Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

No chyba się obrażę na Cd-a.... jak można ustawić G3 na 3 miejscu?! W wojowniczkę grałem i jest z dwa razy słabsza od G3. Ogólnie to 3 część jest najlepsza ze wszystkich gothiców, wiele osób uważa innaczej, nie wiem czemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poprzednich pełniakach swoje zdanie już wyraziłem,a na temat tego moje zdanie jest takie,że nie zagram,o ile Heroes V bardzo mi si podoba,t gdy grałem kiedyś w zamieszczoną u was Legendę,jakoś mi się nie spodobała. Tego numeru nie kupuję więc dla pełniaków,a dla zawartości pisma(jak prawie każdy ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest!

KB:WK zasługuje na pierwszego pełniaka ,gothic 3 na drugie...szczerze to nigdy bym nie wpadł na tą grę.

Myślałem ,że wrzucicie jakiegoś fps ,a jednak.

A tu taka piękna strategia.

Dziękuje.

Jeden z najlepszych numerów pod względem pełniaków.

Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mnie przekonaliście !) Księżniczka przyczyni się do powrotu na mój dysk Legendy, której nawet nie ukończyłem... Tyle, że ja mam takie pytanko - czy zmiany jakie wprowadza ten dodatek będą widoczne już w samej Legendzie, czy jest to taki "oddzielny" dodatek, który ma swoją własną historię i nie zmieni nic w Legendzie ?

A co do komentarzy - dlaczego wy tak chwalicie Gothica 3 z dodatkiem ?! Przecież te dwa "twory" to niedorobione klapy i porażki złatane przez fanów... Sam się zastanawiam czy to zainstalować - jak będzie z optymalizacją i stabilnością gry - tego nie wiem...

Przygodówki to jakoś nie moje klimaty ( taki Sam&Max wyleciał z dysku po ok. 30 minutach), choć może i tą wampirzą gierkę obadam !)

Jeszcze tylko żeby coś do poczytania było i będzie Gitest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, za wszystkie trzy gierki trzeba by zapłacić ok. 80 zł (brałem pod uwagę używki, bo za nówki ze sklepu pewnie jeszcze więcej). Z CDA są za 15 zł, więc można zaoszczędzić aż 65 zł, które to z kolei można przeznaczyć na inne gry ;) Ciekaw jestem, ile w ten sposób "zaoszczędziłem" przez ponad dwa lata kupowania CDA.

Pełniaki - dobre, jak zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko cover. Mam dwie części Gothika więc i trójeczka się przyda ;] Po Sam&Max(jeszcze nie przeszedłem ;/) jestem w stanie sprawdzić A Vampyre Story. Co do KB WK to jeżeli mi się spodoba to chyba zamówię archiwalny numer z Legendą. Z tego co wyczytałem to sprzedają numery archiwalne z ostatnich 12 miesięcy, więc chyba numer październikowy z 2010r. dam radę kupić;]!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 ZE - tak jak wczesniej napisalem pelniak DLA MNIE swietny, na 100% zagram w Zmierzch Bogow, byc moze ponownie przejde G3.

A Vampyre Story - fajnie, ze daliscie przygodowke. Recka w CDA co prawda nie nastraja do tej gry zbyt optymistycznie, ale mysle, ze warto bedzie w nia zagrac.

(w przyszlosci po cichu licze na Jack Keane - polecam! za takie gry lubi sie przygodowki

:tongue: )

King's Bounty: Wojownicza Ksieżniczka - King's Bounty bardzo mi sie spodobalo, to i Wojownicza Ksiezniczka musi mi przypasc do gustu.

Ogolnie z pelniakow jestem zadowolony, oby tak dalej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest chyba najlepszy numer pod względem pełniaków odkąd kupuje CDA (tak od roku).

G3 + ZB - obecnie gram w G3 a ZB się przyda.

A Vampyre Story - Może się wreszcie skuszę na przygodówki

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka - jak się o tej grze dowiedziałem to omału nie roz... zniszczyłem całego domu z radości. No jak się dowiedziałem o G3 to byłem wniebowzięty a jeszcze King's Bounty Legenda mi się spodobało to WK wprawiła mnie w euforie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trylogia Gothic w CDA stała się faktem :). W Zmierzch Bogów jeszcze nie grałem (może to i dobrze), mam nadzieję, że community patch czyni dodatek bardziej grywalnym niż w momencie premiery, choć wielkich nadziei względem tegoż nie mam. No i fajnie mieć to wszystko (łącznie z patchami) zgromadzone na jednej płycie.

O A Vampyre Story słyszałem sporo niepochlebnych rzeczy (taki sobie humor, przekombinowane zagadki - a to przecież esencja każdej przygodówki), więc raczej sobie odpuszczę (czas nie jest z gumy, a jeszcze tyle dobrych gier do zagrania; obecnie z przygodówek planuję zakup Gray Matter).

Ostatni pełniak, Wojownicza Księżniczka, również trzyma wysoki poziom - Legenda bardzo przypadła mi do gustu, z pewnością dam też szansę Amelii. Jestem wręcz zaskoczony, że obie te gry tak szybko trafiły do tanich serii no i na cover CDA. No ale tak to już jest z Cenegą (nie żebym narzekał..).

Ogólnie - money well spent ;). A propos - jak rozumiem będą 2x DVD9. Czyżby 15.99?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...