Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adzior

Pytania do Adziora

Polecane posty

Przedstawiać się już chyba nie muszę, bo nieraz mnie czytaliście i czytać będziecie na stronie i na papierze. Ponieważ czułem się wyobcowany nie mając swojego wątku, oto i on.

Pytajcie, o co chcecie, jednak pamiętajcie o kilku standardowych, formalnych wręcz regułkach.

Adzior to redaktor, Adam to człowiek. Ponieważ cenię sobie swoją prywatność, nazwa wątku nie jest przypadkowa.

Przed zadaniem pytania przeczytaj mój profil i informacje w nim zawarte. Wolałbym mówić, co lubię w danych grach, a nie powtarzać jakie lubię.

Zastrzegam sobie prawo do ignorowania pytań bezsensownych, powtarzających się lub niedotyczących Adziora.

... czy jest tu kto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, ja, ja, ja, ja pierwszy!

Adzior, bo ty lubisz Mass Effecty, nie? Jak według ciebie wygląda TALI TALI i jak chciałbyś żeby wyglądała? I co, tam, ten, na miejscu Szeparda myślisz, że byś krzyczał z przerażenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, ja, ja, ja, ja pierwszy!

Adzior, bo ty lubisz Mass Effecty, nie? Jak według ciebie wygląda TALI TALI i jak chciałbyś żeby wyglądała? I co, tam, ten, na miejscu Szeparda myślisz, że byś krzyczał z przerażenia?

Brzydka pewnie nie jest, bo przed nią nie uciekł. Ale w sumie byłoby ciekawie, gdyby wyglądała jak coś pomiędzy Babcią Wierzbą a Angelą Merkel. W przełożeniu na Berliński - NO NIE FIEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zamelduje się na drugim miejscu podium. Standardowo- ulubiony gatunek muzyczny, filmowy? I mnie standardowo- pamiętasz X-Gamera? ;)

Fivty, nie odrobiłeś lekcji z czytania profilu ;)

Jeśli chodzi o muzykę, to jestem ukierunkowany na ostrzejsze granie (Iron Maiden, Godsmack to moi faworyci), ale bez skrajności (nie trawię death metalu). Mówię ukierunkowany, bo w każdym gatunku jest coś dobrego i często przeplatam kawałki Dub Pistols nutami Lady GaGa. Bo tak :)

Filmowo... nie wkręcałem się zbyt szczególnie i nie jestem gatunkowym kinomanem, choć preferuję thrillery. Ale tu jak w muzyce - dobra komedia też się trafi. Jedyne, co mogę powiedzieć na stałe, to że filmy sensacyjne zwisają mi absolutnie.

X-Gamera trudno nie pamiętać ;) Zaglądam regularnie, ale z tego co ostatnio widziałem to chyba coś się "rozpopsuło"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fivty, nie odrobiłeś lekcji z czytania profilu ;)

Fakt, nie zauważyłem, że wszystko upchnąłeś w zainteresowaniach :P.

X-Gamera trudno nie pamiętać ;) Zaglądam regularnie, ale z tego co ostatnio widziałem to chyba coś się "rozpopsuło"?

Tak chyba można delikatnie to określić, bo ja powiedziałbym nieelegancko, że wszystko w kiepskim stylu zdechło ;). Miało być odświeżenie portalu, ale nic z tego nie wyszło i raczej już nie wyjdzie. Straciłem kontakt tak z miro, jak i z Gamerem, FB nikt się nie zajmuje, a strona i forum*... No, tak jakby padły. Gamer z tego co widziałem rozbijał się ostatnio w Team Fortress 2, a poza tym nie daje znaku życia, więc można powiedzieć, że się "rozpopsuło" ;).

*nowe, bo stare opanowały spamboty :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę lubisz RPG(pierwsze w twoim ulubionym gatunku). Więc zapytam: Co sądzisz o tym że Gothic 5 będzie[prawdopodobnie] robiony przez Piranie?

Skądżeś wyciągnął tę plotkę?

