Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Pozycjonowanie strony i nauka po gimnazjum

Polecane posty

Cześć, uczę się aktualnie HTML i CSS kiedy już będę tworzył strony to będzie je trzeba promować nie? Tylko jak? Jak zabrać się za pozycjonowanie strony? Widziałem setki firm które oferowały pozycjonowanie przez miesiąc ale to sporo kosztuje dlatego chcę sam się w to wgłębić.

Drugie pytanie jest takie, do jakiej szkoły dla informatyka najlepiej się wybrać? Sprzęt komputerowy i webmastering mnie kręci, mam plan na przyszłość otworzyć serwis komputerowy i tworzyć strony internetowe, potem douczyć się php i zacząć tworzyć jakieś większe serwisy typu sklepy itp. Do jakiej szkoły po gimnazjum byście się na moim miejscu wybrali? Aktualnie jestem w drugiej klasie ale już czas się nad tym zastanawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma różnicy jaka szkoła , tylko jaki poziom i kierunek (dla ciebie technikum informatyczne) , po takiej szkole jak się będziesz starał opanujesz wiele rzeczy (ponad programowo oczywiście bo dla osoby którą to kręci, w szkolne siedzenie przed kompem to za mało).

Kup sobie książkę ( ok 1000 stron o pisaniu stron internetowych i potrzebnych do nich skryptów itp.) Jak ją opanujesz to po takiej szkole z tym kierunkiem wiele FIRM z grubymi "portfelami" będzie chciało korzystać z twych usług (tworzenie strony dla jakich kolwiek firm jest bardzo drogie) ,a sklep komputerowy/servis to będzie taki dodatek przynoszący stałe dochody :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz kilka razy mowilem - uwazam, ze technikum nie jest dobrym wyborem. wg. mnie o wiele lepiej wybrac porzadne liceum o progilu marematyczno-fizycznym (ewentualnie z dodatkowa informatyka)

Dlaczego?

- w liceum wiele osob zmienia swoje zdanie na temat swojej przyszlosci, idac do technikum ciezko ci bedzie zmienic profil.

- z tego co wiem, w technikach jest nizszy poziom waznych przedmiotow, jak np. matematyka czy fizyka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę się tak na luziku :P To co trzeba to żeby jakoś szło, nie mówię tu o dwójach ale tak pomiędzy 3-4 trzymam poziom, jedynie co więcej to miałem 6 z infy i 5 z anglika(na koniec tego roku oczywiście :)). Matma-3, Fizyka-4. Chciałbym właśnie iść do szkoły takiej gdzie nie ma nacisku wielkiego na wszystkie przedmioty tylko na takie dla mnie ważniejsze (matma, polski, infa, angielski) a takie jak biologia, chemia żeby były jak najmniej odczuwalne.

P.S. Aktualnie walczę z Rusz Głową, ciekawa książka ale też pewnie nie ostatnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...