Skocz do zawartości

Prey


CormaC

Polecane posty

Krótko, zwięźle i na temat:

Jeśli lubisz gry akcji w stylu GTA, łyknij śmiało Just Cause (przemiera w przyszłym tygodniu)

Jeśli lubisz gry akcji w stylu QUAKE'a bądź DOOM'a, łyknij PREY'a

Na pewno Just Cause wystarczy Ci na dłużej do zabawy. PREY'a możesz ukończyć w około 9 godzin...

Problem w tym, że lubię tak samo dobry FPS, jak i dobry TPP. Rok temu miałem podobny problem, GTA Sa, czy FEAR. Wybrałem FEAR, ale brak mi trochę grania w takie gry jak tpp, z drugiej strony nie chce tracić zabawy z Prey. Recenzja gry mnie powaliła. No i taki mam dylemat :) Zobaczę, co wypadnie taniej i nabyję...

Odpowiedz jest prosta bierz obydwie produkcje.

za drogo...miewam święta, że na jeden rok = jedna gra.

Osobiście radzę poczekac do pierwszych recenzji Just Cause i zastanowic się co wybrac. Na dzień dzisiejszy na twoim miejscu ja bym wybrał Prey'a.

Chętnie bym sobie pograł w demko tej gry, ale mi się zawiesza przy odpaleniu programu multimedialnego, czy jakiejś gry. Heh, ale nie sądze bym się kierował ocenami ; Prey dostał 9, Just Cause 8, więc kupuję Prey :) No cóż, pozostało czekać na premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jak masz taki dylemat to bierz Prey w ciemno może i jest krótki ale to przywilej współczesnych FPS'ów np taki FC można przejść na hardcore w pare godzin. Prey zapewni Ci duzo świetnej zabawy, pokaże kilka niebagatelnych nowości w gatunku...Mówiąc, krótko lubisz FPS a dotego DN to bierz bez wachania produkcję 3DRealms :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hm moim zdaniem Prey nie brakuje tego czegos nazwijmy to "przełomowego". W tej produkcji naprawdę jest sporo nowinek o których juz nie będe pisał bo poprostu zostaly już wcześniej przedstawione. Wspomnę tylko najważniejsze: kombinacje z grawitacją ,budowa pozimów, teleporty, tryb duchowy. Te wszystkie pomysly czynią z Prey'a produkt znacznie wybijajacy się z tłumu FPSów robionych metodą ful wypas(jak to sprzedawca Media Markt określił).Bo co jak co takich rzeczy nie ujrzymy np w FEAR...Czy nawet w FC(który jest jednym z najlepszych FPSów w historii) a to fakt znaczący. Prey rownież zwycięża w konfrontacji z FEAR ktory według mnie nie ma właśnie owych nowatorskich pomyslów zastosowanych na taką skalę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiecie, ze sie czepiam, ale to nie sa nowinki jakimi kiedys byly np. postacie 3D w 1 kwaku.

Chmmmm no nie wiem czy kiedys były tak zaje%#^$ portale???? Czy kiedys był pomysł z użyciem tej no takiej grawitacji??????? Prosta odpowiedż NIE wiec dla mnie to jest przełom prawie taki jak 3D. I TAK,MASZ RACJĘ CZEPIASZ SIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiecie, ze sie czepiam, ale to nie sa nowinki jakimi kiedyś byly np. postacie 3D w 1 kwaku.

Dokładnie czepiasz się bo w jakim innym FPP walczymy z wrogami bedąc do góry nogami...Ano w żadnym. W jakim innym FPP można przejść przez przeszkode wychodząć z wlasnego ciala...No widzisz tego też nie było o partalach czy grawitce nie wspominając. Te rzeczy sprawiają iż Prey jest wyjątkowy...Oczywiście nie jest to gra genialna ale napewno przelomowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taaak jestem po zakupie Prey'a i powiem tak: jeden z najlepszych FPS'ów w jakę przyszło mi grać :P. W bardziej zakręconą i cyniczną gierkę daaaawno nie grałem. Sam pomysł z portalami jest super,a zabawa z nimi świetna. Troszkę denerwuje nieśmiertelność naszego Indianina.... Pomysł z ciałem astralnym jest tez boski.. Polecam gorąco ;]

BTW: Gra działa u nie na najwyższych detalach, mimo, że mój komp jest mocno średni jak na dzisiejsze standardy ;] Brawo dla twórców za tak dobrze zoptymalizowany silniczek. obyśmy na Prey'a II nie czekali kolejne 10 lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyśmy na Prey'a II nie czekali kolejne 10 lat...

Na szczęscie to nam (chyba) już nie grozi. Ostatni napis na koncu też dużo mówi. No i najważniejsze gra juz sprzedala się w 1 milionie egzemplarzy...Takiej kury znoszącej zlote jajka tworcy nie powinni zaprzepaścic w wieloletnim procesie tworzenia. Napewno dodatek juz się pichci. Co do multi to jest calkiem niezły można fajnie pograć i miło spędzić czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie to nam (chyba) już nie grozi. Ostatni napis na koncu też dużo mówi. No i najważniejsze gra juz sprzedala się w 1 milionie egzemplarzy...

