Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

Najpierw musimy zaczekać do premiery a to może być długa zabawa szczególnie teraz gdy w Niemczech jest ta cala histeria z grami. Oby nie było znowu jakiegoś poślizgu skrzętnie uargumentowanego dopracowaniem samej gry. No i "wieczne" pytanie gdzie jest demo? Co do wymagań to będzie spoko pamiętacie ostanie wymogi podane przez Crytek...Tak zle nie wyglądały chyba, że ktoś będzie chcial pograć na DX10. To juz niestety będzie wymagalo większej inwestycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Fakt grafika wgniata w fotel i myślę że twórcy Far Cry nie dadzą ciała z resztą to będzie chyba mała rewolucja w światku FPS. Tylko wymagania sprzętowe spędzają mi sen z powiek. Jakieś pół roku temu zmieniłem mojego starego Radeona9550 na GF6600GT, a tu zapowiada się chyba kolejna modernizacja bo gry panów od Far Cry nie przepuszczę.

Pozdrawiam

glory glory ManUnited :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Crysis. W zapowiedziach gra kapitalna.. Ale czy taka okaże sie na prawde?

Zakładając że twórcy spełnią obietnice dotyczące AI i innych rzeczy. To ja sie pytam. Na jakim kompie to pójdzie? Widząc post wwl1 sie uśmiechnąłem... GF 6800 pozwoli na większe szaleństwo z grą.... Tia... Widziałem filmik pokazujący Mplayera który był w CDA? Tam gra skakała... A oni mieli na pewno kompy wypasione... nawet zakładając że Crytek to mistrzowie optymalizacji(niech będzie ze zapomne o HL2) to cudów nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Far Cry był grą tworzoną w ciszy. Zaatakował on z zaskoczenia. Dlatego stał się takim hitem. Doom3 był mocno przereklamowany, przez to sprawił wielu graczom zawód. Podobnie było z HL2, tylko ja nie należę do tych, co uważają, że był przereklamowany 8) No i właśnie boję się, że Crysis będzie mocno przereklamowany i nie sprawi nam takiego zaskoczenia jak Far Cry. Uważam, że to jest taki mały błąd ze strony Crytek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Far Cry był grą tworzoną w ciszy. Zaatakował on z zaskoczenia. Dlatego stał się takim hitem. Doom3 był mocno przereklamowany, przez to sprawił wielu graczom zawód. Podobnie było z HL2, tylko ja nie należę do tych, co uważają, że był przereklamowany 8) No i właśnie boję się, że Crysis będzie mocno przereklamowany i nie sprawi nam takiego zaskoczenia jak Far Cry. Uważam, że to jest taki mały błąd ze strony Crytek...

To troszeczkę jest nie tak... Przy FC przyznaję rację, tworzony był przy minimum rozgłosu, przez studio, które w "świecie" praktycznie w ogóle nie było znane, więc TO był cios, gdy gra tej klasy wyszła na świat. Ale sprawa z Doom 3 ma się trochę inaczej. Ot ludzie z id naobiecywali złote góry i inne tym podobne a wydali grę "zaledwie" dobrą. Gdyby to była gra naprawdę świetna to nawet 10-cio kroć tych obietnic by jej klasie nic nie odebrało. Tak właśnie było z HL2. Gra mocno przereklamowana ale nadal wyśmienita. :D

A i teraz Crytek będąc jednym z bardziej znanych studiów w dodatku na "garnuszku" u Elektroników nie mogło uniknąć dużego rozgłosu. ;)

Ja bym tam na Twoim miejscu nie martwił się zbytnio o kondycję Crysis i zapowiedzi z nią związane. Gra jest w zaawansowanym stadium produkcji i -pomimo wielu perturbacji- zaczyna "spełniać" zapowiedzi szefów z Crytek. Najważniejsze jest jednak to, aby Crysis miał godnych konkurentów w 2007r. ponieważ jedna gra nie może panować na tym PC-towym padole :P /osobiście nadzieje wiążę z HAZE/

To, że Crysis będzie w świetnej formie technicznej nie ulega wątpliwości. Tutaj jest tylko problem czy ta gra będzie czymś więcej niż tylko zbiorem pomysłów z tony innych tego typu produkcji.

