Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dav1d

Czytniki

Polecane posty

Jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena to oczywistym wyborem jest Paperwhite III. Obecnie na francuskim Amazon trwa promocja i można go znaleźć za 118,5 € na włoskim jest za 117 €, zaś na niemieckim 124 €. Czyli od 510-540 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może był już opisywany (szczerze nie chce mi się czytać całego tematu) InkBook Classic2

Odradzam ze względu na jakość wykonania, a raczej na bylejakoć. 

Sam czytnik całkiem fajny i sprawuje się w miarę ok, natopmiast jakość wykonania woła o pomstę do nieba. Jet to przykład typowej, marnej jakościowo chińszczyzny za grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyzej odkopal watek, wiec sobie skrobne. :-]

 

On 7/19/2015 at 2:07 PM, Zikmu said:

^ Faktycznie da się znaleźć i jeszcze taniej, ale i tak wydania analogowe są generalnie tańsze niż cyfrowe.

Spokojnie, wiem, ze w kilku kolejnych postach powoli zmieniales zdanie. Cytuje to tylko, by miec punkt odniesienia.

 

ubook.png.c22e5315b3a7609392d3048ca60ba6dc.png

 

Tak, mniej wiecej, przedstawia sie sytuacja z e-bookami. Przy czym musze zaznaczyc, iz:

  1. Zrzut ekranu pochodzi z mego konta w serwisie UpolujEbooka, ktory oferuje takie przydatne narzedzie.
  2. O tej stronie dowiedzialem sie stosunkowo pozno i darowalem sobie dodawanie e-bookow juz zakupionych.
  3. Do tego czesciej kupuje e-booki "w oryginale" (w jezyku angielskim) na Google Play (albo rzadziej na B&N, i jak Amazon daje cos fajnego za "friko" tez biore) i tych nie dodaje do biblioteczki w serwisie UpolujEbooka, gdyz oplacam je w $$ i nie widzi mi sie przeliczac tego na zlotowki...
  4. Pomimo tego jakas oszczednosc wzgledem "ksiazek tradycyjnych" sie ukazuje... 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...