Tak czy inaczej - zobaczę, to powiem. Oczywiście, wolę żeby piąta część była tworzona przez tych, którzy najlepiej chwytają klimat Gothica - czyli autorów. Ale same Piranie nie warunkują tego, że gra będzie hitem. Mogą ją spartaczyć równie dobrze, jak BioWare spartaczyło wiele aspektów Dragon Age II, mimo że operowali w stuprocentowo własnej grze. I jako gracza nie obchodzi mnie czas powstawania gry.

Przy takiej ilości rolplejów nie ma miejsca na gry słabe i lepiej, żeby Gothic 5 (o ile powstanie) słaby nie był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :D Całkiem niedawno zastanawiałem się z Berlinem jak to jest z tematami i przykładowo czemu nie było twojego, ale skoro jest to warto o coś spytać ;]

- lubisz gry RPG, ale czy miałeś kiedyś okazje/teraz się czasami decydujesz na sesje roleplaying? Papierowe, na żywo...ale te forumowe też mogą być... ;P\

- w kwestii bugów Heavy Rain nie był dla ciebie upierdliwy w tej materii?

- wierzysz Ubi, że w Revelations kończą z Ezio? ;] (cóż, ja na razie mam nadzieję na taki rozwój wypadków)

- jako fan RPGów przeszedłeś już Wiedźmina 2?

- O! Czy posiadasz może jakąś konsolę?

A poza tym wielkie metalowy żółwik (\M/!!!) za słuchanie Iron Maiden :D Byłeś może na Sonisphere Festival w tym roku? ;]

UP THE IRONS! \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :D Całkiem niedawno zastanawiałem się z Berlinem jak to jest z tematami i przykładowo czemu nie było twojego, ale skoro jest to warto o coś spytać ;]

- lubisz gry RPG, ale czy miałeś kiedyś okazje/teraz się czasami decydujesz na sesje roleplaying? Papierowe, na żywo...ale te forumowe też mogą być... ;P\

- w kwestii bugów Heavy Rain nie był dla ciebie upierdliwy w tej materii?

- wierzysz Ubi, że w Revelations kończą z Ezio? ;] (cóż, ja na razie mam nadzieję na taki rozwój wypadków)

- jako fan RPGów przeszedłeś już Wiedźmina 2?

- O! Czy posiadasz może jakąś konsolę?

A poza tym wielkie metalowy żółwik (\M/!!!) za słuchanie Iron Maiden :D Byłeś może na Sonisphere Festival w tym roku? ;]

UP THE IRONS! \m/

Po kolei.

1. Kiedyś się bawiłem w papierowe sesje DnD, ale ostatecznie nie udało się żadnej doprowadzić do decydujących momentów w fabule. Jak na złość skończyliśmy akurat w momencie, kiedy zdobyłem Insygnia Neutralności :P Teraz niestety nie mam już czasu na takie zabawy, a szkoda, bo chciałbym. Może kiedyś :)

2. Nie odczułem bugów w Heavy Rain. Prędzej dziury w fabule, ale wybaczyłem twórcom, bo i tak stworzyli dzieło niebanalne i nowatorskie.

3. Wierzę i mam nadzieję, że Ezio odejdzie w cień. Ciężko mi polubić tego bohatera i szczerze mówiąc już nim rzyg... już widziałem go wystarczająco dużo razy na ekranie.

4. Mam od dnia premiery, ale nie miałem kiedy przysiąść. Znaczy miałem, ale chciałem na spokojnie, bez egzaminów i stresów, żeby w spokoju delektować się grą. Znaczy - od poniedziałku zaczynam naporową rozgrywkę :)

5. Posiadam PS3 i PSP. No i iPhone, jeśli liczyć go jako konsolę.

6. Byłem na Sonisphere i był to drugi najlepszy wieczór w moim życiu. Pierwszym był koncert Ironów na Gwardii w 2008 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mógłbyś mi podać tytuł gry/czegokolwiek co napisałeś w CDA bo (sorrka) nie słyszałem o tobie, może dlatego że kupuję CDA od grudnia i jakoś słabo czytam/mało występujesz.