A o brak konkurencji chyba nie ma, co się martwić - co ja bym dał żeby w dniu premiery Crysis’a miał premierę również PC'towy port Gears of War! uchh... rozpływam się. xD

Pozdro all! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padną, padną... ale i tak sprawa z Crysisem wygląda dość nieciekawie. Wyobraśmy sobie taką sytuację: Mamy Radeona 9500, 256mb ramu, procesor 2GHz... zróbmy małe podsumowanie wydatków tak, by Crysis działał na full detalach:

-Karta graficzna powiedzmy GeForce 7800 PRO GTX 512mb(czy jakoś tak) - ok. 1700zł

-Procesor około 3GHz - 500zł

-2GB ramu - 700 - 1000zł

-Windows Vista - ok. 300zł

-Gra Crysis - 100 zł

Razem: 3600zł

Zobaczyć piękno wirtualnej dżungli: Bezcenne:P

Chyba w procku się pomyliłeś - na full detale będzie potrzebny Core 2 Duo :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w karcie też sie pomyliłeś. Aktualnie najlepsza jest(i obsługuje DX 10) karta NVidi. GF8800. A ta kosztuje około o ile pamiętam dobrze 2100 zł (wersja gorsza) i 2500 zł(wersja lepsza). Ale żeby cieszyć sie jej bogactwami to trzeba i bardzo droga płyte, procek i pamięc kupić jeszcze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa... Widać zapominacie o Haze który wygląda bardzo podobnie do Crysis... I tak jakoś dziwnie sie czuje. Jak zobaczyłem Crysis(po oglądaniu Obliviona) to to największe wrażenie zrobiło podłoże w lesie... I tylko to. Cienie takie były już w innych grach.. Może jeszcze modele postaci dokładne.. To było jakiś spory czas temu. Teraz oglądam screeny z Crysisa to nie robią na mnie wrażenia... Może to dlatego że nie miałem kompa z wymaganiami minimalnymi do gry? Teraz mam lepszy(nie wiem czemu wszyscy zaczeli piać że Athlon64 3000+ i giga RAM to nie-wiadomo-co do grania..) komp, a gra mnie nie zachwyca.... Dziwne to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera Crysis na ostatnim CDA po prostu opadła mi szczęka. Ludzie wyglądający zupełnie jak na filmie. Rośliny jak prawdziwe. Gdyby nie wystający w środku ekranu karabin to pomyślałbym, że to film przyrodniczy National Geogrphic.

Oglądałem i cały czas wiedziałem, że nigdy nie bedę miał sprzętu, który by to wszystko pociągnął. Szykuje się coś dużo lepszego od Far Cry'a, zobaczymy jak poradzą sobie z fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat jakoś o fabułe bym sie nie martwił.. Z tego co Hutello napisał w CDA to zapowiada sie fajna.

Swoją drogą.. Obejrzałem trailer w CDA i.. JA CHCE TO MIEĆ JUŻ TERAZ!!!

Naet jeśli miałoby działac na minimum detali.

No i kolejna obawa sie pojawiła w moim zwichrowanym umyśle.. Czy Crysis będzie dynamiczny czy taki jak FarCry... Bo FC to dynamiczny jednak nie był..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obawa sie pojawiła w moim zwichrowanym umyśle.. Czy Crysis będzie dynamiczny czy taki jak FarCry... Bo FC to dynamiczny jednak nie był..

...i nie mial byc. W Crysisie z uwagi na niektórych przeciwników i po części fabułę rozgrywka będzie dynamiczniejsza, ale to nie jest Quake - jak wiadomo wszystkim dogodzic się nie da - Crysis wymaga nieco planowania, a nie frontalnego ataku połączonego z szybkim strzelaniem z karabinku - choc i w ten sposób się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Rezneck cóż za diametralna zmiana poglądów o Crysisie. I to po jednym trailerze...no, no, no. Co do dynamiki, to tak jak w Far Cryu Nie będzie ona nikomu do szczęścia potrzebna i nawet dobrze wole trochę pomyśleć jak załatwić wroga w najszybszy i najmniej meczący sposób, niż lecieć przed siebie i strzelać na oślep do wszystkiego co się rusza i jest żółte albo zielone. Co do tego, że wyjdzie na "iksa" to od samego początku wiedziałem, że EA zmusi Crytek do tego. W końcu to tylko EA, oni nie mogą się powstrzymać od zarobienia coraz to większych pieniędzy, a wiadomo, że z konsol są większe zyski.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis na X360?

http://www.news4gamers.com/News-18630.aspx

CryEngine 2, and that this are compatible as well in consoles
ulalala

Niecierpliwie oczekiwana przez konsumentów gra Crysis nie będzie dostępna wyłącznie na platformie PC, lecz zostanie zaserwowana także posiadaczom konsoli Xbox 360 – informacje o takiej treści zalewają właśnie Internet, więc nie ma problemu z dotarciem do nich. Tych spośród Szanownych Czytelników, którzy użytkują "trzystasześćdziesiątkę", musimy jednak brutalnie sprowadzić na ziemię.

