Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zikmu

Youtube

Polecane posty

http://www.youtube.com/user/bartezik1

Spójrzcie na mój profil, oceńcie go i powiedzcie mi co jeszcze wymaga usprawnień.

Erm, wszystko :) Zwłaszcza język w komentarzach, jako autor powinieneś dawać przykład. A tak to szczerze mówiąc odpycha... Ogólnie profil podstawowy, jak to zwykle bywa gdy ktoś panel odkrywa :lol:

Jak już jesteśmy przy publikacji własnych filmików, to warto rzucić okiem na porady Marka Apsalona na temat pełnego HD:

http://pl.youtube.com/watch?v=IA059KpZoek

Jednym słowem - przydatne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... więc pytam: jak wstawić do swojego kanału obrazek by był wyświetlany w tym miejscu?

http://img187.imageshack.us/img187/2626/jakcb9.jpg

EDIT:

Znalazłem odpowiedź, może się komuś przyda.

Jeśli nie jesteś partnerem youtube to nie dodasz bannera. Żeby być partnerem trzeba spełniać sporo kryteriów, głównie w wyświetlaniu filmów. Taki banner mają głównie wytwórnie, firmy i ludzie znani na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy opcja odtwarzania filmów łądujących się AUTOMATYCZNIe jeden po drugim weszła dopiero niedawno czy była ta opcja już dostępna wcześniej? Chodzi oczywiście o listy odtwarzania, które potrafią nawet 50utworó zabookować, a później je odtworzyć.

Pamiętam, że jeszcze z pół roku temu rónież były takie listy, jednak była potrzeba naciśnięcia play każdorazowo, kiedy nowy film został wgrywany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że YT wycisza te filmii z muzyką, bo miałem fajny filmik z GTA San Andreas i muzyką Z GRY, lol może niedługo nie będzie wcale dodawać filmików, wiec mam pytanie co mam napisać do YT że dany filmik nie łamie praw autorskich bo ta muzyka jest z gry a nie przezemnie dodana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niebo, a nawet kilka razy lepsza strona.

YouTube jest "dla dzieci" i dla calych mas.

Na LiveLeaku sa takie filmiki, ktorych na youtubie nigdy nie bedzie. Np. kiedys bylo duzo "iraq sniper" filmikow na YouTube, ale juz nie ma.. Za to na LifeLeak sa.. i wiele innych tego rodzaju. Tak wiec jesli kogos to interesuje, a jesli juz na pewno kogos draznia ograniczenia, udziwnienia i cenzura YouTube.. to tutaj znajdziecie wiele ciekawych rzeczy jakie dzieje sie na swiecie -> http://www.liveleak.com/ .

#

Od zawsze wiadomo, ze apet rosnie w miare jedzenia. Jesli ci muzycy maja milionowe dochody, i moga sobie je powiekszysc dzieki YouTube, to tak zrobia. To jest biznes, a oni traktuja ludzi jak krowy do dojenia. Nie zdziwilbym sie, gdyby na YouTubie, byl nawet jakis sklep z mp3 :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam dziwny problem. Wchodzę ja proszę was sobie na YouTube.com i mam wszystko ładnie pięknie...Ale jak wezmę jakikolwiek film to looknijcie co się dzieje...

beztytuunyg.th.jpg

Wszystko mam do góry nogami! ocb?!.... W ogóle takiego ROTFL'a walnąłem że lol. Nie wiem co jest....kompa już restartowałem i nic...inne strony mi dobrze chodzą... tak się dzieje i na IE (używam FireFox'a).

Pomóżcieeeee!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol!!!! No tak!!! Dziś pierwszy kwietnia.....!!! :P :p Ale nie zaczaiłem w ogóle! :P :p Myślałem że jakiegoś wira złapałem....!! :P

W sumie to powinni dac jakies info, że to żart.... :P Ok dzięki za rozwiązanie tej tajemniczej zagadki... :P

Ale ze mnie N00b :P :p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo nieprzyjemny problem. Otóż nie mogę zalogować się na swoje konto. Nie wiem co się dzieje, jeszcze niedawno logowałem się bez problemu. Teraz nie mogę tego zrobić i nie wiem dlaczego. Usuwałem ciasteczka, wyłączałem antywira, nawet skorzystałem z funkcji resetowania hasła. I nic! Czy ktoś wie co się dzieje? Jak temu zaradzić? Już nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz, czy poprawnie wpisałeś nazwę użytkownika i hasło. Możesz także spróbować użyć opcji ich przypomnienia, bo może jednak hasło jest inne niż Ci się wydaje, z doświadczenia wiem, że czasem jesteśmy w stanie dosyć długo upierać się, że nic nie zmienialiśmy, a po dłuższym czasie okazuje się, że jednak zmienialiśmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata używałem tego konta. Wydaje ci się, że byłbym w stanie zapomnieć do niego hasło? ot, ni z gruszki ni z pietruszki nie chce mi wejść i zastanawiam się dlaczego. Zastanawiam się również o jakiej opcji przypomnienia mówisz. Ja jedyne co widzę to opcje resetowania hasła i przypomnienia loginu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że tak, nie takich rzeczy byłem świadkiem.

Możliwe, że są tam takie opcje o jakich piszesz, bo nigdy nie korzystałem z tych opcji, a tylko kojarzę, że coś takiego tam było, bo kiedyś ktoś znajomy miał podobny problem i pomogło właśnie zresetowanie hasła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie o najbardziej skutecznej metodzie w takich sytuacjach zapomniałem, spróbuj się zalogować używając innej przeglądarki, jeśli pomoże, to znaczy, że masz czymś profil zaśmiecony i musisz go wyczyścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...