Skocz do zawartości

Na Luzie II


Chimaira

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

McDonald rap:

Dla fanów Naruto i trochę DN:

A tu głupi dowcip:

Sprawdzian na to, kto jest lepszym przyjacielem: żona czy pies?

Zamknij oboje w bagażniku samochodu, po godzinie otwórz i zobacz, kto się będzie cieszył że Cię znowu widzi.

xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja coś dodam

Troche długi ale bardzo go lubie i sorka jak już były ale jeszzce nie przeczytałem całego na luzie.

Był sobie chłopak który miał motor, bardzo o niego dbał i po każdym deszczu smarował go wazeliną żeby niezardzewiał. Pewnego dnia dziweczyna tego chłopaka zaprosiła go do domu na obiad aby poznał jej rodziców. Gdy wchodzili do domu dziwczyna powiedziała mu o zasadzie że kto pierwszy po posiłku się odezwie ten zmywa naczynia i porosiła aby nie robił tego gdyż ma inne plany po obiedzie. I tak zjedli razem obiad i siedzą wszyscy w ciszy. Chłopak myśli:

"Przepyszny był ten obiad pochwaliłbym Panią domu ale moja kochana prosiła bym się nie odzywał"

Dziewczyna myśli: " Odezwałby się ktoś bo mam ochote na deser z chłopakiem w pokoju i nei mam zamiaru zmywać"

Mama dziewczyny:

"O nie cały dzień charowałam, sprzątałam i gotowałam nie mam zamiaru jeszcze myć naczyń dzisiaj"

Ojciec:

" Cały dzień nic nie robiłem to i teraz nie mam zamiaru zmywać naczyń"

Mija tak pół godziny, w końcu chłopak nie wytrzymuje, wstaje od stołu podchodzi do dziewczyny i bierze ją na stole ;] poczym wraca na swoje miejsce.

dziewczyna myśli :

"Kurcze było wspaniale powiedziałaby mu o tym ale nie będe zmywać tych naczyń"

Mataka:

"Hmmm... Kiedy to ostatni raz... 10 a może 15 lat temu to robiliśmy, musze staremu przypomnieć ale nie teraz bo nie będe zmywać naczyń"

Ojciec

" No co za gość, niedość że goszcze go u siebie, pozwalam mu zjeść to jeszcze na moich oczach on moją curke ... Powiedziałbym mu co o nim myśle ale te naczynia :/"

Mija kolejne pół godziny chłopak znowu wstaje ale tym razem bierze się za gospodynie domu, wraca namiejsce i myśli:

"kurcze ta jej matka to nawet fajna babka ale nie powiem jej tego bo te naczynia"

Dzieczyna:

"No co za gbur na moich oczach zdradza mnie i to jeszcze z moją matką, powiedziałabym mu że znami koniec ale te naczynia :/"

Matka:

"Oj jak było wspaniale poczułem się 20 lat młodsza, powiedziałabym mu jaki był dobry ale nie mam zamiaru zmywać tych naczyń"

Ojciec:

"No przecież nie wytrzymam, powiedziałbym mu coś gdyby nie te gary "

Mija kolejne pół godziny, chłopak słyszy jak krople deszczu odbijają się od parapetu. Patrzy przez okno na swój moknący motor, odruchowo sęga do kieszeni po pojemnik z wazeliną patrzy a tam pusto. Wstaje i pyta:

- Czy mają państwo w domu wazeline

I w tym momencie ojciec:

- Dobra to ja już wole umyc te naczynia

XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu dodam jest autentykiem. Nie wierzyłem, że takie "kfiatki" są możliwe. A jednak... Zresztą spieszę z wyjaśnieniami. Otóż kilka dni temu wpadły do moich rąk notatki koleżanki z klasy z Wiedzy o Kulturze. Jej nazwisko przemilczę, pozwolę sobie jedynie zaznaczyć, iż uczy się ona w klasie I Liceum im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku <najlepsze liceum w powiecie>...

