Skocz do zawartości

Na Luzie II


Chimaira

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A ja po prostu opowiem dowcip :P

Wcześniej jednak musicie wiedzieć czym jest Freudowska Pomyłka. Jest to przejęzyczenie, w którym zamiast tego co chciałeś powiedzieć mówisz to co miałeś na prawdę na myśli.

Przychodzi facet do swojego terapeuty i mówi:

- Miałem Freudowską Pomyłkę! Jadłem obiad z moją teściową i chciałem poprosić, żeby podoła mi sól, a powiedziałem: "Ty głupia zdziro! Zmarnowałaś mi życie!"

I następny, niezwiązany:

Definicja mieszanych uczuć: widzieć swoją teściową spadającą z urwiska w twoim nowiutkim samochodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie może taki zespól jak Tenacious D ??? Panowie wiedzą jak robi teledyski z jajem ;p

The final showdown - to własciwie fragment filmu muzycznego z ich udziałem, ale potrafi rozbawic. Troszkę wulgaryzmów jest, więc nie polecam wszystkim :P

A tu tak dla przypomnienia :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie coś takiego jak YouTube Poop? Nie? Szkoda, ale zaraz będziecie mieli szansę to zmienić :) Ogólnie, niedługie, przegięte i porąbane jak drewno w tartaku parodie dosłownie wszystkiego. Tym razem, na cel wziąłem kreskówki ;P

Toys Gone Wild

^ Kilka dosłownie EPICKICH scenek z takimi bombami jak 'This is Sparta!', ale jak zobaczycie w jakiej chwili i jak to gość zmontował to kopary wam opadną :) Boskie. Aha, MUSHROOM KINGDOM!! xD

Bad Toyz 2

^ Trochę IMO gorsze niż pierwsza część, ale nadal warto zobaczyć ;D Jak zwykle, lekko głupie, bardzo mocno przegięte, ale też kilka kawałków jest epic :) Polecam.

^ Zgadnijcie co taki tytuł może znaczyć ;D Jak to zobaczycie & usłyszycie to padniecie, gwarantuję to :) Masakra do sześcianu mnożona przez potęgę. Epic total diststar.

^ Nazwa mówi sama za siebie. Zdecydowanie lżejsze niż poprzedni link xD, ale też na swój sposób wstawia banan na twarzy. Brawa dla autora za dobry montaż ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega dostał uwagę: "Rzuca nożem w plecy nauczycielki i nie przeprasza". A chodziło o to, że podawał nóżyk do papieru mojemu koledze po ławce, a za nim stała akurat ta baba. Jest już udowodnione, że większość nauczycieli w moim gimnazjum ma nerwicę natręctw... (i wytrzeszcz przy okazji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...