Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Recommended Posts

Jak dla mnie cienki zestaw. Przygodówki bawią mnie przez chwilę a potem nie mam takiego mózgu i takiej cierpliwości by klikać po całej mapie i szukać butelki i naklejki od whisky by dać pijakowi który chce akurat ten jeden trunek i po to żeby mi powiedział że zapomniał co miał do powiedzenia:)

A gothica to nie zainstaluję ponieważ w rpg jestem cienkim zawodnikiem. Grałem w fable i kilka innych gier. A fable o ile wiem to nie jest ten podstawowy rodzaj rpg.

Mam nadzieję na mega bombę jeżeli chodzi o 1 pełniak.

Wiecie kiedy przecieki?

Anno 1404 (Gold :))

Gdyby się trafił jakiś citybuilder to sam pewnie bym nowe CDA kupił. ;p

mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3.

Ja nie wiem skąd nawet wziął się pogląd, że G3 to gra w jakiś sposób dobra. Przecież nawet Vampyre Story prezentuje się lepiej niż upośledzony twór Piranha Bytes.

@Vampyre Story

Grałem parę miesięcy temu i jest to całkiem przyjemna przygodówka. Styl graficzny jest powalający i nawet tylko dla niego warto włączyć na chwilę grę i dać jej szansę.

Edited by lubro

Eee... niby dlaczego? Skoro przygodówka przeskoczyła Gothika, to niby dlaczego strategia nie mogłaby wskoczyć jako główne danie?

Zapominasz o dwóch elementach:

- Gra była oceniana znacznie wyżej od Ghotica

- Gra jest znacznie od Ghotica nowsza.

Fakt, gatunek może i niszowy, ale zawsze.

Strategia musiałaby spełnić ten sam warunek, a ponadto jeszcze przeskoczyć przygodówkę z 2 miejsca... No chyba że byłaby jakimś wielkim hitem, tyle że wszystkie Wielkie Hity możemy raczej wykluczyć.

Coś co ma przyćmić Gothica 3 i będzie strategią...

To może Warcraft 3, z przyjemnością bym sobie przypomniał stare, dobre czasy

Szansa bliska 0. Już prędzej Starcraft 1, ale i na to szanse są praktycznie żadne. Jeśli już to należałoby typować jakąć cenegę lub coś.

Edited by Arthanis

Ja bym raczej nie spodziewał się Mass Effecta, w CDA nie było CHYBA jeszcze żadnej gry od EA

Otoz to. Nawet marzyc trzeba z umiarem.

Ja bym raczej nie spodziewał się Mass Effecta, w CDA nie było CHYBA jeszcze żadnej gry od EA

Racja, nie zwróciłem na to uwagi.

To może Warcraft 3, z przyjemnością bym sobie przypomniał stare, dobre czasy

Gra naprawdę dobra, choć już leciwa i wątpię, aby dali ją jako głównego pełniaka.

Cieszy fakt, że Gothic 3 będzie wsparty łatkami, warto będzie do niego wrócić i grać bez większego zgrzytania zębami.

A Vampire Story? Raczej nie zagram, nie lubię przygodówek. W Sam & Max przeszedłem ledwie jeden odcinek i dałem sobie spokój.

Co do ostatniego pełniaka myślę że to będzie jakiś RTS, przejrzałem ostatnie numery i nie ma ŻADNEGO (King's Bounty się nie liczy) od czasów Act of War, który był w numerze... 06/2010.

Tak więc zostaje nam czekac :wink:

Co do ostatniego pełniaka myślę że to będzie jakiś RTS, przejrzałem ostatnie numery i nie ma ŻADNEGO (King's Bounty się nie liczy) od czasów Act of War, który był w numerze... 06/2010.

Kto wie, dzięki Gothic 3 Gold nawet gdyby dali RTS (raczej niszowy gatunek) nie byłby to taki słaby (pod względem szans na sprzedaż) numer.

Otoz to. Nawet marzyc trzeba z umiarem.

eee tam ja tam wole marzyć bez ograniczeń :tongue:

jasne, tylko wtedy rzadko kiedy marzenia sie spelniaja...

Jeśli strategie to marzyłbym o dawn of war ( z choć 1 dodatkiem) no ale cóż sam w to mocno wątpię :happy:

Zapominasz o dwóch elementach:

- Gra była oceniana znacznie wyżej od Ghotica

- Gra jest znacznie od Ghotica nowsza.

Około 7% to nie tak znacznie wyżej. Poza tym - Gothic 3 narobił sto razy więcej szumu wokół siebie, niż A Vampyre Story.