A więc zaczynamy :)

BAROK, ROKOKO, KLASYCYZM, ROMANTYZM - na czerwono moje uwagi

Fontanna - ojciec współczesnej urbanistyki.

Ulubionym miejscem do STAWIANIA FONTANY są 3 rozchodzące się ulice

Kościół był zamały(...)

BERNINI -> RZEŹBA DAWIDA

Dawid jest dynamiczny. Jest skręcony by pokazać ruch (Ligura serpentinatu)

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jest coś takiego jak FIGURA SERPENTINATA, a nie ligura serpentinatu xD

Ameryka Południowa -> Labrate

Chodziło o rzekę w Ameryce Południowej - La Platę

Cararacio

Dziewczyno! Caravaggio do cholery, a nie jakiś Cararacio

stażec

starzec, rzecz jasna

Hiszpanom zawdzięczamy to, że nam wywlekli sztukę Europejską do Ameryki

Diego Kelazquez był malarzem, miał pieniądze, posadę i mógł malować to co chce

Mowa tu o Velazquezie

Wersal wprowadza nowy typ pałacu

Akademię Malarstwa założyli malarze akademicy

Wersal między dziedzińcem a ogrodem

Charakterystyczne ogrody francuskie:

*wszystkie mają swój kształt: trawnik, żwir

W jednym z pałacyków był stół i jadło się obiad. Stół składał się z 2 okręgów: jak się jedzenie skończyło to zjeżdżało to na dół

W robieniu małych precyzyjnych obrazków pomagało im kamera -> obskura

Nazwa tego przyrządu brzmiała camera obscura... :P

Jan Vermeer z Delfu - "Dziewczyna z Persu"

Tytuł - "Dziewczyna z perłą"

Wielkim Holendrem był Rembrandt

Tak, miał 222 cm wzrostu xD

Huśtawka pana Fragonard

Chodzi tu o "Huśtawkę" Fragonarda

Jedna z najsłynniejszych galerii:

- Galeria Ufizi

- Lówr

- Brithis Musemu - Londyn (ciemne i duszne)

Rosja:

San Peters Burg[

MISTRZOSTWO xDD

Bertel Thorvaldsen zrobił kopułę księcia Józefa Poniatowskiego

pozostawię to without comment ;)

Jacques Louis "David"

atrysta - Jacques Louis David

Mam nadzieję, że dostarczyłem Wam sporej dawki śmiechu i zwały. Pozdrawiam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione :

1.Przychodzi baba do lekarza.Lekarz prosi ją, żeby się rozebrała.Baba pyta:

-Gdzie mam położyć rzeczy ?

-Tu, obok moich.

2.Syn woła do taty :

-Tato, znalazłem mamusię !

-Synku ile razy ci mówiłem, żebyś nie kopał dołków w ogródku ?

3.

-Mamusiu, a Jasio ogryza babci paznokcie !

-Jasiu nie obgryzaj babci paznokci !

-Mamusiu, on dalej ogryza !

-Jasiu, bo zamknę trumnę !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do dziwki i pyta sie- co zrobisz za 5 złotych?

Możesz wsadzić i wyjąć.

poszli do domu i facet wsadził. po 5 minutach nadal nie wyjął. w końcu dziwka sie pyta: czemu nie wyjmujesz?

bo mam tylko 2.50zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti nie pisz tylko po to żeby nabić posty :/

-------------------------------------------------------

Kto pierwszy wejdzie na Wieże Eifla:

Mądra blondynka windą

Superman wlatując na nią

czy przeciętny Kowalski po schodach?

Kowalski bo Mądrej blondynki nie ma a Superman nie istnieje

Tylko Chuk Noris zna mądrą blondynkę (bez urazy blondynki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece starym tradycyjnym...

Blondynka dzwoni na Informacje:

- Chiałam się dowiedzieć jak długo jedzie pociąg z Warszawy do Gdańska?

- Chwileczkę...

- ...Dziękuje!

I przy okazji witam witam...:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi sie jescze jeden z seri "bez sensu." czy "tylko na wyjątkowe głupawki"

Wchodzi facet do łazienki..patrzy..a tu pyk pyk pyk pajączek schodzi i do niego

-Cześć..

