Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s2nto

Heroes of Might & Magic V

Polecane posty

Co prawda rzuciłem temat już gdzie indziej, ale zwrócę się bezpośrednio do speców...

Co zrobić, żeby tą gierkę uruchomić w trybie online? Jestem świeżutki jeśli chodzi o gierki w trybie sieciowym, więc chętnie przyjmę pomoc.

Już jestem zarejestrowany, ale to nie wystarcza. Na UBI nie ma tej gierki w spisie gier online, a w po uruchomieniu gry w trybie sieciowym pyta się o mój kod...Który to jest?

Jak już uda mi się podłączyć to pomyślę nad partią z Wami, choć przynam że będę chyba chłopcem do bicia, bo na razie tylko powierzchownie się tylko bawiłem w V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pogram z polakami :P

Gram praktycznie codziennie !!

Gadacie do mnie na gg:4468924 no i gramy, ale wole 2vs2 niz 1vs1, a tak w ogóle to nie wiem co wy macie za problemy z tym wchodzeniem na multi , ja wciskam raz i juz jestem ...

nick na ubi.com to : mul3n

a na xfire to : mulen ale zadko tam bywam wiec pisac na gg :)

pzdr.

mul3n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil
A więc tak !!

umawiam spotkanie 2vs2 na tą sobote co będzie o godz. 21:00

Gracze to

-mul3n

-

-

-

Pisać się na spotkanie :P

O szczególy pytac na gg

4468924

pzdr.

mul3n

Mikus .Dlaczego dopiero w sobotę???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sciągne . A i jeszcze jedna sprawa ... kto zakłada Serwer ? :P

Również ściągnę jutro patcha. Jeśli chodzi o serwer to ja mogę założyć. Nie ma problemów. Hamachi login: CD-Action, hasło: cda. Jeśli ktoś chce to mogę trening zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Najlepiej ten kto ma najlepsze łącze i dobry sprzęt.

Wiec ja mam 2,7 Ghz , 768 Ram , FX 5500 256 Ram , Neostrada 256.

Gramy przez Hamaka???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.2 już jest od około 2 dni. Jeśli wcześniej wgrałeś łate 1.1 to w katalogu "Bin" znajdziesz plik "Upgrade Launcher". Po odpaleniu sam powinien ściagnąc i zainstalowac najnowszego patcha.

Jak to kto stawia serwa ? :P Jeżeli mamy grac normalnie na Ubi.com to ja mogę. Jednak jeśli wolicie Hamachi to przeciez niko14 zadeklarował wyżej swoją pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkanie o 21:00 a ja nie mam patcha 1.2 i nie wiemy kto stawia serwer :(

Patcha musisz ściągnąć. ;] Link podaje niżej, a przy Hamachi nie jest ważne na jakim kompie postawi się serwer. Ostatecznie można też zagrać na serwerze Ubi. Umówimy się na jakiś zaciszny kanał i łubudu. ;] Jakby co to walić na gg.

http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na na siebie wkurzony :( Sam to planowałem tak chciałem grać a nie zagrałem ;( wróciłem za późno do domu a patch 1.2 sciągał mi sie 1 godz =/ a potem już ktoś inny chcial do komputera ...

Dobra, nic się nie stało. Ja i Mayron również byliśmy lekko zajęci przedsięwzięciem - IRC. Co się odwlecze to nie uciecze. Trzeba zaplanować kolejne spotkanie. BTW Dlaczego w ogóle nie było Mikus?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Byłem na niewidocznym grałem w Excessive Plus czekałem aż ktoś napisz na gg a tu lipton nic sie nie działo :?

Dziś napisałem na gg do wszystkich jakoś nikt nie odp :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...