Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

ShellShock Nam'67

Polecane posty

Czytałem gdzieś, że mają się zabrać za część drugą. Pytanie tylko czy "potrzeba robić" sequela tej gry?..

No gra się sprzedawała znakomicie

Chyba w wersji pod PS2 , bo na PC sa duzo lepsze FPS'y w tym klimacie.

Sam sie zastanawiam po co robic 2 czesc tej kily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie może nie bardzo ale dobra produkcja która zasługuje na uznanie. Temat niewątpliwie trudny, bo jakoś nikt nie śpieszy się do tworzenia gier o tematyce wojny w Wietnamie. A IMO twórcom Shellshock'a się to w zupełności udało. Czego tu mogliśmy więcej oczekiwać. Przecież z góry było wiadomo że gra ta nie ma absolutnie żadnych szans w porównaniu do MoH lub CoD a myślę że większość osób właśnie tak uczyniła. Jak dla mnie to 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nawet i obóz nie jest kimatyczny......No ale muzyka jest całkiem całkiem.Przeszedłem grę całai powiem że gra była ZŁĄ grą.Już najbardziej to chyba śmieszą te Wietnamskie tekstu typu: I WILL KILL U G.I.!!!!Dobre są jaja czasami.W porównaniu do innych gier o wietnamie(np.Conflict Vietnam,lub Vietcong:))Gra jest badziew.Chyba najgorsza z tej trójki moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i obóz nie jest adekwatny do klimatu gry...Lecz pozwala Nam na urozmaicenie gry....Kto się Nie skusił na odwiedzenie burd...Miejsca spotkań Chłopców z dziewczynkami???

Kto nie zakupił sobie ulepszenia do "emki"

Kto nie odwiedził szpital??

I na końcu ...Kto nie postrzelał sobie na Strzelnicy???

W grze obóz moim zdaniem okey...Tylko jakoś tak mało żołnierzy w nim było...a pozatym ostatnia misja jest rewelacyjna:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu besztacie ten tytul, pomimo setek wad jest całkiem spox np pare ciekawych bonusów, nawet dobrze odwzorowane bronie, ruchanko(czyli te zdjęcia co pojawiają się) , przemoc dobra dla psycholi, ciekawy system usówania pułapek, nawet wychwytujemy fabule no cóż , nie porównujcie tego do S.O.E. operation avalenche albo ardennes offensive bo to normalnie kpina jest, spodziewam się teraz okrzyków zbesztania i że jestem chory na głowe... po prostu wyszukuję zawsze w jakiś niezbyt udanych produkcjach plusów, bo tak czy inaczej mało kto z nas potrafiłby zrobić cokolwiek takiego........................ :idea: moja ocena to raczej tak 5/10 to good mark

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest rewelacyjna, przeszedłem chyba połowę i dałem sobie spokój. Pomimo paru fajnych rzeczy jest tak niedorobiona, że nawet klimat fu**in 'nam nie pomaga. To tak, jakby do niedobrego ciasta powsadzać wisienki - Nie warto jeść całe, żeby na nie trafić, ale spróbować warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam się iż z Dumą Calutką gierke przeszedłem :)

Dobra nie całą bo nie użyłem jednego karabinu podczas misji (bodajże obrotów :P ).

Uważaam iż gra jest dobra i powinna (wg. mnie) dostać ocene 7+/10.

I nie ukrywam gra ma dużo "minusów" jednak jesli komus odpowiadaja klimaty wietnamu a Film "Byliśmy żołnierzami" oglądał 10 razy-Spodoba mu się :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza rzecz w tej grze to obóz .Czasami było przegięcie z ilością wyskakujących na gracza wietnamczyków ,ale warto było choćby dla tego pomysłu z obozem i okrzyków azjatów w stylu "I kill you G.I!" .Grafika nie zachwyca ,ale nie jest też taka zła .No i ta muzyka w bazie...Jak dla mnie 7/10 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spliner

Z tego co kojarzę to dali tą grę w jakiś numerze CDA :] Zainstalowałem, zagrałem, przeszedłem całość i wywaliłem z dysku. Nie jest to absolutnie nic specjalnego, ale też nie nazwałbym tytułu kaszanką. Już taka jest natura klątwy o gier z Wietnamem w roli głównej ;P Taki przeciętny średniak. Grafika taka sobie chociaż o pikselozę nie przyprawiała, misje niezróżnicowane, ale postrzelać sobie z półgodziny można było. A okrucieństwa jakieś pokazywali (często poprzez stosy trupów) :-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...