W CDA debiutowałem tekstem o 4chanie i zapowiedzią multiplayera w AC: Brotherhood w numerze listopadowym, więc idealnie "minąłeś się z powołaniem" :) Potem pisałem jeszcze króciutką notę o Szczecin Game Show. Obecnie nie ma mnie w CDA wcale, bo praktycznie cała para idzie w CDAction.pl i magazyn PlayBox. A wiadomo, jak to jest - studia, sprawy osobiste i za mało godzin w dobie. Ale jeśli różne sprawy ułożą się korzystnie, zapewne jeszcze mnie w CDA zobaczycie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szkoda, bo chciałbym. Może kiedyś :)
Cóż, prezentując swoje typowe spaczenie dodam, że na FA jest taki miły dzialik, zwany Grajdołem albo też Jamą RPG ;) Jeżeli kiedykolwiek znajdziesz czas możesz tam zajrzeć ;]

bo i tak stworzyli dzieło niebanalne i nowatorskie.
Też prawda choć grałem tylko kilka fragmentów na konsoli u kumpla, ale taki poziom

jazdy pod prąd

mnie... dawno nie czułem takich emocji co stanie się z fikcyjną postacią :)

3. Wierzę i mam nadzieję, że Ezio odejdzie w cień. Ciężko mi polubić tego bohatera i szczerze mówiąc już nim rzyg... już widziałem go wystarczająco dużo razy na ekranie.
No, właśnie w przeciwieństwie do całkiem sporej rzeszy ludzi uważam, że Ezio jest lepszy od Altaira i nie wiem skąd widzą jego gburowatość, gość po prostu przez lata musiał dojrzeć :P Tak czy inaczej, co za dużo to nie zdrowo i generalnie zgadzam się, że najwyższa pora na nowego bohatera.

4. Mam od dnia premiery, ale nie miałem kiedy przysiąść. Znaczy miałem, ale chciałem na spokojnie, bez egzaminów i stresów, żeby w spokoju delektować się grą.
Heh, z kolei czekam na to - choć kupiłem niedawno - aż zbiorę się na reinstall systemu co by 64x mieć i korzystać z tych 8GB RAMu, bo na razie z 32x to słabo jest :P

5. Posiadam PS3 i PSP. No i iPhone, jeśli liczyć go jako konsolę.
Jakoś ostatnia afera z PSNem wpłynęła na twoją opinię o Sony czy po prostu "hakerzy, zdarza się"? :)

6. Byłem na Sonisphere i był to drugi najlepszy wieczór w moim życiu. Pierwszym był koncert Ironów na Gwardii w 2008 :)
UP THE IROOOOOOOOOOONS! \m/ :D Mam cholerną nadzieję, że jeszcze do nas zawitają. A, taka kwestia - byłeś na GC czy na płycie? ;]

Parę pytań ich dotyczące:

- posiadasz pełną dyskografię kapeli czy jednak paru pozycji brakuje?

- ulubiony album? ;]

- najlepszy live album?

- co sądzisz o ich ostatnim dziełku, które w mej opinii trochę nudne jest a naprawdę dobrym kawałkiem jest tylko When the Wild Wind Blows (świetny był na koncercie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A więc chcę Cię o parę rzeczy zapytasć:

- Masz ulubionego zwierzaka, jeśli tak to jaki? :D

- jesteś wysportowany czy może nie?

- czy jesteś skłonny do czynów, które uważasz za niemożliwe do wykonania przez siebie?

- czy lubisz jedzenie typu fast-food?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę pytań ich dotyczące:

- posiadasz pełną dyskografię kapeli czy jednak paru pozycji brakuje?

- ulubiony album? ;]

- najlepszy live album?

- co sądzisz o ich ostatnim dziełku, które w mej opinii trochę nudne jest a naprawdę dobrym kawałkiem jest tylko When the Wild Wind Blows (świetny był na koncercie :D)

Płyta. Na GC szkoda było mi mamony.

