Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebi1295

Kupię kilka tytułów;

Polecane posty

Gość sebi1295

Jestem zainteresowany kupnem kilku gier.Teraz postaram się nieco ułatwić sprawę a mianowicie:

1.Cenę proponujecie wy.Oczywiście mam nadzieję że podlegać będzie negocjacji.

2.Propozycje składajcie w tym temacie ale i taką samą treść jak w poście wysyłajcie mi na PW.W temacie wiadomości piszcie ,,Wymiana".

3.Kupię tylko kompletne edycje poszczególnych gier.Mają być one w stanie dobrym, bardzo dobrym bądź idealnym a co najważniejsze nośniki nie porysowane.Oczywiście ta jedna ryska czy dwie może się trafić; wtedy się zastanowię.

4.Gry kupię w korzystnych cenach tzn., nie drogo.

5.Możliwa jest wymiana, lista gier które mam na tego typu transakcję znajduję się w temacie pt. ,,Wymienię kilka tytułów", link w sygnaturce.

5.Nie myślisz na poważnie; NIE PISZ!

A oto interesujące mnie tytuły:

- Assassin's Creed;

- CoD + United Offensive (Deluxe Edition); CoD 2; CoD: WaW; CoD: Modern Warfare 2;

- Call of Juarez;

- Dead Space;

- GTA III; San Andreas; Vice City;

- Gray Matter;

- Mafia;

- Mass Effect (Premiera lub Platynowa Kolekcja);

- NFS: Carbon; NFS: Undercover;

- Machinarium;

- Rainbow Six Vegas 2;

- Sinking Island

- Sherlock Holmes vs. Kuba Rozpruwacz;

- The Next Big Thing;

- The Longest Journey;!!!

i inne gry PRZYGODOWE!!!

Zapraszam!!!

PS.:Aktualnie najbardziej zależy mi na przygodówkach dlatego nie zdziwcie się gdy nie zdziwcie się gdy te właśnie oferty będę przyjmował jako pierwsze.

Lista gier które mam na wymianę:

- Just Cause, PKK, jw;

- PoP: Piaski Czasu, ENG, IDEAŁ, ani razu w napędzie;

-Zasilacz Cobra Tracer 400W, myślałem że problem z moim komputerem był spowodowany przez niego ale okazało się że nie, do starszych komputerów będzie w sam raz , a nuż się komuś przyda;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jaki stan obydwu tytułów, zarówno nośników jak i pudełek.Daj po dwa zdjęcia każdej gry, zaproponuj cenę co do gier.Jaka edycja ME.Proszę o dokładny opis, odezwij się na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass efect- Edycja rozrzerzona z Platynowej Kolekcjii Stan idealny bez ani jednej ryski na plytce cena 15-20 zl

Batman AA edycja Premium Games Plyta jest nieco porysowana ale nie ma zadnych problemow z odpaleniem jej

Jej stan oceniam na dobry 15zl

Poniezej zamieszczam linki do fotek

http://imageshack.us/photo/my-images/190/019mot.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/62/018dj.jpg/

W razie pytan prosze pisac na gg albo na pw badz tutaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

ME by mnie interesował a Batman już nie, biorę tylko tytuły w stanie idealnym lub bardzo dobrym.Mam już kilka ofert więc kupiłbym dopiero za jakiś czas.Co do tego ME to nie interesuje Cię może wymiana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TDU jest tak, ze mam dwie kopie tej gry - jedna to full wypas, z mapką itp po polsku - ale płyta jest dość mocno zniszczona. Druga to też pudełkowa normalnie w dvd, ale biedniejsza edycja, bez tej mapy, z mini-instrukcja. Sprzedam obie w cenie jednej. Zobacze na allegro po ile stoi TDU

Pop też zaraz zobacze na allegro po ile stoi i Ci powiem

Wymiana mnie aktualnie nie interesuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Nie rozumiem jak to jest z tym TDU.Chodzi ci o to że ta druga wersja jest z KK? Zresztą powiedz ile byś tam sobie życzył bo na razie kasy nie mam, musiałbyś i tak poczekać gdyż umówiłem się z dwoma forumowiczami na kupno 3 tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, za tego Prince'a z 3 dychy, najtaniej na allegro nówke widziałem za 4 dychy.

Z TDU jest tak jak pisałem - mam dwa egzemplarze i sprzedam oba w cenie jednego. A to dlatego, że w jednym jest zniszczona płyta, a w drugim nie ma tych różnych dodatków. Nie chcę sprzedawać pojedyńczo, bo się okaże, że klucz do innej płytki nie dziąła, czy coś, a tak kupujący będzie miał zarówno te wszystkie bonusy fizyczne( mapka itp) jak i płytkę w bardzo dobrym stanie. Za to więcej niż 2 dych bym nie chciał. Jeżeli jednak Cię nie interesują te wszystkie fizyczne bonusy jak mapka itp, to mogę ewentualnie obniżyć trochę cenę i wysłać tylko tą biedniejszą edycję bez tych dodatków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Na razie muszę się wstrzymać z odp.Nie mam funduszy gdyż jestem już na sprzedaż z dwoma osobami umówiony.Chyba że jesteś zainteresowany wymianą to chętnie wymienię się za tego PoP'a.Zastanów się i daj odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wymienię się Mass Effect Edycja rozszerzona za Mirror's Edge. Zainteresowany jesteś?

P.S. Płyty nie mają ani jednej ryski ( nawet jeśli się dobrze przyjrzysz nie zobaczysz nic). Pudełko (jest to Extra klasyka) też jest w stanie idealnym. Po porostu gra mi się nie spodobała i wylądowała na półce i tak czekała do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ten Mass Effect to z EK nie wchodzi w grę.Najbardziej mnie interesuje Platynowa Kolekcja, Premium Games albo Premiera.

up@up@ _ ile chcesz za konto Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Mass Effect to z EK nie wchodzi w grę.Najbardziej mnie interesuje Platynowa Kolekcja, Premium Games albo Premiera.

up@up@ _ ile chcesz za konto Steam?

Zaproponuj jakąś cenę(http://steamcommunity.com/profiles/7656119.../games/?tab=all)

BTW. Warto dodać, K&L 2 jest Limited Edition(wszystkie DLC). Napisz też, czy chcesz, abym wysłał gry pocztą, czy też same dane do konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...