Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Recommended Posts

Wiecie co? Chrzanicie i to strasznie. Najgorsze pełniaki? Ludzie! Wszystkie te gry są dobre, albo bardzo dobre. To, że Wam się nie podobają nie oznacza, że ich jakość (i automatycznie jakość covera) jest beznadziejna. Zahaczacie o tandetę swoim narzekaniem. Pieniądze w dłoń i do sklepu, kupcie sobie grę, jaką chcecie i tyle.

Czyli tym razem nie kupuję dla pełniaków ( Gothic 3 : ZE - mam , Vampire Stroy - nie mój gatunek , Kings Bounty - nie dla mnie ) , tylko dla treści i Community Patchów do Gothica . Oczywiście pełniaki nie są złe , wręcz przeciwnie .

No ja gram jeszcze w Heroes Of Might and Magic 5 więc tego ostatniego pełniaka sobie odpuszczę, Gothica III już mam a dodatek mnie nie interesuje podobnie jak Vampire Story, jak dla mnie to pełniaki słabe a po uderzeniu jakim był Gothic III spodziewałem się czegoś naprawdę spoko (choć wiedizałem, że na wakacje mogą być pełniaki nie w moim typie i się sprawdziło), nie wiem jak będzie z numerem ale jakoś wątpię aby mnie czymś CDA przyciągnęło bo na żadną grę nie czekałem, moje 15 złoty pójdzie na coś innego :P

Edited by Darkmen

w tym miesiącu bez tego potężnego WOW, jak przy ARMA 2 i RE 5 - niemniej wciąż bardzo zacnie :) na pewno Vampyre story, zobaczę może też jak wygląda G3 z tymi dodatkami, KB jednak nie dla mnie

PS. Ale pełna wersja na markolfie była znana wcześniej. Spójrzcie: dodanie news'a ,że KB będzie główną pełną wersją na markolfie - godzina dodania 15:03 ,a post Ghosta o KB - 15:15.
Spokojnie, Smuggler rzucił posta w przeciekowym o godzinie 14:59 z potwierdzeniem ostatniej pełnej wersji więc na szczęście nie nastąpiło zagięcie czasoprzestrzeni ;)

Dobre pełniaki, tylko znając życie kupie CDA poczytam a żadnej gry nie zainstaluje bo nie będzie mi się chciało :D

Parafrazując klasyka: "Dla takich chwil warto żyć, takie numery trzeba posiadać". :smile:

co do księżniczki jest krótsza gra o wiele niż zwykłe kings of bounty...

Chyba nie grałeś w tę grę, sam fakt, iż w Księżniczce regularnie możemy zrobić 50 poziomów, (więcej też, ale za nie dostajemy mniej run i punktów dowodzenia) świadczy, że gra nie może być o wiele krótsza (w podstawce możemy tylko 30).

Numer kupię dla samego KB, G3 i lekturki - nic innego mnie nie zainteresowało jakoś. Mam nadzieję że w przyszłym numerze dadzą ponownie jakiegoś FPS'a typu Ghost Recon :D

Naprawdę świetny zestaw, szczególnie jeśli ktoś nie ma Gothika 3. Zagram we wszystkie pełniaki, oprócz G3, którego skończyłem trzeci raz dwa tygodnie temu. Nawet na zabugowanego ZM znajdę czas, ale nie wiem, czy starczy mi sił przechodzić to ścierwo drugi raz, jeśli patche niewiele poprawią. Vampyre Story odpalę z ciekawości, nie przepadam za przygodówkami, ale może mnie wciągnie. A Wojownicza Księżniczka to cudny pełniak, na którego po cichu liczyłem.

Edited by pawel1897

Czy do Wojowniczej Księżniczki trzeba podstawke ? Bo Google nie chce mi pomóc

Nie. To samodzielny dodatek.

Wypasione pełniaki, numer na pewno kupię. Jeżeli idzie o jakość pełnych wersji gier, to będzie to chyba najlepszy numer w historii CD-Action.

Ale mnie uradowaliście tym KB! :D Pierwszy raz od długiego czasu zainstaluję coś z covera! Oby jeszcze tylko sama treść CDA była dobra, a według mnie to na razie numer roku.

A ja mam marzenie o Civ 5 :D skurczybyk dalej kosztuje 120/130 zł w sklepie (saturn) :/.

A co do pełniaków. Gothic cool, Vampyre cool a Kings'a nie zagram ale też cool :D.

Oczywiście nawet gdyby pełniaki były miałkie to CDA kupuję bez zastanowienia ^^