1. Ujmijmy to tak - przesłuchałem wszystkie albumy, posiadając jedynie dwa. Mniejsza o to, jakimi drogami, bo było ich wiele ;)

2. Trudno powiedzieć. Najprędzej Fear of the Dark, bo ma sumarycznie najwięcej kawałków znajdujących się w moim Top 10 nut Ironów. Ale ogólnie nie prowadzę takich zestawień, bo są krzywdzące choćby dla Powerslave z fenomenalnym Aces High czy też The X Factor z Man on the Edge i Look for the Truth. Szkoda, że Blaze jest pojmowany przez wielu jako wyłączony z kanonu IM.

3. Chyba Death on the Road. Co prawda nie zawiera pewnych genialnych kawałków z Live after Death (Children of the Damned! Aces High!) ale to pierwszy album koncertowy, który osłuchałem w całości i który sobie odświeżam regularnie.

4. Jak słuchałem w domu, The Final Frontier w całości był rozmyty i bezpłciowy. Leciał bo leciał, niczym radio, a to potknięcie ze strony IM. Ale na koncercie... cóż, kawałki zyskują niesamowicie na wartości, jeśli częściowo śpiewa się je samemu i to w takiej atmosferze. Teraz z chęcią puszczam sobie Coming Home, bo ma dodatkowe turbodoładowanie emocji :) Ogółem dobrze wypadły kawałki z ostatniego albumu na Sonisphere, choć najmniej podobał mi się... When the Wild Wind Blows :>

Witam smile_prosty.gif

A więc chcę Cię o parę rzeczy zapytasć:

- Masz ulubionego zwierzaka, jeśli tak to jaki? biggrin_prosty.gif

- jesteś wysportowany czy może nie?

- czy jesteś skłonny do czynów, które uważasz za niemożliwe do wykonania przez siebie?

- czy lubisz jedzenie typu fast-food?

1. Mam - jest nim fenek, tylko że niestety go nie posiadam bo jest cholernie drogi, a najbliższa hodowla jest (z tego co wiem) w Szwajcarii. Ale jak będę miliarderem to sobie sprawię takiego. Mam za to niezwykle zblazowanego kota, którego czasem uwielbiam, czasem nienawidzę - jak to kota :)

2. Mógłbym znaleźć mnóstwo określeń swojej osoby, ale na pewno nie jestem wysportowany. Głównie dlatego, że przez ostatni rok prawie się nie ruszałem bo odpadł mi WF. Rozlazłem się troszkę przez to, bo ciężko się w sobie zebrać, ale jeszcze w te wakacje się biorę za siebie. Nie ma lipy.

3. Doprecyzuj pytanie.

4. Lubię jako zapychacz lub obiad, kiedy nie mam innej alternatywy. Obok uczelni mam McDonalda, który jest zbawienny, kiedy mam dłuższe okienka. Ale nie jest też tak, że dzień w dzień żrę te burgery. Choć nie ukrywam, że na wieść o planowanym otwarciu Burger Kinga w Trójmieście zareagowałem z entuzjazmem. Słowem - lubię od czasu do czasu, ale fanem nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorykiza nieprecyzyjne pytanie :P

Jeśli wiesz, że czegoś nie potrafisz zrobić, jednak bardzo tego chcesz i pragniesz, dałbyś radę coś takiego choćby dla ważnej w Twoim życiu osoby?

Może pytanie trochę prywatne, lecz ja chciałbym wiedzieć czy w nowym redaktorze CDA z Trójmiasta jest dużo samozaparcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorykiza nieprecyzyjne pytanie :P

Jeśli wiesz, że czegoś nie potrafisz zrobić, jednak bardzo tego chcesz i pragniesz, dałbyś radę coś takiego choćby dla ważnej w Twoim życiu osoby?

Może pytanie trochę prywatne, lecz ja chciałbym wiedzieć czy w nowym redaktorze CDA z Trójmiasta jest dużo samozaparcia :)

Powiem krótko w ujęciu zawodowym. Na studia szedłem nie mając żadnych znajomości i wskazówek technicznych. Dziennikarskie dno - moimi jedynymi dokonaniami były artykuły do szuflady, które ktoś tam określił jako "fajnie napisane" i kilka newsów na krzyż na jakimś sportowym wortaliku. Po roku zostałem newsmanem na naszej stronie i zostałem opublikowany w papierowym CDA w całej Polsce. Czy to dostateczna odpowiedź na pytanie o moje samozaparcie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, chociaż nie do końca mi o to chodziło :P

