem tak "strasznie sfohany"

Jednak wciąż odmawiasz wyjaśnienia o co ci chodzi.

zauważ że fanów może mieć największy shit (np.Postal), więc fani będą przy produkcjach niekiedy nawet bez względu na jakość.
Faktycznie jak wmówiłeś sobie że DmC jest okropne to z automatu reszta produkcji NT też jest syfem, najwyraźniej nie zauważyłeś (bardziej zignorowałeś fakt) tego że mimo wszystko poprzednie gry NT mają swoich fanów.
A ty znowu w moich wypowiedziach doszukałeś się drugiego dna?

Nie, to z nich rozumiem.

ta cała dyskusja zaczęła od Enslaved(naprawdę trudno było napisać tylko o tej produkcji i wrócić do swoich zajęć?).

Temat Enslaved wyjaśniłem przynajmniej dwa twoje posty temu, ale wciąż miałeś ochotę się czepiać, więc nie miej teraz do mnie pretensji, że ci odpisuję.

Mogłeś sobie darować kupowanie w ogóle, po co marnować czas i pieniądze(na dodatek 2 razy) na coś co i tak doskonale wiedziałeś że znienawidzisz tak czy siak?

Nie wiedziałem. Obiecali zmiany, chciałem je sprawdzić, liczyłem że naprawią grę, nawet naprawiły, ale wciąż ma mnóstwo wad.

A ty znowu swoje.

Moje co?

No to szukaj sobie jeżeli sprawi to tobie taką dziką przyjemność.

Nie sprawi, ale to ty się rzucasz o mnie cytującego angielską wypowiedź po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay Vergilem -

Nowy gameplay Trish -

Obydwa wzięte ze streamu CapcomUnity, wersja na PS4, dostępne w 60 FPS. Vergila pokazuje pierwsze misje trybu historii, Trish jest z Bloody Palace. Można zauważyć, że Trish wykorzystuje niektóre animacje Dante, na co możesz narzekać, ale mówimy o remasterze gry, który i tak dodaje już mnóstwo contentu i rozumiem konieczność obcięcia ksoztów. Piszę tylko cokolwiek, żeby post nie został uznany za bezużyteczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał, jak wykonywane są ataki Pandory u Trish - zaimplementowano je podobnie do launcherów, czyli lock-on+kierunek+strzał. Dwa ataki przypisane są do ruchu analogiem do przodu i do tyłu, natomiast laser (zużywa DT) ustawiamy przez kombinację ruchów przód-tył (podobnie do np. Calibur u Nero).

Animacje są recyklowane, ponieważ - jak mówił sam Itsuno - lwia część skromnego budżetu poszła na Vergila. Trish i Lady powstawały na oparach funduszy, więc będą mniej złożone i dopracowane niż reszta grywalnych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle contentu ile wrzucają do tego remastera jestem w stanie im wybaczyć sporo recyclingu. Also, dat Trish lightning spin kick.

A tu oficjalny kanał DMC wrzucił omówienie Vergila z DMC4:SE skoncentrowane w 5 minut -

Uwielbiam ten jeden moment, w którym zaczyna wariować i macha mieczami wokół siebie.

To samo dla Trish -

Gameplay trailer -

I streszczenie Lady -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę się serią interesję, więc spytam. Wiadomo coś na temat działania sejwów ze zwykłej edycji na edycji specjalnej? Szkoda byłoby zmarnować sejwa, w którym ukończyłem grę na każdym poziomie trudności... Swoją drogą skoro wrzucają trzy nowe postacie, kilka skórek itp to w zasadzie jestem skóry wydać kasę na tą grę, ale i tak poczekam, aż będzie w jakiejś promocji na steamoe/ originie/ uplayu/ innym sklepie. Niby fajnie jest pograć nowymi postaciami w sumie jednej z ulubionych serii, ale no właśnie... Przeszedłem ją na każdym poziomie trudności i dlatego poczekam na jakąkolwiek promocję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy wszyscy ubolewają and Arkham Knight ja ściągnąłem już Devil May Cry 4: Special Edition. Remaster działa świetnie, nowe postaci są ciekawe (muszę tylko kupić trochę umiejętności i ogarnąć działanie), a poza tym to wciąż DMC4 i miło widzieć z powrotem dobrą grę po całym burdelu z DmC. Jest tylko jeden problem... http://imgur.com/zRKkqD6