-No cześć.

-Masz młotek?

-Nie.

-To cześć..

Pyk pyk pyk..nie ma pajączka.

Następnego dnia znowu pajączek.pyk pyk pyk..

-Cześć

-No cześć

-Masz młotek?

-Nie

-To cześć..

Facet postanowił sie przygotować. Bierze młotek..wchodzi do łazienki.

Pajączek pyk pyk pyk i do niego

-cześć

-No cześć

-Masz młotek?

-Mam

-To cześć..

xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@minotaurus prawie podłogę zaliczyłem :D

Dość długie, najlepiej opowiadać w pubie kolegom. Ważne, żeby nie skracać, tylko wymieniać po kolei nazwy wszystkich występujących tu osób. A dlaczego zaraz się przekonacie. Taki oto dowcip:

Idzie sobie Batman i spotyka swojego szefa. Szef mówi do Batmana.

-Słuchaj, jest misja do wykonania.

-Ok, dobra, już idę.

No i idzie sobie Batman i spotyka Batmana Batmana.

-Gdzie idziesz? -Idę na misję. -Mogę iść z tobą? -Jasne.

No i idą sobie Batman, Batman Batman i spotykają Batmana Batmana Batmana.

-Gdzie idziecie chłopaki? -Na misję. -Mogę iść z wami? -Jasne.

No i idą sobie Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman i spotykają Robocopa

-Dokąd idziecie? Pyta się Robocop. -Idziemy na misję. -Mogę iść z wami? -Jasne, że tak.

Idą więc sobie Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop i spotykają Robocopa Robocopa.

-Gdzie idziecie? -Idziemy na misję. -Mogę też z wami iść? -No pewnie, że tak.

No to idą sobie Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop i spotykają Robocopa Robocopa Robocopa.

-Gdzie idziecie chłopaki? -Idziemy wykonać misję. -O, fajnie mogę iść z wami? -Jasne.

Idą sobie więc Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop i spotykają Spidermana.

-Gdzie idziecie? -Idziemy na misję. -Mogę też z wami iść? -No pewnie, że tak.

No to idą sobie Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman i spotykają Spidermana Spidermana.

-Gdzie idziecie? Pyta Spiderman Spiderman. -Na misję. -Mogę iść z wami? -Jasne.

Idą sobie tak Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman, Spiderman Spiderman i spotykają Spidermana Spidermana Spidermana.

-Gdzie idziecie? -Idziemy na misję. -Mogę też z wami iść? -Jasne, chodź.

No i idą sobie Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman, Spiderman Spiderman, Spiderman Spiderman Spiderman i spotykają Punishera.

-Dokąd idziecie? -Mamy misję do wykonania. -Mogę się przyłączyć? -Pewnie, że tak.

Idą sobie teraz Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman, Spiderman Spiderman, Spiderman Spiderman Spiderman, Punisher i spotykają Punishera Punishera.

-Gdzie idziecie? -Idziemy na misję. -Mogę iść z wami pomóc? -No pewnie, że tak.

No i idą sobie tak Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman, Spiderman Spiderman, Spiderman Spiderman Spiderman, Punisher, Punisher Punisher i spotykają Punishera Punishera Punishera.

-Gdzie idziecie? -Idziemy na misję. -Mogę też z wami iść? -Jasne, chodź.

Idą sobie więc teraz Batman, Batman Batman, Batman Batman Batman, Robocop, Robocop Robocop, Robocop Robocop Robocop, Spiderman, Spiderman Spiderman, Spiderman Spiderman Spiderman, Punisher, Punisher Punisher, Punisher Punisher Punisher i spotykają swojego szefa, który zlecił misję.

-No dobra szefie, tak sobie idziemy już całą ekipą na tą misję, ale na czym ona właściwie będzie polegać?

-A już nieważne. Misja odwołana!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Idzie wnuczek z babcią i w pewnym monencie wnuczek znajduje na chodniku cukierka. Chce go podnieść, ale babcia mówi:

-Zostaw to, z ziemi się nie podnosi.

