Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chimaira

Na Luzie II

Polecane posty

Święta się zbliżają, to coś w takich klimatach

http://www.joemonster.org/filmy/6357/Termi...-polskie-napisy

"Przestań zabijać Judasza" xD .Omg. Świetne(widziałem to wcześniej, ale i tak jest świetne ^^).

A jak już jesteśmy przy świętach to (wszystkie odcinki South Parku są za free w sieci http://www.southparkstudios.com/ ) obejrzyjcie pilotażowy odcinek South Parku(dla tych co nie wiedzą co to SP to nabijanie się z wszystkiego, dużo wulgaryzmów, i przemoc) http://pl.youtube.com/watch?v=T4O-34s8QfE&...feature=related

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może znane już co poniektórym. A ci co jeszcze nie oglądali recenzji gier Kominka mogą sie nieźle uchachać. :D

Fallout 3

Far Cry 2

Dead Space

Call of Duty WaW

GTA IV

"HaHaHa... żartowałem"

Świetne. Naprawdę super. Aż dziw że tego wcześniej nie widziałem.

"Jeśli to jest moment gdy przed śmiercią widzimy cale swoje życie w zwolnionym tempie to ja nic ciekawego nie widzę" :D :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik z F3 rzadzi :D powodow kilka:

"pan z tluczkiem do miesa, pan z tluczkiem do miesa, pan...oou... z maszynka do mielenia miesa"

"i twoja laske tez"

"to sa lowcy niewolnikow, grzeja sie przy kurczaczku"

"no to na lewa nozke mu"

"zostaw mi cooo...jasne, to se postrzelalem"

i moje ukochane "taak jeeeeeeest!" :D :D

stawiam na opcje nr 2, chociaz czy, i jak bardzo, jest nadziany, musialby on sam zweryfikowac :)

ogolnie to jeszcze mam czasami wrazenie ze Kominek gra na kodach, ale moge sie mylic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj mistrzu Arnoldzie linki do wspomnianych tworow :) dla mnie Kominek stal sie znany dopiero po zobaczeniu filmiku z Fallouta 3, znalezionego na JM

z innej beczki - jesli macie kota, koniecznie obejrzyjcie te (1, 2, 3) 3 filmiki :)

(jesli to juz tutaj bylo, bo to deczko stare jest, to oczywiscie wybaczcie. i obejrzyjcie jeszcze raz :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze koty takie sa, Arnoldo! przeciez gdyby bylo inaczej, te filmiki nie smieszylyby tak bardzo :D

moj kot ma to jednak szczescie, ze ja szybciej reaguje na jego zawolania. a ja mam to szczescie ze dzieki temu nie bije mnie kijem po glowie i nie tlucze mi szyb :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie za mało w necie siedzę, bo poraz pierwszy usłyszałem o nim na JM. Na kodach może nie gra, ale w przypadku CoDa ewidentnie grał na najłatwiejszym poziomie trudności. Na hardened nie ma szans, żeby sobie przebiec planszę, więc niepotrzebnie tak pocisnął. Ale mniejsza. Generalnie nudny jest koleś, ale polubiłem go za dwa teksty. O kinie domowym w przypadku FC 2 i za Kuzaja w GTA IV. Może nie powinienem się śmiać z tego drugiego, ale jak boga kocham (?), gdy to usłyszałem to zaplułem cały monitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz, że co do CoDa to ma rację. Ta gra naprawdę jest strasznie prostacka (nie mylić z prosta). Od części 4 tak jest. Sytuację ratuje tylko multi. Po co w takim razie ta gra chce udawać, że jest czymś więcej to nie wiem. Dla grania w multiplayer to mam UT3. I nawet tam "kampania" jest dłuższa niż w CoD. :blink:

Rzeczywiście na dłuższą metę to jest nudny. Nie sposób się nie zgodzić. Nudny i monotematyczny. Ale w małych dawkach raz na jakiś czas potrafi śmieszyć. Jeszcze jeden filmik Zielony pasek. Zwróćcie uwagę na nazwy folderów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii kominka: Przyznam, ze jego recenzje oglada sie z wyjatkowa przyjemnoscia i z bananem na twarzy. Co prawda czasami jego poczucie humoru bywa ciut... hmm, prostackie. Nie zrozumcie mnie zle, ale np. przy recenzji Far Cry'a 2: Jedzie dzip z dwoma najemnikami, a kominek na to "O! Co to? Dwoch gejow". Srednio smieszne i na niskim poziomie.

O, i jeszcze tekst z recenzii Dead Space, w ktorym stwierdzil, ze "Po 6 godzinach gry dochodzisz do wniosku, że ciekawsze od niej jest nawet czytanie książek". No i jak tu nie odniesc wrazenia, ze ogolnie to kominek sprawia wrazenie takiego glupawego aroganta, ktorego iloraz inteligencji...

Powiedzmy, ze zostawie troche miejsca na dyskusje :) Niemniej - tak jak juz wspominalem - musze przyznac, ze ogladajac kominka ubawilem sie calkiem niezle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...