Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gapon

Gry z lat 2000-2005

Polecane posty

Z racji tego, że mój komputer jest już nieco wiekowy poszukuję starszych tytułów (wydanych w latach 2000 - 2005). Ewentualnie byłbym zainteresowany także tymi nielicznymi nowszymi grami, które pójdą na moim kompie. Konfiguracja:

Sempron 2500+ 1,75 GHz

Radeon 9550 256 MB

1 GB RAM

Nie przepadam za samochodówkami, RTS-ami (nie licząc tych taktycznych, w stylu ,,Commandos''), simami i tycoonami. Za resztą raczej przepadam. Szczególnie mile widziane CRPG, przygodówki, FPP, TPP, skradanki, survival horrory i różne ich kombinacje.

Nie robi mi różnicy czy gra jest pudełkowa czy z gazety. Jeżeli u kogoś walają się takie stare tytuły (i jeżeli są w dobrym stanie) to niech ich nie wyrzuca, lepiej niech zaoferuje mi - jeżeli coś mnie zainteresuje, to dogadamy się za rozsądną cenę.

Mile widziane oferty w paczkach - 5 gier lub więcej. Przejrzę wszystkie - jestem uzależniony od grania i nie wstydzę się tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipbawol

Jestem zainteresowany wszystkim trzema. Jutro, najpóźniej pojutrze będę wiedział co od kogo biorę, to dam ci odpowiedź.

@Kaczek93

Ile za Neverwinter Nights i F.E.A.R.?

Który masz dodatek do F.E.A.R.-a?

Dopisałem survival horrory do ulubionych gatunków w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge ci zaoferowac

-Conflict Desert Storm 2

- Code of Honor 2

-Prince of Persia

-Commandos Strike Force

-Deus Ex antologia

-The Settlers 2 10-lecie

Mam kilka gier ktore wymagaja procka 2.0 ghz ale powinny pojsc(mialem kiedys komp z prockiem 1.7 i dzialaly bez porblemu)

-Jade empire

-Two worlds

Mam plytki ze wszytkich CDA w tym roku oprocz najnowszego i od Wrzesnia z poprzedniego ;]

Jak cos to pisz na pw ceny beda okazyjne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinn580

Z tych, które wymieniłeś interesuje mnie tylko Commandos: Strike Force, napisz może co masz z CDA.

Jade Empire i Two Worlds mam, ale obie te gry to zupełnie inna bajka - pierwsza działa mi bez większych problemów w prawie najwyższych detalach, natomiast ta druga tnie się tak, że nie da się grać w najniższych.

@cindra

Ile za wszystko?

@Blackhand

Robin Hooda mam, bardzo lubię, tak bardzo, że przechodziłem trzy razy, więc podziękuję.

@bielik42

Wszystko mam/miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sacred Plus

-Beyond Good and Evil

-Bloodline: Uśpione Zło

-Full Spectrum Warrior

-The Bards Tale

-The Punisher

-Chrome

-Pathologic

-Wściekłe Psy

-Serious Sam:Pierwsze i Drugie Starcie

-Unreal Antologia ( 1,2 Tournament, Tournamet 2004

-Fahrenheit

-The Suffering 1 i 2

-Prey

-Władca Pierścieni: Powrót Króla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za zestaw:

-Beyond Good and Evil

-Bloodline: Uśpione Zło

-The Bards Tale

-The Punisher

-Chrome

-Pathologic

-Wściekłe Psy

-Unreal Antologia ( 1,2 Tournament, Tournamet 2004

-Fahrenheit

-The Suffering 1 i 2

-Prey

???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej serii niestety nie mam, ale te dwie mogę zaoferować. Co powiesz na 35 zł z wliczoną przesyłką poleconym priorytetem za oba tytuły? Tylko musiałbyś się pośpieszyć z decyzją, bo w środę wyjeżdżam, więc najpóźniej właśnie w środę rano mogę je wysłać (szybciej oczywiście też da radę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długo wyjeżdżasz? Bo ja, jak już pisałem, zdecydowałem się na razie na coś innego, ale mógłbym wziąć w późniejszym terminie (o ile ich wcześniej nie sprzedasz).

Jak to w ogóle jest z tą serią - to są bezpośrednie kontynuacje, jak np. w Syberii, czy każda część jest osobną historią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dirian

Jeden z interesantów nie odpisuje na PW. Jeśli do wtorku nie odpisze to wezmę ,,Art of Murder'' wcześniej.

@Ronin95

,,Battlefield 1942'' ma singla?

@2real4game

Ile za ,,Call of Duty'' z dodatkiem?

Edit:

Odezwał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...