Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosakow

Laptop do gier do 2.500 zł

Polecane posty

Słuchaj kolego, co do grzania to kazdy sie będzie grzał wczasie grania( o HP już nie wspominam bo oni mają wogole cos nie tak z tym grzaniem), slady palcow jak bedziesz tłustymi łapami na kompie sie obsługiwał to beda tłuste slady wiadome ale jak sie bedziesz dobrze z nim obchodził to komp będzie schludnie wyglądał. Głosnosc lapkow w przeciwnienstwi do PC stacjonarmnego jest bardzo mała nawet jesli jest głosny to nie az tak jak PC normalny także to wcale nie jest takie wkurzające. A jak sobie ustawisz lapka w lodówce to będzie chłodny. Zreszta człowiecze nie masz takiego budżetu żeby gry na tym kompie chodziły super szczególnie te nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ta spina i zwracanie się per "człowiecze" czy "kolego". Nie chcesz nie pomagaj. to, że się każdy grzeje - true. To, że każdy się brudzi - true. Tylko, że jedne brudzą się i grzeją bardziej niż inne. Ja porównuję między sobą te sprzęty czytając ich recenzje i czytając komentarze internautów i stąd biorą się wątpliwości. Gdyby Asus k53sv był 100-200 zł tańszy i gdyby nie uginająca się klawiatur, na którą skarży się połowa nabywców, to bym skończył ten temat po drugim poście. Niestety jestem na tyle niezdecydowany, że ciągle wynajduję nowe problemy i nie mogę się zdecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przejdz sie do jakiegoś sklepu z lapkami i pobaw się róznymi modelami. Zobaczysz co Ci prszeszkadza w użytkowaniu róznych modeli. Bo tak na samym czytaniu recenzji nie można się opierąc. To są subiektywne opinie a ważne jak ty będziesz się czuł z danym lapkiem.

Niestety jestem na tyle niezdecydowany, że ciągle wynajduję nowe problemy i nie mogę się zdecydować.

No to po co wynajdywać te problemy?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...