Zanim ktoś zapyta, nie trzeba nic z tego kupować, można spokojnie zdobyć to w grze, ale sam fakt że takie coś istnieje jest dość... Ta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skiny dla Lady i Trish które były bonusem do preordera, teraz są do kupienia oddzielnie. Jeśli kogoś nie obchodzi kosmetyka to w praktyce wszystkie dlc można zignorować. Ciekawy jestem tylko kto w Capcom wpadł na tak genialny pomysł i ile zysku z czegoś takiego oczekują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście 90% tych DLC to boostery do szybszego zdobycia czegoś co jest w grze, z kolei sama gra nie jest robiona pod mikrotransakcje i nie trzeba farmić nie wiadomo ile. Tym bardziej, że przedmioty i punkty umiejętności zdobyte na jednej postaci przechodzą na pozostałe cztery. Pozostałe 10% to skin z DMC3 dla Lady i Glorii dla Trish.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększono znacznie tempo przyrostu Red Orbs i Proud Souls - z tego, co piszą ludzie na NeoGAF, w ciągu jednego playthrough na Devil Hunter można wykupić wszystkie Blue/Purple Orbs, z kolei wymaksowanie ulepszeń to niecałe dwa przejścia (przy dobrych wiatrach można wyrwać 85% dostępnych umiejętności na jednym przejściu).

Te bundle są zapewne dla ludzi niecierpliwych, którym nie chce się bawić w backtracking ileśtam razy na postać i chcą po prostu odblokować najważniejsze rzeczy (Bloody Palace, Super-stroje, takie tam). Z jednej strony zrozumiała rzecz, z drugiej... o ile pamiętam, w DMC3 był po prostu rodzaj Konami Code wprowadzanego na ekranie wyboru misji, który dawał nam wszystkie tryby, kostiumy i inne znajdźki pokroju obrazków czy filmików. Ot, smutny znak czasów.

Z innych rzeczy: ludzie polecają wykupienie Speed jako pierwszego ulepszenia. Aktywacja tego bonusu jest w SE niemalże natychmiastowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DMC 4 (przynajmniej na PC, nie sprawdzałem na konsoli) był debug mode, czyli z grubsza mówiąc 'cheaty'. Zmiana HP, innych pasków, czy zabicie wszystkich przeciwników na ekranie było kwestią kilku sekund. Ba, całe debug mode obsługiwało się na pauzie, więc nic nie miało prawa się nam stać.

Wystarczyło przytrzymać L1 i L2, a następnie wcisnąć R1 - i tyle

Da się postacią Dantego przechodzić misje Nero (Nero jest tylko w filmikach) - walka Dante vs. Dante możliwa itd.

Pytanie: czy działa w DMC 4: SE? Dodam tylko, że owa kombinacja klawiszy działała mi tylko na padzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debug Mode był nie tylko "PC-only", ale i domyślnie działał tylko w dwóch wersjach gry (wydanie pudełkowe w Czechach i coverDVD CD-A). W innych wydaniach aktywował go dopiero fanowski patch.

Dopóki podobnej łatki (o ile to możliwe) nie stworzy się dla SE, Debug Mode nie będzie działał. Capcom raczej nie powtórzył takiej wpadki w remasterze gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest "durnym trollem" jak ja i nie lubi wydań cyfrowych, to jeden sklep, w którym często robię zakupy i jest legitny, sprowadził za Japonii fizyczne wydanie DMC4: Special Edition na PS4 - http://allegro.pl/1277-devil-may-cry-4-special-edition-ps4-s-ec-i5485485089.html

Mogłem lub nie to kupić. Po tym jak od dwóch dni gram w wydanie cyfrowe. Ponieważ dystrybucja cyfrowa ssie i jest dla gorszych ludzi. Czy coś. A ja mam problemy psychiczne. Anyway, macie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jestem po skończeniu DMC4:SE wszystkimi postaciami na Demon Hunter, a Dante i Nero jestem w trakcie przechodzenie LDK i DMD mogę powiedzieć, że to świetny remaster. Działa doskonale, nowości są świetne, a sama gra wciąż jest świetna. Jedyne co mogę powiedzieć, to że ktoś zaszalał przy achievementach.

"Pokonaj każdego bossa na SoS z rangą SSS."

"Skończ Bloody Palace każdą postacią."

"Skończ BP w dwie godziny."

"Uzyskaj S za przejście BP."

"Pokonaj Dante bez odnoszenia obrażeń."

"Uzyskaj S w każdej misji na DMD."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i nie. Są nowe skiny, trzy nowe postacie, chyba Dante i Nero dostali nowy ruch czy dwa, są LDk i Turbo. A ta "zapchajdziura" to taka tradycja w DMC od Itsuno, na końcu gry masz boss rush i tak szczerze to jest jeden z najlepszych momentów w grze. Plus ciężko to nazwać zapchajdziurą, kiedy w DmC masz poziomy trwające po dwie minuty i oddzielne misje dla bossów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...