Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

s2nto

Heroes of Might & Magic V

Polecane posty

To moja propozycja na początek:

TS2 - czyli popularny program do komunikacji głosowej, jeśli macie mikrofony. ;-)

XFire - ułatwia komunikacje między graczami i pozwala na komunikowowanie się nawet w czasie gry. Moje konto to:

s2nto.png

(kliknij w obrazek)

Gadu-Gadu - to już w skrajnej sytuacji gdybyście dwóch powyższych nie mieli, chodź gg najgorzej by się sprawdzało w tego typu rozgrywce, z powodu takiego iż przez XFire i TS2 możemy porozumiewać się nie wychodząc z gry (alt+tab), gdyż stosowna wiadomość dochodziła by do naszych uszów, bądź wyświetlał by się stosowny komunikat. :)

Co do samej gry:

Również jestem nie doświadczony jeśli mowa o rozgrywki MP, a mój byt z Hirołsami SP w chwili obcenej stoji na kampani inferno. :) Jednak co proponuje? - na początek kilka duel'ów (tryb walki na polu bitwy), a później jak nam się uda to podejdziemy do tego bardziej profesjonalnie i stworzymy dłuższą kampanię. :)

Termin, pasowało by mi wieczoramia, od godziny 19 do... (4 w nocy?). Najlepiej od pon-pią.

Macie jakieś inne propozycje? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana, zarejestrowany na serwerze Ubisoftu, kilka pojedynkow na karku i jedna partyjka, więc jestem w miarę przygotowany na starcia. Jeśli ktoś ma ochotę to wystarczy napisać do mnie na gg: 1112695. Mam sporo wolnego czasu, więc jak akurat nie będę miał to możesz czuć się wyróżniony. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się moja euforia skończyła...A mianowicie założyłem konto na ubi.com (nick Kofin jakby co), wpisuję hasło klikam OK...Pojawia się "Logowanie" i nic :/ Co się dzieje, może jakoś firewall mam źle skonfigurowany (ZoneAlarm)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak to właśnie na razie wygląda. Próbuj do oporu. Mnie raz połączyło dopiero za 15 razem.

Tak szczerze mowiac to jeszcze nie grałem w "fulla" na multi. Trzeba się w koncu jakos umówic. Każdy pisze, że by zagrał, a później cisza ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac to jeszcze nie grałem w "fulla" na multi. Trzeba się w koncu jakos umówic. Każdy pisze, że by zagrał, a później cisza ;p

Każdy pisze, że zagra, a potem cisza? LOL. U mnie jest wręcz odwrotnie. Bez większych ceregieli gram prawie non-stop. Choć lepiej jest grać z kimś kogo się zna i można zagrać kilka pojedynków. Wczoraj od 21.00 do 2.00 grałem z Chimem i nie było problemów, aby to załatwić. Dla chcącego nic trudnego. Również wczoraj wpadliśmy na pomysł, aby urządzić jakiś mini turniej pojedynków - duel. System każdy z każdym. Najlepiej byłoby pewnie w któryś dzień długiego weekendu, więcej ludzi będzie miało pewnie czas. Więc co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pisze sie na gre, choc jeszcze nie mam takiego doswiadczenia z ta czescia gry, wiec troszeczke moge noobic.

Czas teraz dla mnie nie jest przeszkoda i moge grac do poznych godzin rannych (4, 5) zaczynajac najlepiej od wieczora.

EDIT: 1 vs. 1 to niezla mysl, chodz mi szczegolnie podoba sie gra w sojuszach czyli np 2 vs. 2, chodz przy malej ilosci osob chetnych pozostaje tylko pierwsza opcja :D

Proponowalbym uzycie zamiast XFire, programiku hamachi, bo jezeli chcemy grac tylko pomiedzy soba to bedzie idealne rozwiazanie, dodatkowo nie musimy szukac konkretnych sieci, tylko ta ktora zakladamy w obrebie hamachi jest traktowano jako LAN. Pewnie i tak wiekszosc slyszala o tym programie, ale jednak wolalem wspomniec o tych szczegolach.

hamachi mozna sciagnac z stad:

http://www.pliki.pl/652,program,download.html

Jesli ktos bedzie zainteresowany podaje szczegoly:

siec: Heroes_V_

haslo: Heroes_V_

Pozdro

O info pytajcie sie na gg:5929989

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Hamachi... Ja muszę przy nim firewalla wyłączać ;]

Lepiej wbić się np. na kanał nr 5 na ubi.com, a potem ustawka, i łoimy ;]

No to jak, dziewczynki? :twisted:

Jak na razie niko i ja się zgłaszamy ;]

Wystarczy ustalić termin a potem łubudu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze na hamachi duzo latwiej jest wszystko dostroic, i co za tym idzie, duzo szybciej.

