Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Co tutaj dużo mówić. Dowaliliście :D Posiadam obie gry, jako fan serii, ale jest to niezły powód dla wielu aby się tą grą zainteresować. No i dodajecie patch'e, które naprawdę porządnie usprawniają grę. Ładnie nas karmicie w wakacje :D Fajnie, że to jeszcze nie wszystko ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od przyjemnych rzeczy. Najpierw powiem, że fajnie powiem złote edycje jakiejkolwiek gry zawsze cenie i fajnie mieć kolejną w swojej kolekcji. Drugi plus, to że zaczynacie od najsłabszego punktu otwarcia przecieków, a teraz druga strona medalu.

"Gotchic, to gra którą się albo kocha albo nienawidzi " - CormaC. Zgadzam się z tym dla mnie Gothic, jest rozumem połowy nastolatek, a ciałem 30-letniego spoconego menela. Mówię otwarcie, jest dobrze, ale Gothica od pierwszego wejrzenia nienawidzę i o ile lubię gry RPG, bo takim jest Gothic np. Baldur's Gate czy Neverwinter Nights, to właśnie Gothic przez masę niedoróbek, braku doświadczenia ludzi do tego projektu i BUGI ! do dodatku ( ale to nie wina na szczęście Niemców ) nienawidzę Gothica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie ... ( ta tak , podoba mi sie jako 3 pelniak i jestem w pelni zadowolony jak reszta ) ale...

czy to jest ten patch do gothic 3 który wprowadza do gry m. in. :

- ataki na wioski po stronie orków

- ataki w nordmarze ( czy jak to tam sie nazywalo :P )

- polepszenie grafiki

i inne takie czy to jest g3cm co dodaje tylko optymalizacje gry ?

PS: oby tak dalej cd-a !!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... kupiłem tę edycje jak tylko wyszła. Kosztowało mnie to trochę grosza, choć nie pamiętam ile, więc nie będę kłamał. Ale nie to jest najśmieszniejsze. Zaraz po zakupie komp mi się rozwalił, więc gry nie przeszedłem, a od kiedy mam nowy sprzęt jeszcze gothica nie ruszyłem... Chyba teraz będę już musiał :P Dzięki CDA niektóre gry mam podwójne, jak karty pokemon, które zbierałem w podstawówce. Tylko teraz nikt nie chce się wymieniać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3+ZB jako TRZECI pelniak? Obrabowaliście bank czy co?:P Aż się boję co będzie działo się dalej...

Swoją drogą miałem dzisiaj nosa,odpaliłem sobie G3 jeszcze zanim zauważyłem że dajecie go na DVD:) O ile sama podstawka mnie średnio rusza bo robiłem z nią w zasadzie wszystko co się da(bez głupich uśmieszków!) to dodatek zapowiada się ciekawie...jakoś nie miałem ochoty wydawać pieniędzy na zabugowany wyrób Gothicopodobny mimo iż jestem fanem serii...a tu proszę jaka niespodzianka;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. A ja dziś rano dopiero po raz pierwszy od kupna ściągnąłem ze steam'a Gothica 3. Nawet jeszcze nie odpaliłem, a tu już jest w CDA. Dobrze, że chociaż po polsku i z dodatkiem będzie, nawet ja będę mieć coś z tego. I taka świetna gra dopiero jako trzeci pełniak? Już się boję co będzie dalej. Mam nadzieję że coś czego nie mam, bo ostatnio często się mi gry powtarzają. Chyba się zabiję jak będzie Rome: Total War kupiony przezemnie wczoraj :P Trzeba się w końcu wziąść w garść i poprzechodzić wszystkie gry które mam w zaległości... a jest ich ponad 100...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...