Mnóstwo Internautów zostało bowiem wpuszczonych w przysłowiowe maliny z powodu nieznajomości obyczajów, panujących na Półwyspie Iberyjskim i w krajach latynoamerykańskich. Przed trzema dniami o konsolowej wersji Crysis poinformowały liczne hiszpańskojęzyczne serwisy sieciowe, a redaktorzy innych zagranicznych witryn (również tych z tzw. ścisłej czołówki) bezmyślnie przełożyli to na angielski.

Tymczasem 28 grudnia jest w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej datą, odpowiadającą pierwszemu dniowi kwietnia. Zatem nie wierzcie, gdy przeczytacie teraz gdzieś w Internecie, że według najświeższych doniesień Crysis zmierza zarówno ku platformie PC, jak i X360. Nowe dzieło z gatunku FPS ojców marki Far Cry nadal przygotowywane jest wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

GOL

Hm szkoda, zamierzałem kupić iksa i pograć sobie przy okazji w Crysisa ;]. A mogli wymyślić jakiś bardziej wysublimowany dowcip ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeczytałem jeszcze raz Temat Numeru w CDA. Troche rozwiało to moje wątpliwości dot. dynamiki. To przez to że było tam napisane że w Crysis będzie można wykorzystać lód jako broń.. strzelając pod stopy przeciwnika. A kawałki lodu będą sie w niego wbijać..

Z drugiej strony może dobrze że nie będzie takiej fajnej rozwałki jak choćby w Hl2?

Zawsze to sie otworzy dla nowych graczy. Choćby mój ojciec. W hl2 jakoś grać nie chce a w FC owszem... Inna sprawa że Crysis zadławi mój komp najpewniej w Menu... Ale to inna bajka..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem 28 grudnia jest w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej datą, odpowiadającą pierwszemu dniowi kwietnia. Zatem nie wierzcie, gdy przeczytacie teraz gdzieś w Internecie, że według najświeższych doniesień Crysis zmierza zarówno ku platformie PC, jak i X360. Nowe dzieło z gatunku FPS ojców marki Far Cry nadal przygotowywane jest wyłącznie z myślą o komputerach osobistych.

Łiiiiiiiiiiiiiii a ja już staruszka przekonałem do "iksa". Swoją drogą doprawdy kiepski żart, Hiszpanie nie mają za grosz poczucia humoru.

Zastanawiam się nad kupnem xboxa 360. Bo na moim kompie crysis mi na pewno nie pójdzie.

Przeczytaj dokładnie post Iva a ujrzysz wiadomość potwierdzającą, że na "iksie" też ci nie ruszy...

Tak sobie przeczytałem jeszcze raz Temat Numeru w CDA. Troche rozwiało to moje wątpliwości dot. dynamiki. To przez to że było tam napisane że w Crysis będzie można wykorzystać lód jako broń.. strzelając pod stopy przeciwnika. A kawałki lodu będą sie w niego wbijać..

Wbijać? Hmmm ja słyszałem o takiej broni zwanej "Ice Gunem", która chwilowo będzie zamrażała przeciwnika, lub nas. A Temat Numeru z CDA chyba jeszcze raz przeczytam bo już większość zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Tjaa Crisis wzbudza ogromne emocje ze względu na wielką kampanię medialną. Póki co możemy jedynie zachwycać sie trailerami i możliwościami silnika... Cóż nie jest sztuką zrobić dobrą grę mając do dyspozycji kosmiczny silnik (mający kosmiczne wymagania :( )... Cóż wolę cierpliwie poczekać na efekt końcowy... Pamiętacie Driv3r'a? Tam też miały być cuda wianki i nie wiadomo co jeszcze a wyszło <@#!$!@#^$!!!> ;) A pamiętacie Far Cry'a? A gra znikąd, która zawojowała PC w mgnieniu oka.

Wniosek: Cierpliwie czekajmy za wersją finalną Crisis, która znajdzie się na półkach sklepowych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kiedy wyjdzie?.. Bo to co jest podane teraz to tak jakoś pokazuje niezdecydowanie twórców....

Ballack

Tak, tak. W Crysis podobno będzie można robić ból przeciwnikowi odłamkami lodu które sie w niego wbiją po naszej serii. Może być fajne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...