Kto wie, dzięki Gothic 3 Gold nawet gdyby dali RTS (raczej niszowy gatunek) nie byłby to taki słaby (pod względem szans na sprzedaż) numer.

Pewnie że tak. Tyle że jak jakiś średni RTS miałby niby o dwa miejsca prześcignąć Gothica 3 (zwłaszcza w tak rozbudowanej edycji)? Szanse miałby wyłącznie RTS nowy i dobry, albo stary i genialny. I tu nam się strasznie zawęża wybór, bowiem większość firm dostarczających gry do CDA nie ma w ofercie nic mogącego spełnić ten warunek.

Edited by Arthanis

Cóż,najlepszym sposobem,żeby dowiedzieć się,co jest głównym daniem tego CD-A i tak jest wzięcie udziału w przeciekach,bo takie zgadywanki nic nie dają.Swoją drogą,trzeba by coś zmienić w strukturze forum,jego "stabilności",bo przy wczorajszym przecieku zablokowaliśmy forum,nie osobiście strona główna czasem też się nie ładowała :smile: Ale to pokazuje,jak wiele osób jest zainteresowanych tym pismem,czyli rzeczywiście jesteście tak dobrzy,że aż serwery padają :laugh:

Cóż,najlepszym sposobem,żeby dowiedzieć się,co jest głównym daniem tego CD-A i tak jest wzięcie udziału w przeciekach,bo takie zgadywanki nic nie dają.Swoją drogą,trzeba by coś zmienić w strukturze forum,jego "stabilności",bo przy wczorajszym przecieku zablokowaliśmy forum,mnie osobiście strona główna czasem też się nie ładowała :smile: Ale to pokazuje,jak wiele osób jest zainteresowanych tym pismem,czyli rzeczywiście jesteście tak dobrzy,że aż serwery padają :laugh:

Edited by pletwix

Ja dla odmiany wypowiem się o pełniakach :tongue:

Podstawke Gothica 3 mam z Playa , a do dodatku jakoś mnie nie ciągneło. Fajnie że dacie te patche może one poprawią te wszystkie bugi. Vampyre Story nie ruszą bo nie lubię przygodówek.

Gothic 3, dobrze, na pewno kupię, bo w zasadzie jeszcze w niego nie grałem, a ZB nawet nie zainstaluję, bo nie opłaca się żeby to zajmowało miejsce na dysku ;)

W strategię za bardzo nie wierzę. Dlaczego? Po pierwsze mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3.

ja się z tobą w tym nie zgadzam bo dla mnie to właśnie strategie mogą powalić gothic 3 ale to może tylko dlatego że kocham strategie a rpg są na drugim miejscu (wyjątkiem jest wiedzmin :wink: )

VESEMIR1564 dobrze mówi. Polać mu ;) !

Co do "pełniaka" numer 1, to chciałbym tylko powiedzieć, że jakiś czas temu w niemieckim czasopiśmie Game Star był zamieszczony Rome: Total War + dwa oficjalne dodatki, więc teoretycznie dzieła Creative Assembly są w zasięgu :cool: . Oczywiście to tylko moje luźne domysły i nic - broń Boże - nie sugeruję :cool: .

Guest Hubbas

@mativenom

Sprawdź sobie:P

Na razie najlepszy numer w tym roku. Do szczęścia brakuje tylko jakiejś dobrej strategii:D

Przestańcie pisać te posty czy jest ghost i gdzie jest temat itp. itd. Przez to przecieki znowu będą opóźnione.

chcialbym jakies cod lub assassina lub batmana

To ja proponuję, niech CDA da najlepiej Wiedźmina 2. Albo nie, lepiej dawajcie już Battlefielda 3, albo nowe CoD :laugh:

Ludzie czy wy myślicie, że w czasopiśmie za 15zł (+ ew. 1-2zł więcej), dadzą wam grę, która chodzi po kilkadziesiąt złociszy? Zwłaszcza, że już wpadł G3 z dodatkiem (sprawdźcie sobie ile kosztuje!!!) i Wampiry? To już nawet nie chodzi o to, że jest to dziecinne, co po prostu głupie i bezmyślne.

Ja też na FPS stawiam, coś ze średniej półki, ewentualnie slasher. Wydaje mi się, że jak CDA wykupiło jedną drogą (czy może mi się zdaje?) licencję, to inne gry już nie będą takie "hitowe". Ale ja, bez względu na pełniaki, zawsze będę z Wami.

Guest nancy1996

Yeah, wiedziałam, że to będzie Wojownicza Księżniczka! Kocham CD-Action! To będzie najlepszy numer w ogóle :ohmy: