Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

PS. A ja mam Pegasusa, pójdzie mi?

Na pegasusie Crysis chodzi bez problemu w max detalach :blink:

tylko podłącz go do jakiegoś telewizora LCD 42', żeby nacieszyć się tymi wysokimi rozdzielczościami, które ta konsola

oferuje :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis niczym poza grafiką i kombinezonem mnie nie zachwycił (NoTA między 7 a 8 na 10), ale Warhead zapowiada się imponująco. Węgierskie studio CryTeku zauważyło to co umknęło niemieckiemu, czyli brak dynamiki (w FPS-ach IMO jest to raczej niepożądane) i postanowiło coś z tym zrobić. Czy im się uda? Przekonamy się po premierze dema w sieci, oby jak najszybszej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Crysis'a to dla mnie jest jedna z najlepszych gier.

A co do tempa to też mi to pasowało. Lubiłem się skradać i z zaskoczenia eliminować przeciwników ;)

Dałbym mu 10/10 tak samo jak Rage09, ale już się nie mogę doczekać Warhead'a.

Ciekaw jestem co przygotują dla nas jago twórcy.

Mam tylko nadzieję, że wymagania sprzętowe będą odpowiednie dla mojego komputera.

Co prawda mają być niższe niż w przypadku Crysis'a ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć...

Najbardziej mnie denerwuje jedno: wszystkie fajne gry mają premierę dopiero jesienią!!! :angry:

Pograłbym w wakacje, a tak będzie trzeba podzielić czas na naukę i grę :/

No i do tego jak wszystkie gry wyjdą na raz to kieszeń może tego nie wytrzymać... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Crysis'a to dla mnie jest jedna z najlepszych gier.

A co do tempa to też mi to pasowało. Lubiłem się skradać i z zaskoczenia eliminować przeciwników ;)

Dałbym mu 10/10 tak samo jak Rage09, ale już się nie mogę doczekać Warhead'a.

Ciekaw jestem co przygotują dla nas jago twórcy.

Mam tylko nadzieję, że wymagania sprzętowe będą odpowiednie dla mojego komputera.

Co prawda mają być niższe niż w przypadku Crysis'a ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć...

Najbardziej mnie denerwuje jedno: wszystkie fajne gry mają premierę dopiero jesienią!!! :angry:

Pograłbym w wakacje, a tak będzie trzeba podzielić czas na naukę i grę :/

No i do tego jak wszystkie gry wyjdą na raz to kieszeń może tego nie wytrzymać... ;)

Widzę, że jesteś takim maniakiem Crysis jak jak ja:D

Co do tych wymagań to raczej na pewno będą niższe. Do samego Crysis'a wyszedł mod, zrobiony prze fana, który poprawia grafikę (dodaje opcje ultra high) i do tego sprawia, że gra chodzi płynniej (przyśpiesza o ok. 10%), więc oznacza to że kod gry może zostać jeszcze zoptymalizowany, a wymagania zmniejszone. ;)

Ale dla mnie i bez tego moda i innych tego typu poprawek jest po prostu piękny ;)

Do Warhead'a nie mogę się również doczekać (multiplayer ma być zupełnie inny, single jeszcze bardziej emocjonujący), więc mam nadzieje, że będzie to hit, bo sam Crysis wielkiego sukcesy niestety nie odniósł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Crysisa pograłem parę godzin, jak widać w moim profilu na Xfire, i mi się najzwyczajniej w świecie znudził. Dla mnie rozgrywka na dłuższą metę robi się nudna, i to właśnie jest powód dla którego nie kupię dodatku. Tak, wiem, że mają zrobić rozgrywkę bardziej dynamiczną, ale już nieźle zraziłem się do podstawki, i nie kupię dodatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zbieram na pakiet gier, do ktorych oczywiscie zalicza sie Crysis, ale juz gralem! Na plycie w CDA bylo demo, o czym sobie dzis przypomnialo i zainstalowalem. Wszystko na High i wio! Grafika mnie oszolomila, silnik gry tez (to druga gra wydana po 2006 roku w jaka gram (pierwsza to NWN2)). Juz nie moge sie doczekac zakupu (troche to potrwa, ale warto czekac ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Crysisa pograłem parę godzin, jak widać w moim profilu na Xfire, i mi się najzwyczajniej w świecie znudził. Dla mnie rozgrywka na dłuższą metę robi się nudna, i to właśnie jest powód dla którego nie kupię dodatku. Tak, wiem, że mają zrobić rozgrywkę bardziej dynamiczną, ale już nieźle zraziłem się do podstawki, i nie kupię dodatku.

Crysis Warhead to nie dodatek (możemy o tym przeczytać w nowym CD-Action) tylko samodzielna gra osadzona w świecie Crysis. ;)

Nie będzie to też kontynuacja historii z Crysis'a, akcja będzie się toczyła równolegle do tamtych wydarzeń.

Tym razem głównym bohaterem będzie Psycho, co podobno ze względu na jego charakter ma znacząco wpłynąć na rozgrywkę i zwiększyć tempo akcji. Multiplayer też ma być zmieniony. W każdym razie Warhead'a robi węgierskie studio Crytek'a, a więc inny zespól ludzi, ale czy znacząco zmieną rozgrywkę?

