Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s2nto

Heroes of Might & Magic V

Polecane posty

Jeżeli znajdziesz kogoś kto też ma wersję bez patchy (1.0) to możesz z nim zagrac...Osobiście tego nie polecam. Bez obu łatek gra w multi to katorga. Częste rozłączenia, zawieszki i inne cuda. Więcej nerwów niz przyjemności. Nie udało mi się na wersji 1.0 doprowadzic scenariusza do końca (tryb duel owszem, bo to w miarę szybka rozgrywka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmr, nieco sobie popykałem w singlu i z kompem, więc na jakiś sparring byłbym w multi byłbym nawet chętny ;]

Podaj tylko jeszcze czy masz najnowszy patch 1.2, a jak nie to ściągnij i można dzisiaj wieczorem zagrać. Dawno nie przegrałem w duela, więckto wie, to wie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj tylko jeszcze czy masz najnowszy patch 1.2, a jak nie to ściągnij i można dzisiaj wieczorem zagrać. Dawno nie przegrałem w duela, więckto wie, to wie. :P

OK, patcha mam, ale - gdy próbowałem testowo zagrać jakiś duelik, wywala mi niezgodność wersji hosta gry z moją :/ ('sprawdź, czy masz zainstalowane wszystkei mody i łatki', kod błędu 0.2.0')

EDIT: No, reinstalka pomogła (coś nie tak było z wgrywaniem łatek...) i gra hula po sieci jak złoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sprawiłem sobie Heroes V wraz z dodatkiem i chciałbym zagrać z kimś przez internet. Szukam chętnych, najlepiej "średnich" graczy, żebym miał jakieś szanse (nigdy nie grałem przez internet w HoMM). Jestem "wolny" w weekendy. Piszcie ludzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie pograć przez sieć ale mam problem z zainstalowaniem patha 1.4. Po prostu wywala się na początku instalacji, że nie ma zainstalowanych Heroes V na tym komputerze...

Mam podstawke i osobno zakupioną Kuźnie Przeznaczenia. System Windows XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...