Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zikmu

Youtube

Polecane posty

Mam problem: mianowicie, nic nie mogę obejrzeć na jutubie. Wyskakuje mi komunikat, że nie mam włączonego języka Java Script lub nie mam najnwszej wersji adobe flash playera. Ściągam wspomniany program i nic. Instaluje ponownie firefoxa i nic, usuwam wpisy z rejestru easy cleanerem i nic..... jestem zdesperowany, proszę o szybką odpowiedź...

P.S. wszystko działało normalnie jak miałem wersję angielską mozilli, ale kiedy zainstalowałem polską wszystko się spie.....rniczyło. Próbowałem ją instalować ale to też nic nie dało. Problem właściwie występuje od kilku dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dzialalo - videodownloader, you tube video downloader i zmiania z watch_wideo na get_wideo.... ale teraz nic nie chodzi!!! Video Dwnoader do mozilli nie moze znalezc URL i jakis error wyskakuje- tak samo YouTube video Dowmnloader- nic nie cdziala. a jak sciagam przez mozille i "get_wideo" to ok- sciaga plik ale od razu jest zapijany na dysku i jest to plik notatnika z jakimis smiesznymi znaczkami

Mi też padł YouTube i wyskakwiał mi przypuszczam ten sam błąd co tobie. szereg innych programów też mi nie działało. Wtyczka do Mozilli w ogóle nie chciała się poibrać nawet bo mi wyskakiwał komunikat aby się logować (ale tu niedbale szukałem więc może daltego), w każdym razie jej poniehcałem bo znalazłem naprawdę fajny program, który już działą :D i do tego zapisuje pliki w formacie .avi.

Można go pobrać stąd:

http://www.cdrinfo.pl/download2.php?filena...8&baza=soft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo all, mam problem z odtwarzaniem filmików z youtuba- mam szybki internet(nie żadna tam nerwostrata, tylko solution)

filmiki rzadko się odtwarzają, trzeba szybko klikać przycisk play ale to nie zawsze działa... czy ktoś ma jakieś pomysły??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam windows xp sp 2, mozilli chyba najnowszej(z takim zielonym przyciskiem wstecz) to znaczy mi filmiki chodzą, tylko właśnie jak wcześniej było napisane strasznie długo się buforują, wcześniej tego nie było(reinstalka systemu ale wtedy troche krócej trzeba było czekać) a jak usunąć ten jakiś google web cośtam?? pzdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tego, ani w dodaj/usuń programy, ani w rozszerzeniach w narzedziach w mozilli, a teraz gdy myślałem że gorzej już nie będzie, i chciałem oglądnąć tutaj trailer project origin okazało się co? że oczywiście nie chodzi film... :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym można z edytować plik flv. (z YT), tak by można było doń dodać napisy?

Chciałbym dodać napisy do jednego z filmików tylko nie wiem w czym otworzyć plik flv. tak żebym mógł tej przeróbki dokonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Wchodzisz w swoje konto, później Moje Filmy>Wybierasz film>Edytuj>Napisy i podpisy. Dalej to już wybierasz w jakim momencie mam być napis, przez ile ma trwać itp.

P.S czekam na odp. z mojego problemu.

Try this young Yedi! http://help.youtube.com/support/youtube/bi...amp;topic=16612

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube też można oglądać filmy w wyższej rozdzielczości

np. http://pl.youtube.com/watch?v=_kO6mwXqLuU&...feature=related

kasujemy do znaku & i zaraz po nim wpisujemy fmt=18 adres teraz powinien wyglądać tak

http://pl.youtube.com/watch?v=_kO6mwXqLuU&fmt=18 i już mamy lepsze filmiki ;)

PS Gdy nie ma znaku & w adresie

np.

http://pl.youtube.com/watch?v=Pq1MQJUV7zs dopisujemy na końcu &fmt=18

ma to wyglądać tak

http://pl.youtube.com/watch?v=Pq1MQJUV7zs&fmt=18

Może spróbuj tego sposobu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem zaiste ciekawego e-maila od administracji YT.com. Miałem tam zuploadowany jeden z filmików dotyczących OFP z podkładem muzycznym jednego zespołu. Film NIE był mój ani nie był stworzony przeze mnie i sobie przez rok spokojnie był i obejrzany został z 10tyś razy. No, ale strona trzecia (artysta którego utwór został wykonany) zgłosił swoje prawa autorskie do tej muzyki użytej w filmiku. I co? Poszło w (_!_). Szczerze trochę byłem zdziwiony, ale co ja tam będę się kłócił... więc nie dziwić się jakby u was zdarzyła się podobna sytuacja - mogą się przyczepić o prawo autorskie do wszystkiego :P

Btw. ktoś już tak miał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj mój wcześniejszy post to zrozumiesz dlaczego film został usunięty...

A poniżej zacytuję info po polsku:

Wytwórnia Warner Music Group zażądała od internetowego serwisu YouTube usunięcia wszystkich muzycznych klipów z udziałem nagrywających pod jej szyldem artystów.

Obie strony prowadziły w ostatnim czasie intensywne rozmowy, w których Warner domagał się od YouTube większych pieniędzy za to, że jego muzyka jest dostępna w należącym do Google serwisie. Nie doszło jednak do zawarcia porozumienia i w sobotę negocjacje zostały zerwane.

Warner był we wrześniu 2006 roku pierwszą z wielkich firm muzycznych, która zawarła porozumienie licencyjne z YouTube.

"Usilnie pracujemy razem z YouTube nad znalezieniem rozwiązania, które umożliwiłoby powrót treści naszych artystów do serwisu. Do tego czasu po prostu nie możemy zaakceptować warunków, które odpowiednio i sprawiedliwie nie wynagradzają naszych artystów, autorów piosenek, wytwórni i wydawców za wartość jaką dostarczają" - czytamy w oświadczeniu Warner Music.

Zerwanie rozmów i żądania wytwórni sprawiły, że z YouTube zaczęły znikać klipy takich artystów jak Led Zeppelin, Metallica, Red Hot Chili Peppers, Madonna, Eric Clapton, Linkin Park czy Kid Rock, chociaż w niedzielę wieczorem niektóre teledyski, do których prawa ma Warner, były jeszcze dostępne.

YouTube ostrzega swoich użytkowników o konieczności zablokowania materiałów należących do Warnera.

tadam! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...