Skocz do zawartości

Komputer za 2000 zł


Fafiq

Polecane posty

Witam..

Mam zamiar kupic komputer do 2000 zl (na raty), bede go kupowal w Bit Komputer w Krakowie..

chce by byl szybki i sie nie wieszal (Windows 7 x64), bedzie pewnie sluzyl glownie do grania w gry typu BF Bad Company 2, chce rowniez bym mogl spokojnie pograc sobie w Battlefied'a 3..

Prosba do Was jest taka byscie pomogli mi dobrac podzespoly gdyz nie znam sie na tym az tak dobrze, nie chodzi mi o cyferki na pudelku z karty graficznej tylko o rzeczywista wydajnosc, tak samo z procesorem i reszta.. Sami rozumiecie jakiego komputera potrzebuje prawdziwy gracz. ;)

Wierze ze jestescie w stanie mi pomoc i z gory dziekuje za pomoc. ;)

Edit: Komputer bez monitora, ale potrzebna bedzie myszka, klawiatura i jakies glosniki.. :P

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może być kombo.krakow.pl? Sklep też jest w Krakowie.

PROCESOR AMD PHENOM II X4 955 QUAD CORE AM3,125W BE (HDZ955FBGMBOX)

MSI 870-C45 AMD 770 SOCKET AM3 (PCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3)

GOODRAM DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)

GIGABYTE ATI RADEON HD6870 1024MB DDR5/256BIT DVI/HDMI/DP PCI-E (915/4200) (WER. OC - OVERCLOCK) (GV-R687OC-1GD 1.0)

SAMSUNG 500GB HD502HJ 7200 SATAII 16MBCACH

ZASILACZ XFX CORE 450W 120MM 80+ SLI PSU (P1-450S-XXB9)

OBUDOWA AEROCOOL PGS VS-9 - CZARNA (AEROPGSVS-9)

DVD-REC LG GH22NS40 SATA BARE OEM CZARNY (H22NS40 RBBB)

Cena - 1978 zł

Czterordzeniowy procesor, przyszłościowa płyta główna, 4GB pamięci, szybki dysk 500GB, dobry zasilacz, przewiewna obudowa i nagrywarka.

Edit: aha w cenie mają być jeszcze peryferia. W takim razie zmiana karty na HD6850 http://www.kombo.krakow.pl/Karty_graficzne...AGIGATI0154.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis zapytac w Bit Komputer o ten zestawik..

Zaproponowali mi zmiane kilku podzespolow..

Plyta Glowna: ASUS M4A88T-V EVO/USB3

Pamiec: Kingston 2*2 1600DDR3 CL9 HYPERX KHX 1600C9D3K2/4GX

Zasilacz: OCZ MODXSTREAM PRO 600W

Obudowa: COOLERMASTER ELITE 335 B/Z

Co o tym sadzicie? Dobre takie zmiany? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe.

1. Zasilacz średniej jakości, a poza tym do tego zestawu nie trzeba tylu W.

2. MSI 870-C45 ma obsługiwać AM3+, a tego o tym Asusie powiedzieć nie można.

3. Wyższy zegar pamięci oraz dwie kości zamiast jednej wielkiego przyrostu wydajności nie dają.

4. Obudowa jest gorsza od tej Szeryfa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu się nie nadaje? W testach zbierała dobre wyniki w podkręcaniu np. tutaj http://infobit.pl/hardware/msi-870-c45-czy...szony-770-g45/5 .

Tak, ten komputer poradzi sobie z najnowszymi tytułami.

na tej płycie może się dobrze kręci ale chyba nie widziałeś jakie tam temperatury są po oc..

tutaj dowód (z lepszym modelem 870ag-54) http://www.purepc.pl/plyty_glowne/bitwa_po...t_am3?page=0,15

Nie patrz że na 6 rdzeniowym procu, bo ta płyta nie nadaje się do oc do proców o większym tdp niż 95..

Ogólnie nie wiem dlaczego tą płytę polecacie, na mobo się nie oszczędza, co z tego że obsłuży buldki jak nie ma np. sata3, usb3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zgadza, a rozmiarem wentylatorka w zasilaczu się nie przejmuj.

@skureczka:

Racja, tylko że zarzut wysokich temperatur można postawić większości płyt z niechłodzoną sekcją zasilania. Klik - najsłabiej "oradiatowany" GB na końcu stawki.

Za płytę pod AM3+ z chłodzeniem sekcji zasilania trzeba dać ok. 400 zł. Oddzielna kwestia - czy jest to opłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że obsłuży buldki jak tak naprawdę może nie dać sobie z nimi rady

Może da, może nie da. Na dwoje babka wróżyła.

Sam jestem ciekaw, jak to będzie z AM3+. Jeśli tak jak u Intela przy przejściu na SB (czyli wyższa wydajność + mniejszy pobór mocy), to może być całkiem fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...