Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Kupię kilka tytułów;

Polecane posty

Gość sebi1295

Znaczy że sprzedaż pudełko z MW2 i konto tak? Zaproponuj cenę bo mam kilka ofert, tylko wiesz i tak zależy mi na samym MW2 więc nie mam zamiaru dopłacać za to w co grał nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Z racji że ME jest w tym CDA to wydaje mi się bez sensu kupowanie tego samego.AC by mnie interesował ale tyle mam teraz na głowie i na portfelu że ho ho.. Przeprowadzam po kilka transakcji na raz.O co chodzi z tą pofalowaną instrukcją?Czy płyta ma jakieś rysy?Daj kilka fotek do tego tematu.Ile byś maksymalnie opuścił?

PS.: Być chętny na Dead Space. UAAA!!!

PS.2: Proszę nie traktować tego jako podbicie.

Po prostu najbardziej pasuje mi wszystko załatwiać w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jaki stan NFS: Carbon?Jaka edycja?Czy płyty mają jakieś ryski?Daj kilka fotek.

PS.: MW2 na razie nieaktualne.Gadam na poważnie z jednym forumowiczem, jakby nie wypaliło to się odezwę.

PS.2: Najlepiej to niech każdy z sensowną propozycją dodaje jakieś fotki ażebym mógł oszacować produkt.

PS.3: Kontakt najlepiej na PW.Nie żadne GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Zaproponuj cenę.

PS.: Dodam że znowu jestem chętny na Mass Effect w wersji Premierowej lub Platynowa Kolekcja z dodatkiem BDTS.

Wykreśliłem go zbyt szybko z listy z radością że został dodany w magazynie ale jak się okazało wersja z CDA jest jakaś ferelna i za nic nie mogę pograc.

Pozostałe gry z listy kupię dopiero po ME gdyż to na nim mi teraz najbardziej zależy lecz propozycje skladać jak najbardziej możecie.

Czekam na oferty z ME.Zważcie na fakt że w wersji Platynowa Kolekcja gra kosztuje teraz 14zł. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż:

Prince of Persia (2008) (Wyd. Premierowe) 20 zł (płytka ma wiele drobnych rysek, opakowanie i instrukcja w stanie idealnym)

Test Drive Unlimited (TopSeller) 10 zł (płyta ma wiele drobnych rysek, opakowanie plastikowe i instrukcja w stanie idealnym, obwoluta ma nieco szarpnięte czasem kanty)

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 (Wyd. Premierowe, nie zawiera instrukcji, lecz klucz jest w środku) 15 zł (płyta ma wiele drobnych rysek, opakowanie w stanie idealnym)

Wszystkie gry się instalują, płyty działają należycie i są wykrywane bez problemu. Drobne ryski są wynikiem użytkowania i by je dostrzec należy patrzeć pod światło. Ceny są minimalne. Do tego dochodzą koszty przesyłki. Na życzenie zrobię zdjęcia. Jestem zaufanym użytkownikiem targowiska oraz forum - 5 pozytywów przy zerowej ilości neutralnych i negatywnych komentarzy.

Zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Raczej nie bo płyty są za bardzo porysowane a jestem kolekcjonerem więc stan BDB lub idealny choć ten R6V 2?Dużo ma tych rys?Dlaczego nie ma instrukcji?

PS.: Jak napisałem w aktualizacji posta głównego na razie zależy mi najbardziej na przygodówkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...