Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Recommended Posts

Przemawiam do tych co obecne gry dodawane do tego coverka, im się nie podobają.

Spójrzcie na to z dobrej strony. Jeśli nie pierwsza i druga gra to może trzecia ? :).

A może za miesiąc, albo i za rok !! :). Ja tam widzę same dobre strony :P

DeMola zazdroszcze ci optymizmu

]

Co Ty [ciach]? [ciach] tutaj taka dyskusja żałosna się odbywa... 'zazdroszczę ci optymizmu'.. Ludzie prosta sprawa, coś się nie podoba? To [ciach] Patrzcie o czym wy piszecie, widać 24/7 na kompie i żadnych innych spraw nie macie na głowie? Tylko stękać, "abmmm abmm a to to to mi się nie podoba..."

Dostajesz 14 dni urlopu na ochłonięcie. Używanie wulgaryzmów jest na FA zakazane, a tym bardziej wulgarne zwroty pod adresem innych. [Turambar]

Gry bardzo dobre, ale na nieszczęście zkończyłem Gothic'a 3 - 1,74 community patch chyba jakieś 2 tygodnie temu. :dry:

Ja osobiście nie mam urazy do żadnego gatunku gier, pogram w wszystko byle było fajnie. Z przygoduwkami to u mnie różnie bywa jak są z "jajem" to chętnie pogram. Zobaczę 5 lipca...

Pierwszy pełniak super, uwielbiam gothica ale w 3 mi przeszkadzały błędy a tu są patche i dodatek:D.Druga pełna wersja mi się nie spodobała bo nie lubię przygodówek ale mam nadzieje że główny pełniak będzie najlepszy.Już nie mogę się doczekać wtorku.

Super!! Gothica mam tyle ze bez patchy a i Zmierzch Bogów wypróbuje bardzo chętnie... Nie moge się doczekać głównego pełniaka!!!

Powiem tak: warto zainstalować ten patch. Dodaje nowe ustawienia graficzne, nowa opcja: Bardzo Wysokie. :D Powiem tyle, że dzięki temu z Ardei widać bardzo dokładnie Vengard. ;)

Pewnie kupie ;) Gothica mam co prawda z Play'a lecz chętnie zagram w Dodatek ;) A 2 pełniak w pełni mnie zadowala ;) Uwielbiam pograć sobie w przygodówki i po cichu liczyłem na jakaś grę w tym gatunku ;) Ciekaw jestem co nam CDA zaserwowało jako głowne Danie ;)

Drugi pełniak mnie nie interesuje, no ale zobaczymy co będzie na główne danie. :P Numer oczywiście i tak kupie bez znaczenia co będzie. :)

gothic 3 jak dla mnie bomba dopiero co skończyłem przechodzić 2 więc super , A Vampyre Story nie lubię za bardzo przygotówek ale zainstaluje i zobaczę co to , a jak 1 pełaniakiem była bu fajna strategia np:Age of Empires III lub II albo twierdza 2 albo Mount & Blade: Ogniem i Mieczem byłbym w raju ale to tylko takie moje marzenia :)

Drugi pełniak to całkowicie nie mój gust a po Gothic'u myślałem ze będzie lepiej jeżeli głównym pełniakiem będzie Tomb Raider to kupie tylko ze względu na zawartość czasopisma

A Vampire Story to niezbyt moje klimaty, ale chociaż jest gothic i może będzie jakiś fajny główny pełniak, no i jeszcze mamy czasopismo :cool:

Co przeciek to lepsza gra, bynajmniej według mnie :wink: . Naprawdę super, najpierw Gothic a teraz ta przygodówka, czyli kolejna gra z serii "chciałem mieć ale nie było kasy ani czasu". Jak tak dalej pójdzie z trzecim pełniakiem, to tylko pozostanie bić pokłony dla CDA. :happy: .

Świetny pełniak, zawsze chciałem zagrać, ale nigdy nie było okazji. Plus dla was, że zaczynacie znowu wrzucać przygodówki częściej ;)

No myślałem ,że po gothicu będzie jeszcze lepiej ...no niestety jest małe rozczarowanko:)

Czekam na pierwszego pełniaka ,ale nie ma co ...gothic 3 mnie bardzo zadowala.

Może i tą drugą grę polubię...można zawsze spróbować czegoś nowego .

Tak jak myślałem- przygodówka. Czy następny będzie jakiś FPS? A co tego 2. pełniaka- pewnie nie zagram, bo za przygodówkami nie przepadam.

Super! Vampyre Story - zawsze chciałem w to zagrać, ale bałem się kupić żeby póżniej się nie rozczarować. Dzięki CD-Action, teraz będę mógł w to zagrać bez ryzyka :)

Edited by Demix23