W 1996 też dużo było mówione o Preyu nawet był grą E3 w 1997 jesli dobrze pamietam "Preyhistorię". Ale teraz nam raczej nie grozi to.....oby, bo tak jak mówisz raczej nie uduszą żywcem gry która niesie 24 karatowe złote jajca :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony napewno będzie na tym samym enginie tylko pewnie jeszcze bardziej ulepszonym. I gra napewno bedzie dobrze wykonana a jakby jeszcze dobrze pomyśleli mogliby jakoś lepiej wykorzystać zabawy z grawitacją i duszą naszego indianina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik Prey'a spokojnie może jeszcze wtrzymać część II (to ulepszony engine D3) cały czas jest usprawniany i zachwyca kolejnymi bajerami. O jego optymalizacji nie wspomninają niezwykle dobrze wytrzymuje próbe czasu. Co do kombinacji zwiazanych z grawitką...To jest cala gama pomysłów które lekko mogą zdetronizować nie jednego pewniaka w gatunku FPS. I tego Prey II życze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nie nie musisz wywalać demka.

Właśnie godzine temu przeszedłem Prey'a. Poprzednio myślałem że ta gra to jakiś gniot. jak zacząłem ją lubić. Oglądałem filmik Termeza z konkursu Ghosta gdzie właśnie był Prey. Tak mi się spodobał motyw że wgrałem demko, później ( niedawno LoL ) kupiłem pełniaka i gra mnie wciągnęła. Szkoda że taka krótka. I żałuje że czytałem przed 3 ostatniomi Levelami recenzje CDA i zobaczyłem ostatniego bossa :wink: . Gra jest nieziemska. Polecam........... ale tylko oryginały a nie piraty :x ( tyczy się to postu powyżej )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie musisz wywalać demka.

Właśnie godzine temu przeszedłem Prey'a. Poprzednio myślałem że ta gra to jakiś gniot. jak zacząłem ją lubić. Oglądałem filmik Termeza z konkursu Ghosta gdzie właśnie był Prey. Tak mi się spodobał motyw że wgrałem demko, później ( niedawno LoL ) kupiłem pełniaka i gra mnie wciągnęła. Szkoda że taka krótka. I żałuje że czytałem przed 3 ostatniomi Levelami recenzje CDA i zobaczyłem ostatniego bossa :wink: . Gra jest nieziemska. Polecam........... ale tylko oryginały a nie piraty :x ( tyczy się to postu powyżej )

Heh fajnie, że mój filmik był inspiracją do zagrania dla ciebie w PREY, bo to naprawde świetna gra.( Oświadczam że nie mam nic wspólnego z firmą CENEGA i jej kampanią marketingową :geek: ) Polecam ci również moje(tz grupy PLProjekt) spolszczenie do tejże gry. Wszystko masz na http://plprojekt.ovh.org/news.php Polecam. Jak coś nie działa to daj znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grałem w demko nawet dwa razy tak mi sie ta gra spodobała! dobrze że twórcy pomyśłeli o "wskrzeszeniu" bohatera bo inaczej byłoby denerwująco przy dużej ilości przeciwników. Pare razy sam sie nawet zabijałem aby te ptaszki pozabijać :) Natomiast na początku z przyjemnościąpatrzyłem na statek kosmiczny zabierający samochód gostków których wcześniej zabiłem... potem jak wróciłem do baru... statek go oplótł... to było dosyć dziwne ale śmieszne nie wiem czemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja powiem tak : "módlmy" się o 2-kę!!!! :D

W zasadzie pytanie nasuwa się samo...Sprawdzałem stronki 3d realms i na razie oprócz jakiś "szkiców" nie słychać nic o kontynuacji. Miejmy nadzieję, że nie będą jej produkować przez tyle lat co jedynkę :P:P

Jeśli już dłubią, to szansa na szybkie wydanie jest IMO spora :) Technologię mają, w miarę fajny pomysł mają, sprzęt już opanowali (mówię oczywiście o Xbox360), gra się nawet sprzedała... Nie jest źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć 3D Realms, to prace nad DNF mają się całkiem nieźle, a sama gra jest na ukończeniu. Nawet się nowy "screen" pojawił :P Tak więc Prey 2 jest moim zdaniem równie niepewny. Kiedyś może wyjdzie... ale za ile (dziesiątek) lat? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć 3D Realms, to prace nad DNF mają się całkiem nieźle, a sama gra jest na ukończeniu. Nawet się nowy "screen" pojawił :P Tak więc Prey 2 jest moim zdaniem równie niepewny. Kiedyś może wyjdzie... ale za ile (dziesiątek) lat? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...