A firewalla nie musisz za kazdym razem wylaczac, wystarczy ze odblokujesz polaczenia tylko dla hamachi i wszystko jest ok.

No to do gry jestem trzeci, czekam na jakies szczegoly, bo ja jak pisalem jestem raczej caly czas dysponowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niko14

Ja miałem na myśli własnie ludzi z forum. Pewnie, że mogę sobie wejsc na pierwszy lepszy channel na UBI.com i kliknąc na serwa... (po 30 próbach zalogowania na ubi.com :P)

Mój jedyny problem polega na tym, że zamiast tekstu na czacie mam kwadraciki, dlatego wolę się tutaj dogadac co do gry (Tak wiem, że LOL, ale tak to wlasnie wyglada -> nazwy map normalne, ksywy tez, tekst chata -> krzaki).

Edit : Może i faktycznie miałem pecha zawsze trafiajac na stado japońców..ale...facet z ksywą Drzewo tez walił mi krzaki ;p

Co do gry, obecnie jestem w chacie caly czas wlasciwie, H5 siedzi na dysku w wersji 1.1. No problem...

P.S. Hamachi w ogóle obsługuje h5 ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na myśli własnie ludzi z forum. Pewnie, że mogę sobie wejsc na pierwszy lepszy channel na UBI.com i kliknąc na serwa...

TEż żaden problem, bo pisałem o grze z Chimem, ale skoro się nikt nie odzywa na gg, to nie. ;]

Mój jedyny problem polega na tym, że zamiast tekstu na czacie mam kwadraciki, dlatego wolę się tutaj dogadac co do gry (Tak wiem, że LOL, ale tak to wlasnie wyglada -> nazwy map normalne, ksywy tez, tekst chata -> krzaki).

Te kwadraciki - to wynik obecności na serwerze Japończyków, Chińczyków, Rosjan itp. Nie mamy na kompach zainstalowanych tych języków i dlatego widzimy takie kwadraciki. Choć Polacy też dominują na serwerach, wystarczy wejść do pierwszego pokoju każdego trybu i na pewno znajdziesz ludzi, którzy piszą w "ludzkim" języku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegraliśmy z Mayronem pierwszą rozgywke MP, było na prawdę fajnie. Gra odbywała się bez większych problemów technicznych i grało się bardzo przyjemnie.

Następną rozgrywke wyznaczyliśmy na Sobotę (tzn. jutro) będziemy grać duela jak i standard.

zapraszamy wszystkich do gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes V fajna gra, szkoda ze w praktyce sprawdza sie tylko Hotseat. Dlaczego? Pisze te slowa gdy jest patch 1.1 - gra jest niestabilna - wiele razy podczas wielegodzinnej gry na ubi.com wyskakiwal blad - problem z klientem HommV - i w efekcie mam minusowe statystyki i nie skonczona gre. Dwa, o tym juz wspomnieliscie: problemy z logowaniem - denerwuje mnie t oze, ze nie moge zagrac sobie wtedy kiedy chce. zawsze pozostaje gra z komputerem ale nie ma juz trybu ducha i juz nie te emocje.

3. to zaskakujace ale w trybie hotseat problemy z klientem nie wystepuja. mam nadzieje ze Nival je naprawi w patchu 1.2

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawus_69

FAktycznie, trzeba przyznać, że tryb multiplayer nie jest dość dobrze dopracowany. Zdarzają się takie przypadki jakie wymieniłeś i to nader często. Z tego powodu nie gram już poziomów, bo szkoda czasu i nerwów. Pozostaje tylko duel, który jest dobry na każdą okazję. Choć jak już stoczyłem kilkadziesiąt pojedynków, to wiem (w większości przyapdków)która postać wygra z którą. To jednak nie przeszkadza grać, bo są jeszcze niewtajemniczeni. :D Jak ktoś ma ochotę na kilka partyjek w duelu to polecam się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda jest taka, że gra na standardowych mapach jest bardzo ryzykowna - mieliśmy taką sytuacje z jednym forumowiczem która woła o pomstę do Nival. Gramy godzine a tutaj nagle się rozłącza...

W czasie obecnym to tylko dual sie nadaje do grania na serverach ubi.com Jednak jest jeszcze pewna szansa iż da się utrzymać grę bez reconnect'ów - Hamachi którą musimy wypróbować:

Dla tych co nie wiedzą: Hamachi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...