Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kac2210

Battlefield: Bad Company 2 - multi tnie

Polecane posty

Region w wyszukiwarce w grze ustawiony na Europę ?

Spróbuj znaleźć jakiś serwer G4G.pl - u nich osobiście mam najniższe pingi (rzędu 50 i mniej).

Napisz jak sprawa z ich serwerem wygląda u Ciebie.

Kurde weszłem na server ale dalej ze mam za wysoki ping;/ i dalej tnie kurdeee a mam taka ochote pograc w multi

jesli ktos ma jakis pomysł to prosze o pomoc:)

PS. tak wogole dark elvis to dziekuje ci za jakąkolwiek pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarce serwerów zawsze wchodź na serwy z jak najmniejszym pingiem (oprócz pustych oczywiście :) ). Możliwe, że masz za słabego neta i zawsze ci będzie lagowało. W single nie laguje, bo internet do tego nie jest potrzebny. Jeśli tak, to po prostu nie pograszw multi, chyba że zmienisz neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub po prostu zmniejsz detale, mi w singlu chodzi na maxach, za to w multi jadę na najniższych ;)

@down

To na multi nie masz za bardzo na co liczyć, szczególnie jeśli masz neta przez Wi-Fi, a nie po kablu. BC ma to do siebie że dość dużo żre neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neta mam 512 czyli zalecane... Ale byłem dzisiaj u dostawcy internetu i mówiłem im ze strasznie muli gościu mówił ze coś z tym zrobi i mam taka nadzieje .... A co do detali to zmniejszam i nic... Ping mam wysoki coś takiego jak w tym temacie:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...;hl=battlefield

@up

Neta mam po kablu nie WI-FI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. neta masz sam czy to jest dzielony z kims? wiecej niz 512 sie nie da? (bo to jednak malo)

2. jakiego masz kompa ? (procek , ile ramu jaka grafa)

3. jaki system i na jakim dx grasz?

4. sprawdz jak Twoj net wyglada tutaj -> www.speedtest.net (do najblizszego serwera) i wstaw wynik (nacisnij share this result , zakladka forum, skopiuj i wklej ten link w tym temacie)

5. jesli nie rozwiazesz problemu zapraszam wieczorem na TS2 (s1.teamspeak.pl:11200, pass: PH) tam mozemy wspolnie sprobowac rozwiazac ten problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. neta masz sam czy to jest dzielony z kims? wiecej niz 512 sie nie da? (bo to jednak malo)

2. jakiego masz kompa ? (procek , ile ramu jaka grafa)

3. jaki system i na jakim dx grasz?

4. sprawdz jak Twoj net wyglada tutaj -> www.speedtest.net (do najblizszego serwera) i wstaw wynik (nacisnij share this result , zakladka forum, skopiuj i wklej ten link w tym temacie)

5. jesli nie rozwiazesz problemu zapraszam wieczorem na TS2 (s1.teamspeak.pl:11200, pass: PH) tam mozemy wspolnie sprobowac rozwiazac ten problem

1. Neta mam sam, jak na razie więcej nie dam rady.

2. Procek słaby Intel Pentium 4 2.80 GHz, pamięć ram 2,50 GB, karta graf ATI Radeon 3450 (wiem, ze słabo ale gra ciągnie na single bez ściny)

3. Windows Vista, DX 9

4 http://www.speedtest.net/result/1354136331.png

5. Przepraszam ale wieczorem raczej nie będę dał rady, aczkolwiek się postaram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to ping rzędu 190 uniemożliwi Ci płynną grę.

Co najwyżej spróbowałbym zmienić detale na CAŁKOWITE minimum i wtedy zobaczyć jak ma się sprawa z płynnością.

Jeśli i to nie pomoże to po prostu net jest do wymiany.

Wiem ze powinien, lecz w grze pisze mi ze mam ping 400... 500... 600 ;/ Pewnie będzie do wymiany, ale może ktoś ma jeszcze pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego tematu o tym samym problemie:

Rozwiązanie: Wyrzucić Punkbustera który był dołączony do BFBC2, zainstalować aktualnego , wywalić sterowniki od dźwięku Realtek oraz zainstalować najnowsze, wpisać w cmd sfc /scannow.Tyle i po kłopocie.Ewentualnie można wł. BFBC2 w trybie zgodności z Win XP SP3 oraz w folderze z Dokumentami / BFBC2 / settings.ini zmienić renderowanie Dx z Auto na 9.U mnie działa już bez problemów.

Tylko, że facet ma neta 10 MB/s.

Jeżeli to już nie pomoże no to naprawdę potrzeba innego neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kac2210 Proste, za słaby Piecyk, karta jest o wieeeele za słaba pod BC2, proc tak samo... Single jest o wiele bardziej wymagający... Ew. szukaj serverów z małą ilością graczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...