Poczekamy, zobaczymy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis Warhead to nie dodatek (możemy o tym przeczytać w nowym CD-Action) tylko samodzielna gra osadzona w świecie Crysis. wink.gif

Nie będzie to też kontynuacja historii z Crysis'a, akcja będzie się toczyła równolegle do tamtych wydarzeń.

Tym razem głównym bohaterem będzie Psycho, co podobno ze względu na jego charakter ma znacząco wpłynąć na rozgrywkę i zwiększyć tempo akcji.

A czy to coś zmienia? Czytałem, przeanalizowałem, i definitywnie skreśliłem z mojej listy tytułów oczekiwanych w tym roku (oraz na początku następnego). Za bardzo mnie "wypaczył" podstawowy Crysis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i nie powiem żeby gra mnie zachwyciła ,silnik to miazga prawda, ale to przeciętny FPS oprócz grafiki nie ma nic co kazało by mi kupić pełniaka.

Zgadzam się. Grafikę można było podziwiać w demie, ale w mechanizmach to był zwyczajny, przeciętny FPS, którego ratuje grafika. Wydanie dema było dużym błędem Cryteka, bo jeśliby go nie wydali to więcej ludzi kupiłoby Crysisa chociażby dla samej grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Grafikę można było podziwiać w demie, ale w mechanizmach to był zwyczajny, przeciętny FPS, którego ratuje grafika. Wydanie dema było dużym błędem Cryteka, bo jeśliby go nie wydali to więcej ludzi kupiłoby Crysisa chociażby dla samej grafiki.

Ja bym go wtedy nie kupił, dopiero zapoznanie z demem okazało, że warto zakupić tę grę. Do dziś mam mieszane uczucia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie dema było dużym błędem Cryteka, bo jeśliby go nie wydali to więcej ludzi kupiłoby Crysisa chociażby dla samej grafiki.

No, tutaj akurat mamy złozoną sytuację. Gdyby nie wyszło demo, bałbym sie wydac te sto parę złotych nie wiedząc czy ten mega-rzeźnik pójdzie na moim sprzęcie (gracze od początku byli straszeni kosmicznymi wymaganiami Crysisa). Z kolei jak zagrałem w demo - od razu wiedziałem, że Crysis na mojej półce miejsca nie znajdzie. Fajna grafika i fizyka to trochę za mało. Chociaż nigdy nie mów nigdy - jak trafi się jakis miesiąc FPSowej posuchy - to być może i Crysis wróci do moich łask...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym wam się kojarzy Crysis? Ja jak zobaczyłem etap Core to od razu przyszedł mi na myśl Prey:), co do samej rozgrywki to zgadzam się z wcześniejszymi postami że oprócz grafiki ma mało do zaoferowania(przynajmniej jak na moje oczekiwania, a były one duże), choć ten skafander to niezły jest ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysisa przeszedlem pierwszy raz w tym tygodniu i "na swiezo" musze przyznac ze gierka bardzo przyjemna! Duzo bardziej przypadla mi do gustu niz Bioshock(co do ktorego mialem wieksze oczekiwania). [btw: dopiero ostatnio modernizowalem kompa wiec nie piszcie ze nie jestem na czasie - wlasnie nadrabiam zaleglosci ;p] Wedlug mnie jednak przydalby sie rozwoj postaci oraz wiekszy nacisk na "stealth mode". Lub tez w druga strone-wiekszy dynamizm rozgrywki, bo narazie moja gra odbywala sie po prostym schemacie: zabijanie koreanca>cloak, az do wyczyszczenia terenu(trudnosc 75%). IMO niewykorzystane zostaly tazke umiejetnosci naszego magicznego skafandra-strenght uzywalem praktycznie tylko -przy skoku i "otwieraniu" drzwi w ostatniej lokacji. Speed natomiast tylko do przemieszczania sie po czystym terenie. Dopiero pod koniec zaczalem korzystac z niego w walce, ale i tak dominowaly armor&cloak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra jest za prosta...

Uruchamiamy ją na najwyższym poziomie trudności i próbujemy przejść ją bez ani jednego strzału.

Chore?

Tak.

Ale zabawa super :D . Pamiętam jak przez 15 minut przechodziłem ten długi kawałek, plażą. Chodziło się głównie na niewidzialności i tylko gościa, którego w 100% nie można było ominąć - dostawał lotkę usypiającą.

Dotrwałem tak do odbicia zakładnika ze szkoły. Odbiłem go, ale przyjechały czołgi i trzeba było zrobić masakrę -_- .

Wtedy gra zamienia się w thiefa ;) .

A potem dalej bez strzałów.

Pamiętam jak wyrżnąłem całą kopalnię (teren przed) stylem, lotka, podbiegam i z pięści. Tych naszych zmutowanych przeciwników tak samo (to chyba jakiś bugg, jak się leży pod ich nogami to nas nie widzą :blink::wacko: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...