Więc wnuczek zostawia, idą dalej i w pewnym momencie babcia wali na glebę.

-Wnusiu pomóż mi wstać.

A wnuczek ręce do kieszeni i z obojetną miną:

-Z ziemi sie nie podnosi...

2.

Przychodzi baba do lekarza na jakieś badania. Wychodzi na to,że ma nowotwór. Baba wraca do męża i mówi mu o tym. Podsłuchiwała ich przygłuchawa sąsiadka, która zrozumiała, ża sąsiadka ma "nowy otwór". Biegnie więc do lekarza i woła:

-Panie doktorze, ja też chcę nowy otwór!

Lekarz popukał się palcem w czoło. Baba:

- Nie tutaj, bo mi stary jajami oczy powybija.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania maturalne dla dresa:

1. Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 30 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za każdym razem gdy naciska na spust. Ile razy może wystrzelić zanim bedzie musiał zmienić magazynek?

2. Karol posiada 10 gram "czystej kolumbijskiej". Zmieszał ją "dwutlenkiem" w stosunku 4 cześci kokainy do 6 cześci "dwutlenku". Sprzedał 6 gramów mieszaniny Marianowi za sumę 650 zł i 15 gramów Romanowi, po 100 zł za gram.

a) kto, Marian czy Roman dał się wydymać?

b) Ile gramów mieszaniny zostało Karolowi?

c) jaki jest stopień zanieczyszczenia kokainy Karola?

3. Radek jest alfonsem. Ma trzy dziewczynki, które dla niego pracują. Jeśli cena jednego numerku wynosi 110 zł, a dziewczynkom dostaje się z tego 60 zł, to ile razy każda z dziewcząt bedzie musiała się sprzedać, aby Radek mógł oplacić swoje 3 dzienne dawki cracku, cena których wynosi 85 zł za skręta?

4. Irina chce odebrać część ze 100 gramów heroiny, która kupiła w celu otrzymania 20-procentowego zysku. Jakiej masy środka rozrzedzającego musi użyć?

5. Arkadiusz zarabia 2000 zł na każdym skradzionym BMW, 1500 zł jeśli jest to Japończyk i odpowiednio 4000 zł za 4x4. Jeśli już ukradł dwa BMW i trzy 4x4, to ilu Japończyków mu zostaje do ściągnięcia, aby otrzymać dochód w wysokości 30.000 zł?

6. Jachu jest od 6-ciu lat w więzieniu za napad z morderstwem. Uzyskane w czasie napadu środki, tj. 90 000 zł ukrył w mieszkaniu swojej dziewczyny. Każdego miesiąca dziewczyna podciąga 450 zł. Ile pieniędzy zostanie Jachowi po wyjściu z więzienia?

Pytanie dodatkowe: ile lat dostanie Jacho, jeśli po powrocie na wolność zabije te suke?

7. Marecki przespał się z 6-cioma dziewczynami z gangu. W chwili obecnej w gangu jest 27 dziewczyn. Jaki procent dziewczyn z gangu przeleciał Marecki?

8. Podczas ostatniej bitwy z bandą Ukraińców, Stachu zużył 76 kul z pistoletu utomatycznego, które dosięgły zaledwie trzech osób:

a) jaka jest jego skuteczność?

b) czy zasługuje aby pozostał w gangu, jeśli próg maksymalny wyznaczony przez współczynnik Pershinga wynosi 23 kule na ubitego Ukrainca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynka w barze żali się barmanowi:

- Wszyscy mówią, że jestem głupia.

- To nieprawda - powiedział barman i wskazał na inną blondynkę - Ona jest głupsza.

Barman podszedł do blondynki i powiedział - idź do domu i sprawdź czy cie tam nie ma.

Blondynka wyszła i po pół godzinie wróciła - nie ma - Powiedziała "głupsza" blondynka.

Na to wyrywa się blondynka przy barze - Ale ona głupia! Mogła zadzwonić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...