Jeszczę tu wrócę z kolejnymi, tym razem bardziej sprecyzowanymi pytaniami :)

A i ostatnie jak na dzisiaj:

Jak pracować, będąc redaktorem czasopisma CDA na odległość? Chodzi mi o to w jaki sposób dogadujesz się z innymi pracownikami redakcji i jak z nimi współpracujesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Chyba Death on the Road. Co prawda nie zawiera pewnych genialnych kawałków z Live after Death
Heh, ode mnie Live at Donnington! choć mam jeszcze koncert na DVD Flight 666 (cholernie żałuję, że nie mieli wtedy trasy koncertowej u nas :/), ale mimo posiadania jej od czerwca jeszcze nie zabrałem się za jej przesłuchanie...z przyczyn różnorakich i efektywnemu traceniu życia na FA ;]

Jeszcze takie pytanka:

- oczekujesz na Deus Ex: Human Revolution? Czy może jest inny tytuł, na który nie możesz się doczekać? ^^

- znasz albo miałeś okazję czytać cykl Mrocznej Wieży?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- oczekujesz na Deus Ex: Human Revolution? Czy może jest inny tytuł, na który nie możesz się doczekać? ^^

- znasz albo miałeś okazję czytać cykl Mrocznej Wieży?

1. Jeśli 2012 rok będzie słaby w kwestii interesujących mnie gier, to może sięgnę w nim po Human Revolution. Ale na razie już pierwszy kwartał mam zajęty, więc może być różnie :) Ogólnie nie jest to gra, którą jestem szczególnie zainteresowany. Próbowałem wgryźć się w pierwszą część serii, ale odbiła mnie - zestarzała się niemożebnie, a jednak nostalgia potrafi odegrać kluczową rolę w graniu w nowe tytuły w dzisiejszych czasach. Poczekam na recenzje, opinie znajomych, jak będzie warto, stanieje i starczy czasu - kupię.

A co do gier, których nie mogę się doczekać - w tym roku obfity listopad, czyli Uncharted 3 i Skyrim. A w przyszłym wspomniany pierwszy kwartał, czyli Kingdoms of Amalur, BioShock Infinite i Mass Effect 3. Noszę się też z zamiarem kupienia Battlefield 3, który zapowiada się tak dobrze, że chyba będzie pierwszym FPSem, który kupię od czasów Unreal Tournament III.

2. King czeka na swoją kolej. Nie czytałem żadnej z jego książek i w sumie się tego nie wstydzę, bo jakbym czytał Kinga, to ktoś inny wsiadłby na mnie za nieznajomość Cobena lub Eco :P

Jak pracować, będąc redaktorem czasopisma CDA na odległość? Chodzi mi o to w jaki sposób dogadujesz się z innymi pracownikami redakcji i jak z nimi współpracujesz

Internet, panie dzieju. Wbrew pozorom można zrobić sporo, choć póki co można chyba zapomnieć o byciu etatowym redaktorem na odległość. A porozumiewam się z tymi, z którymi akurat wspólnie coś robię - nie potrzebuję przecież rozmawiać ze wszystkimi redaktorami jednocześnie.

A co do pytania o samozaparcie - wiem co masz na myśli, ale trudno mi tak jednoznacznie odpowiedzieć. Przecież o tym, czy dałbym radę, decydują wyniki poszczególnych sytuacji. Z góry nigdy nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wartych poznania cyklu wymienię jeszcze Pieśń Lodu i Ognia Georga R.R Martina (która to po premierze serialu Gra o Tron pewnie zyskała szalenie na popularności :P) oraz Malazjańska Księga Poległych. Co prawda sam jeszcze nie wgryzłem się odpowiednio w obie sagi, ale słyszałem o nich same superlatywy ;] Albo większość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wartych poznania cyklu wymienię jeszcze Pieśń Lodu i Ognia Georga R.R Martina (która to po premierze serialu Gra o Tron pewnie zyskała szalenie na popularności :P) oraz Malazjańska Księga Poległych. Co prawda sam jeszcze nie wgryzłem się odpowiednio w obie sagi, ale słyszałem o nich same superlatywy ;] Albo większość.

