Skocz do zawartości

Menedżer zadań nie działa


loQ

Polecane posty

Od pewnego czasu zauważyłem, że Menedżer Zadań mi sie nie włącza. Klikam alt+ctrl+delete i nic się nie dzieje. Chodź bym nie wiem ile razy klikał alt+ctrl+del albo nie wiem ile razy klikał PPM na pasek zadań i klikał Menedżer Zadań ,to on i tak się nie włączy. Po prostu - klikam prawym na pasek, klikam "Menedżer Zadań i nic. Nie mam pojęcia co się mogło stać. Od razu mówię - szukałem w googlach i nic nie znalazłem, dlatego piszę tutaj. W googlach pokazywali, co zrobić jeśli jest on wyłączony (regedit i tam ustawiać - ale u mnie to nie to).

No i jeszcze ten problem z niebieskim ekranem - nagle wyskakuje mi czasami niebieski ekran, coś tam pisze o jakimś błędzie i że się komputer włączy od nowa. Zanim zdążę cokolwiek przeczytać komp się resetuje. Wcześniej się tak nie działo.

Warto wspomnieć, że Avast działa cały czas, jest aktualizowany na bieżąco i robiłem dziś skana. Nic nie wykryło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom program OTL. W OTL pozaznaczaj opcje Infekcja LOP - Sprawdzanie oraz Infekcja Purity - Sprawdzanie, Skanuj wszystkich użytkowników (resztę zostaw bez zmian), poza tym we wszystkich sekcjach zaznacz opcję Użyj filtrowania i kliknij Skanuj.

Do tego przeskanuj system programem Malwarebytes' Anti-Malware.

Na forum zamieść wszystkie 3 wygenerowane logi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...