Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Chodzi o to, Smugg, że pamiętam, jak był jeszcze Gamewalker i w nim to na temat Zmierzchu Bogów napisałeś, cytuję: "Gothic 3: Świt Bugów".

Aha - cieszy, ze jak na razie nikt nie psioczy na to, ze "było" albo ze "słaby" :D Brawo, CD-Action :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie wam dzięki - przed chwilą bardzo chciałem zagrać w tą grę jednak nie miałem od kogo pożyczyć dlatego pomyślałem: trudno. A wy tu mi wyskakujecie z G3 plus dodatki i patche. Myślałem że serce mi wyskoczy (kupuję na 100%).

A mam jeszcze Gothic II + NK i Gothica I (też z CD-A) więc jest super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przez dwa dni pobierałem te patche do G3... :dry: ale nie wszystkie udało mi się pobrać, to raz, a dwa - jest jeszcze Świt Bugów, więc da się przeżyć :). Teraz żałuję, że jakiś rok temu kupiłem dla G3 Playa, bo i tak zabrałem się za tą grę niedawno, w dodatku w CD-A jest to Gold Edition....

Cóż, zaczęliście z grubej rury, a skoro Smugg, ktory zwykle słów na wiatr nie rzuca twierdzi, że będzie jeszcze lepiej, to czekam z niecierpliwością na kolejne przecieki. Oby tylko zwartość pisma dorównała pełniakom, wszak powoli zaczyna się sezon ogórkowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci pełniak o jakości pierwszego - strach pomyśleć co może być główną pełną wersją :ohmy:

Dla mnie gra jak najbardziej przydatna - planuję zagrać w G3 w najbliższym okresie, a posiadam jedynie podstawkę, zatem dodatek i patche są mile widziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chyba bym się nie martwił - jest Hunted: Demon's Forge, DNF, DSIII, F.E.A.R. 3, może Shadows of the Damned oraz Frozen Synapse, a na pewno Alice: Madness Returns. Więc przynajmniej w reckach nie będzie suszy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że przeszedłem już 2 razy to z chęcią zagram. Co ciekawe patche nie robią mi rożnicy bo ani na grafikę ani na jakiekolwiek inne kwestie techniczne nie narzekałem. Dla mnie to zaskoczenie. Dorzućcie porządnego rtsa rpga lub sportówkę i będę happy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Gothic 3, po prostu super. Nie mogliście dać np. Divinity: Ego Draconis? Jedno z największych rozczarowań w świecie gier RPG, a wy się tym chwalicie. : P Przykro mi, ale Gothic 3 zwyczajnie jest słaby. Poza tym mam ten tytuł w dwóch różnych edycjach. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Gothic 3, po prostu super. Nie mogliście dać np. Divinity: Ego Draconis? Jedno z największych rozczarowań w świecie gier RPG, a wy się tym chwalicie. : P Przykro mi, ale Gothic 3 zwyczajnie jest słaby.

Grałeś bo z tego co powiedziałeś wychodzi na to że po prostu czytałeś recenzje Gothica 3,poza tym ta gra może być dla ciebie słaba ale dla większości osób na forum(w tym mnie) ta gra jest rewelacją jak na 3 pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie trafiłem na Przecieki w którym będzie Gothic 3 :/ Zawsze myślałem, że Gothic 3 będzie najważniejszym pełniakiem. No, i dzięki za patche, które grę w Gothica 3 czynią jeszcze przyjemniejszymi, a w Zmierzch Bogów bez patchy nie da się grac. Ogólnie to dobrze robicie, że do gier dodajecie mody, czy patche. Chyba mało kto tak robi. Dadzą pełną wersję, a o tym, że potrzeba ponad 1GB patchy, a mało kto ma tak szybki internet nikt nie pomyśli. Dlatego czekałem na Gothic 3 w CDA, mimo, iż w którymś z polskich pism był już G3, bo wiedziałem, że nie zawiedziecie.

Dzięki w imieniu fanów Gothica!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...