Jak wspominałem - kiedyś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widzę, że w kwestii tytułów mamy podobnie, tyle że muszę dopiero zebrać się za kupno PS3 :P

- z poprzedniej odpowiedzi mam zrozumieć, że w "największym pojedynku FPSów" stawiasz na Battlefielda 3? Słusznie ;]

- interesuje cię/znasz coś może z wytworów Kraju Kwitnącej Wiśni pod znakiem mangi i anime? ;p

- czy w przypadku seriali także czekasz na wolny czas aby zaznajomić się z paroma pozycjami?

- hm, chciałem się upewnić... jesteś redaktorem czy newsmanem? Nie chodzi mi o rangę pod avatarem, ale zakres pełnionych obowiązków, bo w sumie ten dział zwie się "Goście redakcyjni i newsmani"... sorry, ale czasami ciekawość, ale obawa przed pierwszym stopniem nie jest zazwyczaj tak wielka jak mogło bym się wydawać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- z poprzedniej odpowiedzi mam zrozumieć, że w "największym pojedynku FPSów" stawiasz na Battlefielda 3? Słusznie ;]

- interesuje cię/znasz coś może z wytworów Kraju Kwitnącej Wiśni pod znakiem mangi i anime? ;p

- czy w przypadku seriali także czekasz na wolny czas aby zaznajomić się z paroma pozycjami?

- hm, chciałem się upewnić... jesteś redaktorem czy newsmanem? Nie chodzi mi o rangę pod avatarem, ale zakres pełnionych obowiązków, bo w sumie ten dział zwie się "Goście redakcyjni i newsmani"... sorry, ale czasami ciekawość, ale obawa przed pierwszym stopniem nie jest zazwyczaj tak wielka jak mogło bym się wydawać :P

1. Mam w pompie wielki pojedynek. BF3 interesuję się głównie ze względu na nowatorską oprawę. W kwestii FPS-ów jestem bardzo powierzchowny, bo nie mam nawet zamiaru udawać, że ten gatunek kiedyś mnie głębiej interesował.

2. Obejrzałem Death Note, Darker than Black i Cowboy Bebop. W kolejce mam jeszcze Fullmetal Alchemist i Mononoke. Próbowałem złapać się za Noein, ale jeśli pierwszy epizod nie wywołuje we mnie "olabogacodalej" tylko "może w następnych odcinkach się rozkręci", to ja dziękuję za takie oglądanie. Mang z kolei nie czytałem nigdy.

3. Oj tutaj jest ciężko. Może dlatego, że jakiś hipster się we mnie budzi i jak słyszę bilion zachwyconych znajomych powtarzających teksty z How I Met Your Mother, to automatycznie mnie odbija od tych seriali. W dziwny sposób to u mnie działa - im więcej osób wokół się rozpływa, tym mniejsze mam parcie na obejrzenie czegoś. Tak samo zresztą nie lubię chociażby Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

4. Formalnie rzecz ujmując, jestem pisakiem ogólnym na stronie (wszak większy tekst też od czasu do czasu wypluję i będzie ich więcej, choć codziennie piszę newsy) i redaktorem PlayBoxa - tak twierdzi stopka, gdzie widnieję jako członek zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Obejrzałem Death Note, Darker than Black i Cowboy Bebop. W kolejce mam jeszcze Fullmetal Alchemist i Mononoke.
Od siebie mogę dorzucić TTGL czyli Tengen Toppa Gurren Laggan!... prawdopodobnie najbardziej epickie anime tego dziesięciolecia a w każdym razie - nie widziałem jeszcze nic co by to przebiło :D

3. Oj tutaj jest ciężko. Może dlatego, że jakiś hipster się we mnie budzi
Cóż, generalnie o większości dobrych seriali usłyszałem na forum i generalnie z tego co do tej pory poznałem to wcale nie żałuję dobrej rady ;)

Czy można spytać co studiujesz? Z poprzednich odpowiedzi mam wywnioskować, że... dziennikarstwo? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...